THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lucijan sumljam da ikoga emotivno zanima Tehnika makar si u pravu ..no danas su to sve samo

brojevi boli ljude briga za fundamente gleda se samo trenutna cjena …koga briga za Tehniku

to je samo dionica nista vise niti manje neki ih prodaju svaki dan sto cemo plakat za

vjerovnicima koda smo mi krivi sto oni nisu dobili lovu..i tako ti to uvjek neko profitira

ovaj puta mi drugi puta oni a kako je bilo onima kuji su kupovali po 900 pa su prodavali po 80

njih niko nista ne pita….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

kao sto sam vec i pisao, neke s liste  vjetovnika indirektno poznajem. pitanje je sto je tu koga tj ko je kome ostao duzan.  pa da samo znate kako je sopnica jelkovec napravljena… itd itd..

dakle pitanje je ko kome nije platio…

ako je tehnika takav neplatisa, zasto ima fino posao u Buzinu?  itd…

tkoe je pomogao nakon potresa u ZG ? Tehnika. a  ne ingra 😉  imam i theniku i ingru da ne mislite da drukam.

 

Gdje to piše da su oprošteni dugovi?

Fala bogu da je to napokon rjeseno ja sam vec mislio da ce predstecaj zauvjek trajat dionica se nije makla sa mjesta 2 godine no sada su price sasvim drugacije i secer na kraju Kinezi + insideri Od sada na dalje viim samo porast cjene jer svi faktori za to postoje kao i poslovi kojih kao sto vidimo..i samo da se nadovezem na Luciana …Tehnika profitira od  potresa dali bi se dionicari trebali pokajati…



Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

tocno sto je kolega data napisao.. opcenito i tehnika ig radjevinske firme profitiraju od potresa hehe.

dugovi nisu oprosteni vec kako je navedeno biti ce vraceni u iznosu od 20% 😉 🙂





lojtra, 25.02.2021. u 15:53



Gdje to piše da su oprošteni dugovi?



Dok ti dobijes napismeno mi cemo imat jos malo rasta u medjuvremenu dok shvatis sto se desava…

kupi negdje na 400 kuna ili pricekaj do 650 da ti ja prodam….



Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi





dionicar, 25.02.2021. u 16:38



tocno sto je kolega data napisao.. opcenito i tehnika ig radjevinske firme profitiraju od potresa hehe.

dugovi nisu oprosteni vec kako je navedeno biti ce vraceni u iznosu od 20% 😉 🙂



Znam da sam malo ne informiran jer ne stignem pratit no gledam samo cjenu ona bolje govori od bilo koje vjesti..

Poznato je da Medju upravom Tehnike ima puno vlasnika ove dionice ..

zapravo malo je reci puno ima ih jako puno..

tako da oni znaju prije nas oce li dionica gore ili dolje samo pratis cjenu..oni prvi kupuju i

prodaju masa dionica u vlasnistvu…insidera

ovo bi mogla biti prava bomba od dionice ne bi se cudio za par godina rekordnim cjenama…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Na 65 -100 kn ako je protrgovano sa 50 kom…reda radi….

Otpisano je 80% dugovanja..cca 200 mil kuna..ostalih 20 % se isplacuje u dvije godine nakon poceka od dvije godine..tj sljedece dvije godine vjerovnici nece dobit nista !

I ne..ne treba se kajati ali se ne treba ni veselit tudjoj nesreci i na toj osnovi trazit rast.

Ok..predstecajna je prihvacena..posla ce bit..samo sve to treba jos potvrdit financijsko izvjesce i profitabilnost tvrtke.

Prilika za novi pocetak i treba zahvalit svim onim akoji su nam to omogucili. Mi dionicari smo tome najmanje pridonijeli da bi se sad hvalili ili si medjusobno cestitali.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Tko se to odrekao potraživanja. Ne shvaćam to, gdje je bio sličan slučaj? To mora biti neko mito i korupcija.

Naplatili bi se od dioničara kao svugdje do sada. Vijadukt, Hidroelektra, Agrokor…

1648 komada po 500kn…

DATA, 25.02.2021. u 16:38

 





lojtra, 25.02.2021. u 15:53



 

Gdje to piše da su oprošteni dugovi?

 



Dok ti dobijes napismeno mi cemo imat jos malo rasta u medjuvremenu dok shvatis sto se desava…

 

kupi negdje na 400 kuna ili pricekaj do 650 da ti ja prodam….

Ne pratim ja Tehniku ali pratim dnevna događanja.Ništa to mene ne sekira. Niti vam baš ne vjerujem.

kada ce izvjesce ?

Tu je zapisnik sa rocista pa se jasno vidi tko je bio za tko protiv

 

https://e-oglasna.pravosudje.hr/objave/0a54d123-b69c-4555-a99b-966c29ac3712

 

Nevjerojatna je kolicina neznanja ljudi koji trguju na zse ili imaju dionice.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close