THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hoće li danas izvještaj ?

Izvještaj je Ok, PSN se okončava… U plusu su… Cijena bi trebala ići prema gore…

@snjegovic. Odakle Vam izvjestaj ? To su povlaštene informacije.. nije još objavljen..

Ima izvještaj

Ajde bar su uspjeli osigurat dvoranu za odrzavanje ročišta..

https://e-oglasna.pravosudje.hr/objave/dokument/05c43300-222b-4fdf-940f-adf4448ae537/preuzimanje

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Se zna kada će biti održano ročište…

Sad je na sudu da to odredi

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Dobar Buy na Asku… 4xx kom do 200 kn…

kako za koga…  meni je najfascinantnije ekipa ljudi koji stalno pricaju.. trebala je biti ponuda za preuzimanje ako se djeluje zajednicki bla bla…  kao ovo je neka prevara bla bla.. a ja se pitam zasto ekipa ne istrese onda dionice i dobije daj sto das… ako trenutno izuzev ovoga sa aksa kaj je bio danas na 170 nitko ne prodaje ispod 200 kn.. ?

pa ako nista ne vrijedi prodajte onda sve sto imate i zakucajte u kunu dionicu x D  .. manje nego je bila u 8.mj 2018…

 

Otkada je vlasnik broj 1 … HITA – vrijednosnice…

@snjegovic : dobro ste primjetili.. maximalno zadnih tjedan dana.. redovitno pratim..

Luxury Real Estate prebacio ocito na njih da se zapetlja vlasništvo da se ne može saznati pravi vlasnik. svaka čast na zapažanju. ne gledam svaki dan rpomenu vlasnika baš-

…znači da se nešto kuha…baš me zanima što…jer još ništa ne miriše…

tako je.. nesto se kuha..  EBITDA se povecava – smanjuje se gubitak..

posla sve vise..

Sukladno ztk društvo mora obavjestit zse o toj promjeni .

 

g .Zlopaša je opunomocio pravnicu da u ime njega nastavlja sve što se tice predstecajne nagodbe..prebacio dionice na Hitu..Moguce da se “povlaci” ili ima nekog tko ce ga “zamjenit”

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Odlične vijesti

New Report

Close