THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




nema veze po koliko, al dok je cijena na 80-90 kuna ti spominješ 10 kuna, bez veze, a to pričaš već valjda godinu dana

Točno, pričao sam isto i pred godinu dana jer sam vidio kamo ovo ide. Što misliš, jesu li veće šanse da s ovih 100 kn ode na tih 10 kn ili na 500 kn gdje su je pred godinu dana mnogi vidjeli u svojim maštanjima?
[/quote]

bitno je da već godinu dana nisi u pravu…
[/quote]

ako ti je to nekakva utjeha zbog tolikih gubitaka, sretan sam zbog tebe…

Ignore: KressoM, delux

Ponavlja nam se scenarij Viadukta.Žalosno ali istinito.



nema veze po koliko, al dok je cijena na 80-90 kuna ti spominješ 10 kuna, bez veze, a to pričaš već valjda godinu dana

Točno, pričao sam isto i pred godinu dana jer sam vidio kamo ovo ide. Što misliš, jesu li veće šanse da s ovih 100 kn ode na tih 10 kn ili na 500 kn gdje su je pred godinu dana mnogi vidjeli u svojim maštanjima?
[/quote]

Ide na 10Kn i ispod. Ovo je čisti stečaj. A glavno da ovaj ptolic stalno zaziva stečaj na OPTE, vratilo mu se ko bumerang…




nema veze po koliko, al dok je cijena na 80-90 kuna ti spominješ 10 kuna, bez veze, a to pričaš već valjda godinu dana

Točno, pričao sam isto i pred godinu dana jer sam vidio kamo ovo ide. Što misliš, jesu li veće šanse da s ovih 100 kn ode na tih 10 kn ili na 500 kn gdje su je pred godinu dana mnogi vidjeli u svojim maštanjima?
[/quote]

Ide na 10Kn i ispod. Ovo je čisti stečaj. A glavno da ovaj ptolic stalno zaziva stečaj na OPTE, vratilo mu se ko bumerang…
[/quote]
haha, pomješao si imena možda…provjeri

u kojem roku se mora riješiti/sklopiti PSN? (jer ako rok istekne ide stečaj)

Svaka čast onima koji kupuju 30% skuplje nego jučer.

firma je u PSN, gubitak ogroman, kapitala po dionici gotovo više da nema, a cijena je porasla skoro 30%, na 100 kn!? helouuuuu?
što radi hanfa, zašto ovo dopušta? zašto ne zamrzne trgovanje do sklapanja PSN kao kod agrokora?

idu na oportunitetni dobitak. sve ok.

Da je nelogično jest, da je bolesno jest.
Valamar istodobno stagnira sa odličnim izvješćem.
Da je to ZSE jest.


firma je u PSN, gubitak ogroman, kapitala po dionici gotovo više da nema, a cijena je porasla skoro 30%, na 100 kn!? helouuuuu?
što radi hanfa, zašto ovo dopušta? zašto ne zamrzne trgovanje do sklapanja PSN kao kod agrokora?

pitanje je zašto netko želi kupiti



firma je u PSN, gubitak ogroman, kapitala po dionici gotovo više da nema, a cijena je porasla skoro 30%, na 100 kn!? helouuuuu?
što radi hanfa, zašto ovo dopušta? zašto ne zamrzne trgovanje do sklapanja PSN kao kod agrokora?

pitanje je zašto netko želi kupiti
[/quote]
Odgovor je jednostavniji nego što mislite. Sve je stvar psihologije ulagača. Gubici su ovdje ogromni što se tiče dioničara tako da su se oni već pomirili sa konačnom katastrofom pa zato ne prodaju. Pa kada nitko ne želi prodati onda je lako napucati. Ishod ovakvog načina trgovanja valjda Vam je jasan. To može trajati i trajati a opet na kraju završi na 0.

Nakon objave rezultata cijena Tehnikine dionice u utorak pala za 40 posto (na 76 kuna) moglo bi poslati krivu sliku ulagačima jer Grubišić upozorava na to da je hrvatsko tržište kapitala malo i da je potrebna dodatna analiza poslovanja kompanije na temelju koje bi stvorili stvarnu sliku stanja.

https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/grubisic-za-pet-do-deset-godina-malo-ce-koja-gradevinska-tvrtka-u-hrvatskoj-izbjeci-bankrot/




firma je u PSN, gubitak ogroman, kapitala po dionici gotovo više da nema, a cijena je porasla skoro 30%, na 100 kn!? helouuuuu?
što radi hanfa, zašto ovo dopušta? zašto ne zamrzne trgovanje do sklapanja PSN kao kod agrokora?

pitanje je zašto netko želi kupiti
[/quote]
Odgovor je jednostavniji nego što mislite. Sve je stvar psihologije ulagača. Gubici su ovdje ogromni što se tiče dioničara tako da su se oni već pomirili sa konačnom katastrofom pa zato ne prodaju. Pa kada nitko ne želi prodati onda je lako napucati. Ishod ovakvog načina trgovanja valjda Vam je jasan. To može trajati i trajati a opet na kraju završi na 0.
[/quote]
zašto bi napucavao?
ok, ne želi prodati, ali zašto netko kupuje i diže cijenu više od 20% i to uz najveći dnevni promet u 3 mjeseca, a znalci znaju da ide na 10 kuna?

@ptolic

Ako kupuju stari, poznati kupci, znalci bi se mogli ćeškati po glavi?!!

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!

Ništa od stečajnog prijedloga.

Nebu nitko *ebal Tehniku!

http://zse.hr/default.aspx?id=89885

La vita e bella!


Ništa od stečajnog prijedloga.

Nebu nitko *ebal Tehniku!

http://zse.hr/default.aspx?id=89885

Ovo baš i nije neka utjeha, samo mali predah. Rješenje je doneseno tameljem prijedloga iz X/2018, nije sigurno razmatran gfi 2018 jer još nije bio predan. Može se očekivati sada novi prijedlog s obzirom na drastičan pad kapitala.

New Report

Close