TISK (Tisak d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TISK (Tisak d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


HRVATSKE RAČUNICE!!!!!!!!!!!!!!!
Od Nove godine do danas 5% – MANJE TURISTA!!!! to je jedina ISTINA!!!!
To vam dođe kao: dobit porasla 156% obzirom na LANI!!!!!! – a lani je dobit bila recimo 200 kunića!!!! [bye]

Prošle godine apartman tipa je išao maksimalno za 90 Eura, ove godine većina rezervacija na 100+, prosjek 110 Eura/dan. Općenito, očekivana zarada preko 10% veća.
Stoga od one "veliki promet a mala zarada" više me zanima "isti promet a veća zarada".

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

E moj metuzaleme ( stisnuo sam ti stotku a ti RAZMISLI ZAŠTO )!!
Za sto eura možeš noćit u PARIZU koji je ipak nešto BOLJI od pripiz’ine kod nas sa klimavim krevetom i pogledom na MORE!!!!!
A na Floridici možeš kupiti apartman za 50000 želembaća!!!!
A TI LUPAJ PO HRVATSKOJ RAČUNICI – do besvjesti a onda se ČUDI KAO I NAŠA VLADA!!!!!

tip top ,

stvarno nemožeš mješati žabe i babe .
Pa gdje se može mjeriti Florida i Pariz sa Lijepom Našom Dalmacijom .
Vidim da nisi putovo po svijetu , a nisi ni po Hrvatskoj .
Kupci najbolje znaju zašto nekretnine na našem Jadranu plaćaju 2000-3000 pa čak i 8000 Eura m2.
Kao što su naše nekretnine još uvijek potcjenjene , tako su i naše dionice vrednije od trenutnih cijena .

Danas miran dan, čeka se rast indexa vani pa da krenemo.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Dno je jako blizu, mislim da ispod 175kn neće i ne može! Tu je i retest točka, ako izdrži očekujte snažniji val uskoro preko 200kn.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Danas miran dan, čeka se rast indexa vani pa da krenemo.

e moj S400

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Ne razumijem šta želiš kazati??

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ne razumijem šta želiš kazati??

Želi kazati da se utiho tovari na tuđoj panici!!!
[thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

TISAK D.D./SERIJA A II TISK-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 1.291.895 54,13 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ADRIS GRUPA D.D. 617.227 25,86 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
3. REPUBLIKA HRVATSKA 252.052 10,56 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA – OIF S JAVNOM PONUDOM 6.256 0,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 6.066 0,25 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA +480
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 5.627 0,24 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.438 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.725 0,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9. CREDO BANKA D.D. 2.722 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. NOVAKOVIĆ SAŠA 2.100 0,09 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA
Ukupno: 91,89

Dok neki shvate ode cijena.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Dok neki shvate ode cijena.

kako ne,leti u nebesa…….evo plačem od tuge

Danas opet transakcija po prodaji 450 komada, kupi se u tišini, dok će neki zaplakati.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

A zašto bi neko plakao kolega? Vidiš da se špekulanti igraju, a veliki dečki skupljaju.
Kad krene cijelo tržište pretpostavljam da ćemo prvo pomesti sve burek špekulante, a nakon toga će cijena eksplodirati. Pogledajte samo TA. Ko napeta puška smo. Samo se čeka triger. Interesa koliko vidim ima… [cool].


A zašto bi neko plakao kolega? Vidiš da se špekulanti igraju, a veliki dečki skupljaju.
Kad krene cijelo tržište pretpostavljam da ćemo prvo pomesti sve burek špekulante, a nakon toga će cijena eksplodirati. Pogledajte samo TA. Ko napeta puška smo. Samo se čeka triger. Interesa koliko vidim ima… [cool].

Kolega ovo danas mi je zgledalo kao totalna navlakuša. Ekipa krene prema 190 i odjednom nestanu nalozi, nestane podrška. Koma.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Kolega ovo danas mi je zgledalo kao totalna navlakuša. Ekipa krene prema 190 i odjednom nestanu nalozi, nestane podrška. Koma.

Sudeći po tvojem nicku rekao bih da to ima neke veze sa tobom ili ekipom oko tebe. Sad si prodao tih par sto komada koje imaš i navijaš za pad [wink]. No ne znaš tko kupuje…

New Report

Close