THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne vidim nista stetno po mene u cjeloj prici tako da cu  pricelkat razvoj dogadaja –a hoce li ova dvojica izgubit prava ili ne me ne ne zanima iovako ne mislim prodavat skoro narocito ne po 200…a tko ce bit vlasnik Tehnike meni svejedno mogu i Eskimi sto se mene tice Kinezi  Ili ova ekipa koja je vec skupila hrpu dionica mene to sve skupa ne zanima teorija ima 1000 za gubit vrjeme na ovoj cjeni mi se ne isplati ni pisat po forumu…



Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Dead man walking…LUX nema love jer je svako malo u blokadi

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Izgleda da ovdje neće biti trgovanja dok se Gospoda ne izjasne o preuzimanju…

ili cjena ne poraste….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Hanfa naložila objavu ponude za preuzimanje dionica Tehnike

zar ste zaspali?* ?

 

amarananab

malo se protrgovalo…

a zaista, sto ako gospoda ne da ponudu za preuzimanje?

jer nas tenisac nema nikakvu funkciju u firmi osim sto je vlasni dionica?  Bojan i Zlopesa imaju….  zaniimljiva situacija…

Mislim da Gospoda rade na tome da preuzmu THNK…cijena preuzimanja je 3M€ + obnova ZG još nije ni počela… prema dosadašnjim informacijama obnova bi trajala 10g  sto bi donijelo povratak uloženog….Gospoda zastupaju Kineski kapital na koji se ne gleda blagonaklono…u slučaju ako ne dodje do ponude očekujem blok transakcije i ulazak novih investitora…

Na čemu god gospoda radila ja postavljam pitanje što je HANFA radila.godinu i pol. Nadalje, 3 miliona eura ? Pa sama zgrada sa zemljistem.na vukovarskoj vrijedi valjda milju EUR.

Da nije bilo potresa vrlo vjerovatno odluka HANFA bi još bila u ladici…s potresom su se vrlo vjerovatno probudile neke nove ideje i interesi da uzme svoj dio u obnovi…

@dionicar

Pocnite valorizirat dugove kako treba…za Vase dobro…

Pricat o vrijednosti iceg bez konteksta dugova nema nikakvog smisla (ni ovdje ni na OPTE ni bilo gdje drugdje)…

NHF,

LP

Rastimo zajedno...

80% dugova se otpisuje.. a preostalih 20% se počinje placati tek za 22 mjeseca na 24 rate bez kamata…

Mene zanima .. što ukoliko svih preostalih 65% dioničara odbije ponudu za preuzimanje ? Oni sa 35% nemaju kontrolu nad firmom….

dionicar, 06.04.2021. u 20:54

80% dugova se otpisuje.. a preostalih 20% se počinje placati tek za 22 mjeseca na 24 rate bez kamata…

…a novi dugovi (se ne plaćaju)!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

novi dugov i su jako mali napsram prijasnjih.  pa sada imaju za 2020. samo 15mil negativne neto dobiti a

New Report

Close