THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidjeh…i lijepo… Mislim da bi se više para izvrtilo da je normalan trgovina…

Jer netko zna do kad ce biti ovakva trgovina….

Lista dionica u modalitetu drazbe azurira se tromjesecno..zadnje azuriranje bilo je 6 srpnja..sljedece bi trebalo bit 5 listopada…ako dionica zadovolji kriterije preci ce u redovno trgovanje ako ne..ostaje tu gdje je.

 

Jucerasnji kupac je poprilicno zablokirao sustav…

Tvrtka je tu gdje je..bez odluke o nagodbi i dokapitalizaciji sve je “hodanje po ostrici noza”

 

Pozdrav

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A nitko ne govori I pozitivnom 2. Kvartalu ?

Opet ravna crta…valjda do 5.10.2020. ili nema volje…

Cijena se lagano na asku ruši… još nema kupaca…

Lagano.. ali koliko je cijena narasla od potresa i covida.. ?! Ali vidim ovaj s istom količinom naloga uvijek mora biti prvi na asku.. nekom hitno treba lova čini mi se.. ali netko je bio i kupio za 35 000 kn pokrenuvsi drazbu

ajmo kada ce izvjesce?   neka se suvlasnici Tehnike oglase.  ako je 2 .kvartal bio pozitivan 1. put nakon dugo godina hiće li 3. kvartal biti još pozitivniji ?

CSEBA i Zhongya Holding osnivači su tvrtke Spring Spa Hotel koja bi trebala realizirati ovo višemilijunsko ulaganje u Krapinskim toplicama

@dioničar

ne mogu kopirati…pa copy/past text u tražilicu

@snjwgovic. Znam ja za to bez brige. Hehe odavno znam ja za to. ..

https://www.zagorje.com/mobile/clanak/vijesti/nakon-zatvaranja-hotela-toplice-djelatnici-su-zbrinuti-postojeci-hotel-ce-se-rusiti-jos-ov

snjegoovic, 22.10.2020. u 17:37

CSEBA i Zhongya Holding osnivači su tvrtke Spring Spa Hotel koja bi trebala realizirati ovo višemilijunsko ulaganje u Krapinskim toplicama

…i ostvariti 100 mil. čistog profita

 

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

@kirin. Riječi vam se pozlatile

netko tako lijepo u tišini sakuplja tehniku….

…prije bi bilo da ju prodaje…a i male su transakcije…mislim da nije nista ozbiljno…

New Report

Close