THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


meni je sasvm dobar razlog da se povučem s bida na 133X i postavim se još niže što apsolutno nitko nije zainteresiran već sat vremena da uzme ovih majušnih 5 komada na 1371. nema boljeg pokazatelja da trenutno vlada strah kod kupaca, a panika kod prodavača te bi ovdje moglo biti egzibicija pred kraj dana. a sad je li to igra ili nije ne znam. ali top10 je stabilan.

točno, top10 je stabilan, a ovih par komada ispod 1400 nije pokazatelj trenda… thnk se s većim prometom vraća iznad 1400 gdje joj je i mjesto…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



meni je sasvm dobar razlog da se povučem s bida na 133X i postavim se još niže što apsolutno nitko nije zainteresiran već sat vremena da uzme ovih majušnih 5 komada na 1371. nema boljeg pokazatelja da trenutno vlada strah kod kupaca, a panika kod prodavača te bi ovdje moglo biti egzibicija pred kraj dana. a sad je li to igra ili nije ne znam. ali top10 je stabilan.

točno, top10 je stabilan, a ovih par komada ispod 1400 nije pokazatelj trenda… thnk se s većim prometom vraća iznad 1400 gdje joj je i mjesto…
[/quote]
Pa je je dobro kažeš sve je super i baš zato svaki dan tonemo sve dublje. I nije veliki igrač onaj koji je postavio pakete po 250 i 300 komada Tehnike na prodaju , nego ti koji si na kupnji par dionica na 1.000 kuna ne .




meni je sasvm dobar razlog da se povučem s bida na 133X i postavim se još niže što apsolutno nitko nije zainteresiran već sat vremena da uzme ovih majušnih 5 komada na 1371. nema boljeg pokazatelja da trenutno vlada strah kod kupaca, a panika kod prodavača te bi ovdje moglo biti egzibicija pred kraj dana. a sad je li to igra ili nije ne znam. ali top10 je stabilan.

točno, top10 je stabilan, a ovih par komada ispod 1400 nije pokazatelj trenda… thnk se s većim prometom vraća iznad 1400 gdje joj je i mjesto…
[/quote]
Pa je je dobro kažeš sve je super i baš zato svaki dan tonemo sve dublje. I nije veliki igrač onaj koji je postavio pakete po 250 i 300 komada Tehnike na prodaju , nego ti koji si na kupnji par dionica na 1.000 kuna ne .
[/quote]
u THNK sam jako dugo i trenutno ne kupujem ali niti ne prodajem… moja iduća kupnja će biti na 1500 (iz meni znanih razloga) !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Wall Street ponovno debelo zaronio u crveno danas pad europskih i naše burze. Normalno kao i uvijek u padu će prednjačiti dionice građevinara. Kad se pogleda današnja kupnja na samo 1.300 kuna jasno je da će pritisak na prodaji biti jak.

FF je ogroman, lako je zaplašiti krdo. a nekom jačem da stabilizira brod trebaju milioni na bidu. pa zašto ne pustiti onda raspad pa opet kupiti skroz jeftino. i tako ukrug.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Nemam ovu dionicu, iako mi je zanimljiva za trejdanje pa ponekad to obavim.
Što očekujem? Svašta može biti, al pattern i sve miriše na daljni pad.
Sretno svim dioničarima!

26.11.2010 - Dan D


FF je ogroman, lako je zaplašiti krdo. a nekom jačem da stabilizira brod trebaju milioni na bidu. pa zašto ne pustiti onda raspad pa opet kupiti skroz jeftino. i tako ukrug.

takav scenarij je u toku ,samo na žalost velika većina toga nije svjesna,pa se gura na bid ,umjesto da se strpe nekoliko tjedana i imaju povoljniju kupnju za 20-30 %.



FF je ogroman, lako je zaplašiti krdo. a nekom jačem da stabilizira brod trebaju milioni na bidu. pa zašto ne pustiti onda raspad pa opet kupiti skroz jeftino. i tako ukrug.

takav scenarij je u toku ,samo na žalost velika većina toga nije svjesna,pa se gura na bid ,umjesto da se strpe nekoliko tjedana i imaju povoljniju kupnju za 20-30 %.
[/quote]
Daljnji pad je neizbježan najbolje će se vidjeti u ponedjeljak i cijeli idući tjedan.

S obzirom da samo vas nekoliko trguje između sebe, možete dogurati i do nule, samo ne znam kako ćete na tome zaraditi [lol]


S obzirom da samo vas nekoliko trguje između sebe, možete dogurati i do nule, samo ne znam kako ćete na tome zaraditi [lol]

Jednostavno, posljednji koji proda jest magarac, loool

26.11.2010 - Dan D


S obzirom da samo vas nekoliko trguje između sebe, možete dogurati i do nule, samo ne znam kako ćete na tome zaraditi [lol]

zarada se temelji na jeftinoj cijeni dokupa-TEHNIKA ispod 1000 kn, kako na ovoj dionici tako i na IGH- ispod 2000 kn.

budući da su obadvje rasle na vjestima i špekulaciji, posla u CG.



S obzirom da samo vas nekoliko trguje između sebe, možete dogurati i do nule, samo ne znam kako ćete na tome zaraditi [lol]

zarada se temelji na jeftinoj cijeni dokupa-TEHNIKA ispod 1000 kn, kako na ovoj dionici tako i na IGH- ispod 2000 kn.

budući da su obadvje rasle na vjestima i špekulaciji, posla u CG.
[/quote]
U potpunosti podržavam.

New Report

Close