THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ostvarena dobit 2009-e TEHNIKE d.d. 11 947 907 raspoređuje se u zadržanu dobit..

Što najvjerovatnije znači cca 70 kn dividende, dogodine, i još ono nešto iz 2008-e je cca zajedno 80-90 kn po dionici… [lol]

Kažete da je preskupa, pa rušite ,je da povoljnije dođemo do tih cca 80 kn, SVAKE GONINE, POGOTOVO KADA UĐEMO U EUROPU… [lol] [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Ostvarena dobit 2009-e TEHNIKE d.d. 11 947 907 raspoređuje se u zadržanu dobit..

Što najvjerovatnije znači cca 70 kn dividende, dogodine, i još ono nešto iz 2008-e je cca zajedno 80-90 kn po dionici… [lol]

Kažete da je preskupa, pa rušite ,je da povoljnije dođemo do tih cca 80 kn, SVAKE GONINE, POGOTOVO KADA UĐEMO U EUROPU… [lol] [thumbsup]


Veliko je pitanje dali će biti dividende a drugo na dividendu ide porez i prirez za moje purgere. Tako da je dividenda ako je i bude dosta umanjena. Za kupnju ne brini sutra će biti na prodaju viška dionica a na kupnji manjka naivnih ulagača.

Dubravkad…konačno žensko pojačanje na ovoj temi… Mene uopće nije briga za poreze na dividende,
samo nek dividende bude..ja bih molila market makere…da što prije uvećaju dionice za iznos
poreza i nek to stalno bude ukalkulirano – ko PDV … dobro, dečki? [lol]
Lijepo Vas molim da počnete sve to dizati..kako bismo mogli konačno mirno spavati uz plaćen porez!!! [smiley]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Cjeli svijet je u korelaciji…primjer jel nemoguče, da neki strani MIR.FOND uđe u strukture više naših firmi HRV.?

Ja ču ti iz svog iskustva reći JE!!!

Izašao iz HT-a 100% na 240, kao vratiti ću se za mjesec dana, držao ih 8 mjeseci, 5 minuta poslje prodaje ušao AMER.fond i digao u 24 sata na 270!
Ako nemaš uvid u cijelinu NE ZNAŠ ništa niti ti ni ja…jer ne možeš shvatiti interese najbitnijeg Čimbenika…

Ovo sad mali kokošari ruše sa 1mil kuna.

Živi bili pa vidjeli…sadašnja kapitaliacija cca 26 mil.eura, manje od 25% cijene ARENE ZAGREB
Pa se pitaj jel TEHNIKA može VRIJEDITI "MALO VIŠE"

[lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Da ne bih več rečeni če ubrzati ulazak u EU!

Vaš link

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

NIsam baš tip za paniku, iako već tjednima od 1800,00 kuna gledam 2-3 mangupa , kako se igraju
sa ovom dionicom, sve dok ju nije zahvatila nevera..pa im je iskliznula iz ruke.
Nisam baš niti protiv plaćanja poreza na dividendu, samo je treba krvavo zaraditi.
Ono što je najljepše u cijeloj priči i kaosu je DOBIT , koja je ostvarena u nemoguće teškim uvjetima.
Ja im stvarno čestitam. Kad se situacija smiri, onda bi trebali razmišljati o otkupu svojih dionica, mislim da su to radili cijelo vrijeme , a i nastaviti će prema mogućnostima.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Dno je potvrđeno, samo pitanje na cijeloj burzi koliko je margina u šoku!

bojim se da nam tek slijedi testiranje dna, 5. kupnja je na 921 kn, a cijela kupnja je samo 51 dionica!!! da ja opalim po bidu sve bih satro!!
rekao sam da ćemo otići u k…. sad kad se forumaš šef ukrcao ovamo po 1100 kn [cry]
šefe prodaj THNK i spasi nas [lol]
[/quote]
već nekoliko vremena govorim da je dionica u silaznom trendu i da će skliznuti ispod 1000 kn,oprez sa dionicama iz građevinskog sektora -kolege, nadam se samo da neće imati dnevne padove u postotcima poput ingre.




Dno je potvrđeno, samo pitanje na cijeloj burzi koliko je margina u šoku!

bojim se da nam tek slijedi testiranje dna, 5. kupnja je na 921 kn, a cijela kupnja je samo 51 dionica!!! da ja opalim po bidu sve bih satro!!
rekao sam da ćemo otići u k…. sad kad se forumaš šef ukrcao ovamo po 1100 kn [cry]
šefe prodaj THNK i spasi nas [lol]
[/quote]
već nekoliko vremena govorim da je dionica u silaznom trendu i da će skliznuti ispod 1000 kn,oprez sa dionicama iz građevinskog sektora -kolege, nadam se samo da neće imati dnevne padove u postotcima poput ingre.
[/quote]
već je thnk takve padove odradila…
a možda bude još…





Dno je potvrđeno, samo pitanje na cijeloj burzi koliko je margina u šoku!

bojim se da nam tek slijedi testiranje dna, 5. kupnja je na 921 kn, a cijela kupnja je samo 51 dionica!!! da ja opalim po bidu sve bih satro!!
rekao sam da ćemo otići u k…. sad kad se forumaš šef ukrcao ovamo po 1100 kn [cry]
šefe prodaj THNK i spasi nas [lol]
[/quote]
već nekoliko vremena govorim da je dionica u silaznom trendu i da će skliznuti ispod 1000 kn,oprez sa dionicama iz građevinskog sektora -kolege, nadam se samo da neće imati dnevne padove u postotcima poput ingre.
[/quote]
već je thnk takve padove odradila…
a možda bude još…
[/quote]
onda kada misliš da je dosegnula dno sačekaj još malo nekih 20 % , tek onda reagiraj..

lacoste@ negdje u 4 mj. jos sam bio u dionicama….pisao si vec o padu trzista 30tak %
stotka od mene…. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@ lacoste

krivo si me shvatio,ja ne mislim da je dno,samo sam komentirao to što si spomenuo dnevne padove poput ingre (-6,39)
tehnika je takvih sličnih padova već imala,a ne kažem da neće još
meni se nekako čini da će većina dionica,a pogotovo građevinari pasti i na novi atl ,eto,ingra već probila led

Dobro se danas držimo 🙂

New Report

Close