TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pojavio se ogroman nalog na bid-u… nitko ne komentira… ali, nemre bit lose… [rolleyes]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

nekako mi se čini da je to isti kupac koji je konsolidirao svojih nekoliko naloga sa razina od 192, 190, 180 🙂 sve jedno pozitivna je činjenica da je spreman po višoj cijeni investirati u TISK.

pozdrav

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3. REPUBLIKA HRVATSKA 252.052 10,56 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 7.581 0,32 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA -8
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM 6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.627 0,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.498 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.232 0,18 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA +85
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. CREDO BANKA D.D. 2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 92,05

RBA i dalje na sitno skuplja. Ja sam danas dokupio…


TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3. REPUBLIKA HRVATSKA 252.052 10,56 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 7.581 0,32 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA -8
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM 6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.627 0,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.498 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.232 0,18 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA +85
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. CREDO BANKA D.D. 2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 92,05

Zašto netko iz Top 10 tko ima preko 7500 dionica proda 8 kom?



TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3. REPUBLIKA HRVATSKA 252.052 10,56 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 7.581 0,32 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA -8
5. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM 6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.627 0,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.498 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 4.232 0,18 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA +85
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. CREDO BANKA D.D. 2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 92,05

Zašto netko iz Top 10 tko ima preko 7500 dionica proda 8 kom?
[/quote]

Vjerojatno je to neki zajednički skrbnički.

Evo malo druka za ovu zaboravljenu dionicu:RAIFFEISENBANK i dalje vrlo lagano kupuje na razinama 190-200kn,ostatak iz top10 ne prodaje,jaka potpora na 19xkn.Ionako mali free float se smanjuje.Očekujem bolja izvješća,dobrim dijelom i zbog jače turističke sezone.Neću tu sad pisati neke bajke tipa da će cijena skočiti na 2000 ali 300 kn mi se čini kao realan target na neki srednji rok.U svakom slučaju ima više prostora za rast nego pad.

"Only dead fish swim with the stream"

Prodaja 8 dionica..iz Top10..Možda se iz portfelja namiruje trošak vođenja računa..pa to brokeri prodaju, da se vlasnik ne zamara..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Radi se vrlo vjerojatno o zbirnom skrbničkom računu. Potpisujem razmišljanja kolege BigFoota [thumbsup]

inače, tisak je postao uvoznik i distributer žvakačih guma trident koje zauzimaju sve veći dio tržišta posljednjih par mjeseci jer ih agrokor u svojim trgovinama forsira. mislim da će i to biti jedna lijepa priča i baš fino da je ta čast pripala tisku. tko zna kada ističu ugovori konzuma i tiska sa atlanticom oko pozicije orbita na blagajnama i u kioscima?

...povijest se ponavlja...


inače, tisak je postao uvoznik i distributer žvakačih guma trident koje zauzimaju sve veći dio tržišta posljednjih par mjeseci jer ih agrokor u svojim trgovinama forsira. mislim da će i to biti jedna lijepa priča i baš fino da je ta čast pripala tisku. tko zna kada ističu ugovori konzuma i tiska sa atlanticom oko pozicije orbita na blagajnama i u kioscima?

Budemo pitali na Skupštini. Nadam se samo da ćeš doći pa da popijemo kavu konačno [cool].

Ako sam rekao da će ga biti po 180kn onda i vjerujte!
Svejedno ne vidim kraj pada tu, već puno niže!!!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Ja iskreno ne znam da li mi na monitoru nešto dobro ne piše. Ali ja samo vidim da se kupi sve što se pojavi na 190. Očito ti je neka greška na gledalici [lol]


Očito ti je neka greška na gledalici [lol]

Ne mislim da je greška jer je Tisak tek krenuo u korekciju, danas smo bili na 182kn, a vjerujem uskoro ćemo biti i niže. Ako 180kn ne izdrži, bojim se i govoriti gdje idemo.
Lijepo sam na 198kn svima najavio pad, al neki nisu vjerovali.
TA kaže 175kn,a ako ne izdrži 158kn je krajnji target.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

mačete je nevjerojatan. prodao je po 200 i sada hoće kupiti po 156. ajde dobro. samo da ne bude kao oni drukeri na magmi što su drukali na pad od 25 kuna, pa 20 pa kupovali između 20 i 14 a ono palo na 7 kuna bez mogućnosti prodaje jer količine su bile nikakve. svi znamo da tisak vrijedi puno puno više nego sada košta jer ga je todorić nakon stečaja platio 430 kuna po dionici i nije ga dodatno zadužio niti je iz njega sisao pare. čemu onda ovako niska cijena, to je jasno samo našim fond-menadžerčićima u odelcima. pa tisak bi kroz par godina mogao davati izdašnu dividendu . zar im nije u interesu kupiti sada dok je bezobrazno jeftino?

...povijest se ponavlja...

Pa naravno da hoću kupiti po 156kn kolega i naravno da sam prodao po 20x,xx.
E sad, ja ne kupujem 2000kom da mi je to nemoguće već 150-250kom pa je to itekako moguće.
Vidimo se na 160kn idući tjedan!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Splite, svi smo navikli tvoju retoriku, pretjerivanja i laži ovisno o tome kupuješ li ili prodaješ određenu dionicu. Presmiješno, mislim da je krajnje vrime da opet minjaš nick, jer se sve više sramotiš.


27.05.11.
Inače tko ne zna gdje prodati, savjetujem da se strpe do 250kn, jer tamo idemo, al srećom to je tek 1.stanica za TREJD.

Uvijek kontra analize Brutalnog kapitala koji je prodao na 170kn meni i sličnima u nadi da će kupovati na 140kn. Al srećom dionice sad posjeduju ne pohlepni već stabilni dioničari za duže staze.
Hvala kolegi Tigrusu, on kao da ne vidi pattern koji kaže rast do 420kn.


I sad imaš obraza izjavit da si proda po 20x,xx, a ako se ne varam prodava si po 197.
Ruga si se Tigrusu, a ti se sad nadaš kupit po 158kn?
Sebe smatraš stabilnim dioničarem za duže staze ili opet preuveličavaš?
Vidimo se na 160kn idući tjedan!

Šta ako ne bude 160kn sljedeći tjedana? Oćeš priznat da nemaš pojma ili ćeš slavodobitno pisat kako si kupija po minimumu i opet ide novi krug o targetima 300, 400,…kn?

New Report

Close