THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionica je nelikvidna i to je najveći problem.


Dionica je nelikvidna i to je najveći problem.

Nije.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/THNK-fin2018-4Q-NotREV-K-HR.pdf

Najveći problem je što je upravo spalila 300 mil kn u 2018.
I što je kapital i službeno nula. A zapravo u minusu.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.


http://zse.hr/UserDocsImages/financ/THNK-fin2018-4Q-NotREV-K-HR.pdf [zse.hr]

Najveći problem je što je upravo spalila 300 mil kn u 2018.
I što je kapital i službeno nula. A zapravo u minusu.

Ajme. Teško je shvatiti da netko ovu dionicu plaća više od 10 kn (a i to bi bilo samo špekulativno). Vidjet ćemo hoće li se dioničari od danas i dalje kockati i držati ovu dionicu u portfelju??

Ignore: KressoM, delux

BVPS 3,37

Firme se može i iz nule podignuti, ako ima znanja i volje. I ako ne curi sa svih strana.
Možemo onda možda očekivati jeftino preuzimanje….


BVPS 3,37

Joj kad se sjetim onih priča kako Tehnika ima BV od 1000 kn i kako je na 600 kn podcijenjena. Kad dioničari skuže kako sada stvari ovdje stoje i počnu prodavati po “daj što daš”…
Jedini izlaz ovdje vidim u dokapu i to po zakonskom minimumu od 10 kn, naravno ako se nađe netko tko bi upucao stotine milijuna kuna u ovu tvrtku, ako ne bit će repriza slučaja Viadukt, Đakovština, Dioki…

Ignore: KressoM, delux



BVPS 3,37

Joj kad se sjetim onih priča kako Tehnika ima BV od 1000 kn i kako je na 600 kn podcijenjena. Kad dioničari skuže kako sada stvari ovdje stoje i počnu prodavati po "daj što daš"…
Jedini izlaz ovdje vidim u dokapu i to po zakonskom minimumu od 10 kn, naravno ako se nađe netko tko bi upucao stotine milijuna kuna u ovu tvrtku, ako ne bit će repriza slučaja Viadukt, Đakovština, Dioki…
[/quote]

šta si navalio sa tih 10 kn?
baš drukaš…

Sve je ovo bilo jasno kao dan, još prije Agrokora… I sve sam u detalje objašnjavao.

Jedini plus je u ovoj situaciji što su nabili maksimalni minus i moći će napraviti pošteni dokap odnosno privući ozbiljnog kupca/investitora ako imaju koga. Realno bilo bi šteta da se ovakva firma ne izvuče, preveliko ime i tradicija

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

A gdje je sad Horvačić? Dobro mu bilo i po 130 pred tjedan dva, sad mu ni po 91 ne valja. Čudesno.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


A gdje je sad Horvačić? Dobro mu bilo i po 130 pred tjedan dva, sad mu ni po 91 ne valja. Čudesno.

izgleda da on zna manje od svih




BVPS 3,37

Joj kad se sjetim onih priča kako Tehnika ima BV od 1000 kn i kako je na 600 kn podcijenjena. Kad dioničari skuže kako sada stvari ovdje stoje i počnu prodavati po "daj što daš"…
Jedini izlaz ovdje vidim u dokapu i to po zakonskom minimumu od 10 kn, naravno ako se nađe netko tko bi upucao stotine milijuna kuna u ovu tvrtku, ako ne bit će repriza slučaja Viadukt, Đakovština, Dioki…
[/quote]

šta si navalio sa tih 10 kn?
baš drukaš…
[/quote]

Nego po koliko bi ti radio dokap (kao zadnja slamka spasa), ako je BV samo 3,37 kn? Po 100 kn ili po zakonskom minimumu (10 kn)?!?

Ignore: KressoM, delux

interesantno kako si neki daju za pravo da pozivaju na nepisanje druge a kada su propustili sa 200 na 900 u godinu dana sa 125 na 250 u mjesec dana i slično…
sebe nisu pozivali na nepoisanje već su ovdje proljevali SŽJ?
ali to govori više o njima nego bi ja mogao trebao….
pogledajte se u oglerdalo nakon što pročitate što ste ovdje tada pisali .
invesdtiranje je proces više ili manje uspješan ali često ovisi o strpljivosti i vremenu izlaska.
osobno sam izlazak promašio,propustio kapitalizirati prinos 150% i zar radi toga plačem,zaradilo se na drugima prije a zaradit će se i poslije.
za mene rezime kada završi moja investicija u međuvremenu je rezultast puno lošiji nego je mogao biti.ne žalim isti alati su me na drugioma doveli do višestruko većih dobitiaka.
tko je sve u životu na zse učinio nepogrešivo neka se ovdje pohvali.
ajmo veliki majstori raspalite.

p.s.
s moje strane ima ovdje za pročitati i velike količine kritičkog samo oni koji žele manipulirati to namjerno previđaju,kada i ako će trebati izvadit ću ja.

p.p.s.
ovaj komentar je bila iznimka jer nisam očekivao tako niske komentare.
s moje strane je gotovo za sada + da pisat ću ovdje kadagod to poželim u skladu sa vl potrebom bez da pitam neke za dozvolu koji si svašta dozvoljavaju ovih dana a držim da znam i zašto ih boli.
imamo odgovore u siječnju i veljači a odgovori za dalje uskoro.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

[/quote]

Nego po koliko bi ti radio dokap (kao zadnja slamka spasa), ako je BV samo 3,37 kn? Po 100 kn ili po zakonskom minimumu (10 kn)?!?
[/quote]
nema veze po koliko, al dok je cijena na 80-90 kuna ti spominješ 10 kuna, bez veze, a to pričaš već valjda godinu dana


nema veze po koliko, al dok je cijena na 80-90 kuna ti spominješ 10 kuna, bez veze, a to pričaš već valjda godinu dana

Točno, pričao sam isto i pred godinu dana jer sam vidio kamo ovo ide. Što misliš, jesu li veće šanse da s ovih 100 kn ode na tih 10 kn ili na 500 kn gdje su je pred godinu dana mnogi vidjeli u svojim maštanjima?

Ignore: KressoM, delux



nema veze po koliko, al dok je cijena na 80-90 kuna ti spominješ 10 kuna, bez veze, a to pričaš već valjda godinu dana

Točno, pričao sam isto i pred godinu dana jer sam vidio kamo ovo ide. Što misliš, jesu li veće šanse da s ovih 100 kn ode na tih 10 kn ili na 500 kn gdje su je pred godinu dana mnogi vidjeli u svojim maštanjima?
[/quote]

bitno je da već godinu dana nisi u pravu…

New Report

Close