TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega ovo danas mi je zgledalo kao totalna navlakuša. Ekipa krene prema 190 i odjednom nestanu nalozi, nestane podrška. Koma.

Sudeći po tvojem nicku rekao bih da to ima neke veze sa tobom ili ekipom oko tebe. Sad si prodao tih par sto komada koje imaš i navijaš za pad [wink]. No ne znaš tko kupuje…
[/quote]

Tako je kolega a evidentno je da ga više nebu bilo, šmrc …

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Kolega ovo danas mi je zgledalo kao totalna navlakuša. Ekipa krene prema 190 i odjednom nestanu nalozi, nestane podrška. Koma.

Sudeći po tvojem nicku rekao bih da to ima neke veze sa tobom ili ekipom oko tebe. Sad si prodao tih par sto komada koje imaš i navijaš za pad [wink]. No ne znaš tko kupuje…
[/quote]

Kolega na koliko smo sutra 🙂 ovo mi zgleda kao novi Korf

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Lijepi WEB Shop su napravili ovi iz Medie.
http://www.tisakmedia.hr/

A imate ponedjeljkom i kavu za van gratis [wink]. Ako na ničem drugom onda ćemo profitirati na besplatnoj kafici [lol]


Dno je jako blizu, mislim da ispod 175kn neće i ne može! Tu je i retest točka, ako izdrži očekujte snažniji val uskoro preko 200kn.

Pitam se pitam di bu danas završio 🙂 KOLEGA IMALI STE PRAVO SVAKA ČAST !!!

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Nije baš neka zapreka po količini,

Količina Cijena
8 190,92
100 191,89
25 191,90
7 192,00
32 192,99
27 194,77
59 194,80
10 196,86
72 196,89
35 197,27

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

za razliku od ujutro sve je očišćeno na stodevedeset i sitno, sada se vežite 🙂

59 194,80
92 197,00
60 197,09
47 197,10
53 197,15
35 197,27
53 197,30
48 197,50
27 197,57
40 197,59

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Inače tko ne zna gdje prodati, savjetujem da se strpe do 250kn, jer tamo idemo, al srećom to je tek 1.stanica za TREJD.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



Dno je jako blizu, mislim da ispod 175kn neće i ne može! Tu je i retest točka, ako izdrži očekujte snažniji val uskoro preko 200kn.

Pitam se pitam di bu danas završio 🙂 KOLEGA IMALI STE PRAVO SVAKA ČAST !!!
[/quote]
Uvijek kontra analize Brutalnog kapitala koji je prodao na 170kn meni i sličnima u nadi da će kupovati na 140kn. Al srećom dionice sad posjeduju ne pohlepni već stabilni dioničari za duže staze.
Hvala kolegi Tigrusu, on kao da ne vidi pattern koji kaže rast do 420kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



kolega dimna stabljiko,

pa ja sam ga ovih dana kupovao gotovo na tim razinama, na vašem mjestu bi glede TISKA bio izdašnijih prognoza oko navedene cijene.

Iz avijona se vidi da vrlo jaki kupac akumulira tisak na 170 – 175, inteligentno, vratio ga je sa 235 -240 na ove razine i skuplja dok ima prodavača, a hval bogu ima ih..psssssssssss

LP


j
Ušao malo u TISK, pa da vidimo…. Možda vec ovaj tjedan probijamo 200 kn..
[lol]
[/quote]

Kolega strpljivost vam je važna u investiranju – vjerujem da to znate…..

Kako je rekao jedan starac kad je kupio neku dionicu, i s njom nije manevriro neko vrijeme ¨najviše sam zaradio ne radeći ništa" – rekao bi čovjek teška ljenčina za razliku od nas – pojedinih vrijednih trejdera.

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

prva stepenica na 240 a target na kratko je 380 koji se pokazao već više puta kao linija potpore i otpora…

Nego di nam je nestala ekipa koja je TISK čekala na 140?
Vidim i po drugim dionicama da su najveći kritičari prešli na stranu kupnje. Sad jedino ne znam da li je to dobro ili nije [lol]


Nego di nam je nestala ekipa koja je TISK čekala na 140?
Vidim i po drugim dionicama da su najveći kritičari prešli na stranu kupnje. Sad jedino ne znam da li je to dobro ili nije [lol]

Zanima me baš sutrašnji dan pošto će zse vjerovatno u crveno.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]



Nego di nam je nestala ekipa koja je TISK čekala na 140?
Vidim i po drugim dionicama da su najveći kritičari prešli na stranu kupnje. Sad jedino ne znam da li je to dobro ili nije [lol]

Zanima me baš sutrašnji dan pošto će zse vjerovatno u crveno.

[/quote]

Zašto? Molim malo argumentirajte kolega.



Zanima me baš sutrašnji dan pošto će zse vjerovatno u crveno.

Zašto? Molim malo argumentirajte kolega.
[/quote]

Evo ja ću ti argumentirati umjesto njega. Prodao je očito čovjek danas i sad bi ponovo kupio. Samo ne ide to baš tako [cool]




Zanima me baš sutrašnji dan pošto će zse vjerovatno u crveno.

Zašto? Molim malo argumentirajte kolega.
[/quote]

Evo ja ću ti argumentirati umjesto njega. Prodao je očito čovjek danas i sad bi ponovo kupio. Samo ne ide to baš tako [cool]
[/quote]

Mislim da kolega želi imati, ali kao što je poznato i uvijek se dogodi, kad je trend pozitivan, brdo keša ostane ucrvano na bidu. Taj keš će dobro doći da se dogura do targeta koji se lagano mogu isčitati, poštujući pravila TA.
Nisam neki ekspert za TISAK, ali postoje na ovoj temi kolege koji mogu to lijepo izraziti brojkama i crtkarijama.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close