THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



¸nadaj se i dalje…

Pa nadam se. Ti dobijaš na gubitku Tehnike? Znači da je nemaš nego si u cashu ali bi je imao.
U međuvremenu igre bez granica traju.
Ova dvojica s po 40 komada ne odustaju a svi ostali se boje…
[/quote]
trenutno dobijam na gubitku bilo koje dionice,jer prilike na tržištu su takve da je keš najbolja pozicija,kad već nema short sellinga
pogledaj oko sebe

Pa u pravu si ali kad krene gore ostaješ na suhom ako se ne ukrcaš na vrijeme. A vrijeme godišnjih se bliži vrhuncu, poslije toga kamo možemo ići? [rolleyes]

i ja sam nekad tako razmišljao…i podosta love popušio

dobro hebem ovog sa 33.
Na kolko da ga dignem?
Meni svaka paše.


Pa u pravu si ali kad krene gore ostaješ na suhom ako se ne ukrcaš na vrijeme. A vrijeme godišnjih se bliži vrhuncu, poslije toga kamo možemo ići? [rolleyes]

možemo i gore,ali i dole,tko zna?
ja ne


i ja sam nekad tako razmišljao…i podosta love popušio

I ja sam dovoljno popušio u svoje vrijeme. Srećom prestao sam s tom štetnom navikom.
Ostajem pri tome da je ovo idealno za kupovinu.

Dno je potvrđeno, samo pitanje na cijeloj burzi koliko je margina u šoku!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Dno je potvrđeno, samo pitanje na cijeloj burzi koliko je margina u šoku!

bojim se da nam tek slijedi testiranje dna, 5. kupnja je na 921 kn, a cijela kupnja je samo 51 dionica!!! da ja opalim po bidu sve bih satro!!
rekao sam da ćemo otići u k…. sad kad se forumaš šef ukrcao ovamo po 1100 kn [cry]
šefe prodaj THNK i spasi nas [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



Dno je potvrđeno, samo pitanje na cijeloj burzi koliko je margina u šoku!

bojim se da nam tek slijedi testiranje dna, 5. kupnja je na 921 kn, a cijela kupnja je samo 51 dionica!!! da ja opalim po bidu sve bih satro!!
rekao sam da ćemo otići u k…. sad kad se forumaš šef ukrcao ovamo po 1100 kn [cry]
šefe prodaj THNK i spasi nas [lol]
[/quote]
Konačno da svi vidimo da ide naša Tehnikica još niže.



Dno je potvrđeno, samo pitanje na cijeloj burzi koliko je margina u šoku!

bojim se da nam tek slijedi testiranje dna, 5. kupnja je na 921 kn, a cijela kupnja je samo 51 dionica!!! da ja opalim po bidu sve bih satro!!
rekao sam da ćemo otići u k…. sad kad se forumaš šef ukrcao ovamo po 1100 kn [cry]
šefe prodaj THNK i spasi nas [lol]
[/quote]
A da ti to satareš i oglasiš fajrunt? [lol]
Ja bih kupio ali ako će ljudi prodavati po nižim cijenama…
Samo mi se čini da bi se brzo pojavilo još kupaca,možda griješim? [huh]

ne vjerujem da će rasti dok cijeli svijet pada…



Dno je potvrđeno, samo pitanje na cijeloj burzi koliko je margina u šoku!

bojim se da nam tek slijedi testiranje dna, 5. kupnja je na 921 kn, a cijela kupnja je samo 51 dionica!!! da ja opalim po bidu sve bih satro!!
rekao sam da ćemo otići u k…. sad kad se forumaš šef ukrcao ovamo po 1100 kn [cry]
šefe prodaj THNK i spasi nas [lol]
[/quote]
Dobro ko što ti kažeš:"SVE BI SATRO"…to misliš na svoje novce…pa šta čekaš ruši… [lol] [lol]

Kreni…

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close