THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čeka se skupština krajem mjeseca…do onda opet ravna crta…

Vaše mišljenje, ako dođe do dokapitalizacije… po kojoj bi to cijeni bilo?…

Najbolje po nominali 900 kn. Ali dokap treba izglasat. Nemre netko doc I rec ide dokap..

Gap izmedju bida/aska se smanjio…

pa kolega pogledajte izvjestaj za 2. kvartal 😉 poslovanje s plusom 😉  naravno da se smanjio. bilo je vrijeme da ljudi shvate. ..

Pa da je sruse 20 % !?

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@ Lucijan

Tako nekako ! 😀

…al je bar došlo do neke trgovine….

Zna netko zašto nalozi ne prolaze…  I jučer i danas…lik stavi na kupnju 103 kom na cijeni od 168 kn i ne prodje mu…

zbog drazbe uravnotezenja.  velika je razlika bid/ask..

i veliki skok cijeen na dnevnoj bazi. k tome.. mislim da THNK vise nije u modalitetu kontinuiranej trgovien jer se njome rijetko trguje.

prosle godine u 3.mj i PBZ nije bio u kontinuiranoj nego po principu drazbe koja se odvijala u 13 sati.

e sada tu nema drazbe u 13 nego ide ako se ne varam drazba od 15min ako se ne zada nalog da trziste ima vremena reagirati da se vidi sto se desava. ni meni se ovo ne svidja. bolje da je  kontinuirano..

jeste vidjeli.. netko kupuje 1000 kom THNK po 80 i nesto kn…

Ovo trgovanje ubija u pojam….

a izvjesce pozitivno za 2. kvartal 😉  manje zaposlenih, veca dobit nego IGH. lova je u izvodjenju a ne “crtkaranju”… osobno ja crtkaram i nemam neku psoebnu zaradu / placu… samo to nikako da ljudi shvate. IGH je bio zvjezda dok je vladao pokojni prof. Jure Radic.. 1 dionica 10 k kn.

Ubija i neda trgovanje ovaj koji stalno stavlja i skida nalog na kupnji ..da stvarno hoce kupit ..trgovalo bi se.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

jeste vidjeli nalog na prodaji na 110kn minutu prije 2 sata 20 komada. ? i to bas prije 14 sati  – pocetak trgovanja za nelikvidne dionice… kakve su ovo fore..

Nakraju ništa od trgovine… Bzvz je ovakva trgovina…zna netko do kad?

kolega, vidite da je ipak nesto bilo. dobitnik dana 😉

New Report

Close