TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Todorić u javnoj ponudi nudi 215,49. Znači ništa od preuzimanja??

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/agrokor-objavio-ponudu-za-preuzimanje-tiska-cijena-21597-kuna-po-dionici/

neda toda ni lipe. očito veliki igrači ovo stanje grobexa prepoznaju kao sjajnu priliku da u bescijenje kupe što još valja. cijena nije nimalo stimulativna, dapače po meni i pomalo podcjenjivačka, ali tko mora, brijem da će prodavati

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Jako se dvoumim da li da se javim na ponudu. (?)
Trenutno sam bliže odluci da se ne javim.

Mislim da ovi koji danas kupuju sigurno ne misle prodavat za 1,5kn skuplje.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Iako sam mislio da neću prihvatiti ponudu, danas sam prodao dionice Tiska, i to po nižoj cijeni od ponude Agrokora i Adrisa. Nažalost čini mi se da ovdje dugo vremena neće biti koristi za dioničare. Tisak i iNovine su u problemu, loše posluju, zatvarat će neke objekte, smanjivati troškove,…
Priznao sam poraz i izašao.[emo_naivan]

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

A daj mi reci na kojoj dionici na našem marketu ti misliš da će u skorije vrijeme biti koristi za dioničare?

Znači cilj je integrirati iNovine i Tisak i uštedjeti.

Agrokor i Adris za isplatu dioničara Tiska osigurali 103,2 milijuna kuna

Pa, dajte više prestanite prodavati i pokažite malo dioničarskog dostojanstva !!!!!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

=400,00 kuna je minimalna cijena koju bi dioničarima trebali isplatiti
najveći vlasnici TISKA…Najveći maloprodajni lanac, koji će istisnuti
male trgovine oko sebe- želi MONOPOL!!! Taj monopol -košta…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pa, dajte više prestanite prodavati i pokažite malo dioničarskog dostojanstva !!!!!!!

Bolje nek sad slabe ručice prodaju, te dionice neće smetati na putu prema 400 🙂

Da ste pravi dioničari/ brokeri/- sad bi napucali dionicu do nebesa…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Bolje nek sad slabe ručice prodaju, te dionice neće smetati na putu prema 400 🙂

Ovo mi se čini kao vjerojatniji scenarij nego da nakon ponude cijena padne.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



Bolje nek sad slabe ručice prodaju, te dionice neće smetati na putu prema 400 🙂

Ovo mi se čini kao vjerojatniji scenarij nego da nakon ponude cijena padne.

[/quote]
zdrava logika nalaže budući da trenutačno svi koji žele mogu prodati po 215,97 ili na burzi po 213-214, cijena nebi smjela nikad više biti ispod toga.Možda bi željeli ili bili prisiljeni prodati da poslovanje krene nizbrdo ALI najavljuju se uštede, konsolidacija,optimizacija i maksimizacija vrijednosti dionice u budućnosti. e da smo u nekom zdravom društvu cijena bi trebala ići od 213 na više.. ali buduć smo u hrvatskoj cijena može u svim smjerovima.

a sta kazete na ovakav scenario drzava proda svoj udio vecinski naprave dokap po nominali da dojdu do 95 pct i naprave squzeout malih dionicara bez pardona i problema sve cisto i po zakonu

a po kojoj cijeni će nas istisnuti??; isplati li se u tom slučaju čekati???
a što ako ne planiraju istiskivanje??
Sve mi se čini da nije vrijeme za prodaju!!


a sta kazete na ovakav scenario drzava proda svoj udio vecinski naprave dokap po nominali da dojdu do 95 pct i naprave squzeout malih dionicara bez pardona i problema sve cisto i po zakonu

mislim da su u ponudi napisali da takvo što ne planiraju, al eto sve moguće

New Report

Close