THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jasno mi je. ali mi je jasno i da su neki sakupljali koji nisu zaposlenici a u TOP 10 su..

Dionicar daj se opusti vidis da ljudi pisu jel bi jeftino kupili nek im proda ako ima tko …cvile ovdje a na prodaji ne vidim nista pa nek prodaju i oni koji su nezadovoljni
nek napuste brod …a meni se cini da nitko ne zeli prodat te da smo dostili na dno sto i pokazuje skoro dupla cijena prije par mjeseci….te se pomalo odbijamo …
nemaju ovu u TOP dovoljno dionica za preuzimanje biti ce jos kupnje …samo strpljenja malo…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

hehe. slazem se.. zna nas Bojan sta radi 👋😀😉

Blagodati nase burze. Firma koja ima velike dugove, minus iz poslovanja, a trazena roba.
Ali imaju Kineze.


Dionicar daj se opusti vidis da ljudi pisu jel bi jeftino kupili nek im proda ako ima tko .


hehe. slazem se.. zna nas Bojan sta radi 👋😀😉

nigdje nisam pročitao bedastijih komentara dioničara nego na ovom topiku
a tek paranoja?! mi ostali kao pišemo negativno (??), a zapravo pišemo samo istinu i podatke, i to kao radimo da bismo srušili cijenu ovog “bisera” pa ga jeftino kupili? ali srećom oni vjeruju u bojana jer on zna što radi i svi postovi su u tom tonu..
tugo moja pregolema

niti P od pomaka 🙁

kad nitko ne trejda..

Vaš link …[/url]

Promet i cijena ova dionice dodatno će se korigirati na dolje jer je kinezime koji grade Pelješki most poručeno da se ne vraćaju iz Kine.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

o cemu ti bulaznis pa ne radi Tehnika peljeski most…kakve izjave …
daj bar smisli nesto inteligentnije ako pokusavas uci u dionicu..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

pomaci u top 10…netko skuplja…

tko ??! nisam pratio..

broj 7…Novak Mirko…

Screenshot, nemogu linkat preko moba dobro

on je skupljao kada i g. Horvacic. Novak Mirko ima u nekoliko kompanija udio u top10. ne znM u kojima ali sam ga vidio.. ocito ipak ovo nesto vrijedi…
snjegovic imate li vi ovo ?

New Report

Close