THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne znam kako nijedan od ovih proroka budućnosti nije primjetio da Tehnika i dalje radi:

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/tomislav-horvatincic-poceo-radove-u-varsavskoj,78016.html

To na žalost, nije istaknuto ni od strane "pravih" investitora, a upravo je na ovom forumu prilično da se u prvom redu raspravlja o poslovanju firme.

Da dodam, ako se dobro sjećam, ovakav zahvat je novost u našoj građevini, i pretpostavlja se da bi se ovakvo rješenje moglo primjeniti na dosta objekata u centru Zg. A tko prvi uđe u shemu…


Pa firma posluje katastrofa
BILANCA KATASTROFA
Perspektiva ko led na roštilju

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



ne znam kako nijedan od ovih proroka budućnosti nije primjetio da Tehnika i dalje radi:

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/tomislav-horvatincic-poceo-radove-u-varsavskoj,78016.html

To na žalost, nije istaknuto ni od strane "pravih" investitora, a upravo je na ovom forumu prilično da se u prvom redu raspravlja o poslovanju firme.

Da dodam, ako se dobro sjećam, ovakav zahvat je novost u našoj građevini, i pretpostavlja se da bi se ovakvo rješenje moglo primjeniti na dosta objekata u centru Zg. A tko prvi uđe u shemu…


U ovom trenu nažalost nije važno poslovanje firme nego iskrcavanje velikih igrača i dok oni ne prodaju svoje količine do tada će cijena ići dolje. To ne mora nužno biti niti loše niti dobro za sada obrana do 1.200 kuna sastoji se od jako malo dionica. Pitanje je dali će veliki igrač potući to i nastaviti i niže ili će se za danas zadovoljiti istresanjem do 1.200 kuna.
[/quote]
Da u ovom trenu dosta naših firmi dobro posluje ali dionice to ne prate to svi vidimo.

ajme ljudi što nebulozirate…

thnk stvara jednu krasnu pozitivnu divergenciju, al to je tak nebitno na 1500 će je svi htjet bilo njoj sad dno il ronjala još

@ dizel, biber aka delux

svašta, pa nije poanta dioničarstva pogodit najbolju firmu nego zaradit pare

to bi barem ti trebo znat, a s obzirom na pretpostavljeno tehničko znanje koje bi trebao imat trebao bi i znat protumačit graf i potencijalne mogućnosti

volatilnost je tu, bollinger je proširen, a dal nakon struganja po donjem bollu ide krah il rast prepusti tržištu

a ako misliš da thnk ingra i sl. sranja neće narast nikad, ajajjaja [rolleyes]



ne znam kako nijedan od ovih proroka budućnosti nije primjetio da Tehnika i dalje radi:

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/tomislav-horvatincic-poceo-radove-u-varsavskoj,78016.html

To na žalost, nije istaknuto ni od strane "pravih" investitora, a upravo je na ovom forumu prilično da se u prvom redu raspravlja o poslovanju firme.

Da dodam, ako se dobro sjećam, ovakav zahvat je novost u našoj građevini, i pretpostavlja se da bi se ovakvo rješenje moglo primjeniti na dosta objekata u centru Zg. A tko prvi uđe u shemu…


Pa firma posluje katastrofa
BILANCA KATASTROFA
Perspektiva ko led na roštilju
[/quote]
Topi se ovaj umjetni plus na Ledu kao sladoled na suncu već je samo + 0,15 % s tendencijom daljnjeg pada. Kolega DELUX što vi mislite gdje je dno pada na Tehnici ?

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

50 kom na 1350

zakaj ne kupujete kad vam je tak super thnk

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

El Febo, 18.05.2010. u 15:02
Topi se ovaj umjetni plus na Ledu kao sladoled na suncu već je samo + 0,15 % s tendencijom daljnjeg pada. Kolega DELUX što vi mislite gdje je dno pada na Tehnici ?

Svašta…! [shocked]

Koji post?!…….."Došla Marica i jabuke su poskupile."
Jedno sa drugim ima veze ko cijena zelja i kvarcni kalibratori… [lol]
Ajd Šefe odi doma na onu svoju temu. [bye] [cry] [cry] [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


50 kom na 1350

zakaj ne kupujete kad vam je tak super thnk

Ja bum kupoval ak padne ispod 1200…iako sumnjam da bum taj film gledal.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



50 kom na 1350

zakaj ne kupujete kad vam je tak super thnk

Ja bum kupoval ak padne ispod 1200…iako sumnjam da bum taj film gledal.
[/quote]

tehnički je kupnja ok na 1150–

Ak bus na za ekranom, vjerojatno bus gledal

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




50 kom na 1350

zakaj ne kupujete kad vam je tak super thnk

Ja bum kupoval ak padne ispod 1200…iako sumnjam da bum taj film gledal.
[/quote]

tehnički je kupnja ok na 1150–

Ak bus na za ekranom, vjerojatno bus gledal
[/quote]

sve sam manje za ZTM-om…od ovoga je zanimljivije gledati i hrvatski sabor, tamo barem znam ko koga hebe za razliku od domaćeg TK.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Neki su se malko preveć zaigrali u ovoj igrici "ko će manje" da je nervoza narasla na razine javljanja tri puta dnevno.

A što ako netko poklopi npr. do 1500? [lol]


Neki su se malko preveć zaigrali u ovoj igrici "ko će manje" da je nervoza narasla na razine javljanja tri puta dnevno.

A što ako netko poklopi npr. do 1500? [lol]


To ja samo kako i sam kažeš naprimjer a za stvarno je netko poklopio na 1.305 i spreman je tući sutra i niže tako da je razbio trud malih koji su ulupali novac u dizanje cijene a on im vratio cijenu na staro i pokazao da je gazda.

New Report

Close