THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I jučer je Tehnika trgovana ispod 1.400 svi mogu provjeriti u svojim brokerskim kućama. Stoga ne laži više o dnu na 1.400 dno je dosta niže znaš to i sam.

ajde ne lupetaj,
kao prvo, jučer je bila nedjelja i nije trgovano baš ništa. drugo, ako misliš na petak, prosječna cijena bila je 1402,69 kn. točno je da je neki luzer (vjerojatno ti [lol] ) lupio neku siću malo ispod 1400, ali se cijena odmah vratila na 1400 kn [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



Smiješno je ovo drukanje za pad jedno te istog lika kad je i vrapcima jasno da je 1400 kn donja granica za THNK… da ne spominjem da je THNK nedavno dobila odličan posao od preko 70 milja kuna, a čekaju se rezultati na još nekoliko natječaja. Pametni sada kupuju po 1400 kn, a oni drugi kupovat će po 2000 kn [thumbsup]

I jučer je Tehnika trgovana ispod 1.400 svi mogu provjeriti u svojim brokerskim kućama. Stoga ne laži više o dnu na 1.400 dno je dosta niže znaš to i sam.
[/quote]
Mi lazemo,a vi trgujete nedjeljom? [lol]

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”



Smiješno je ovo drukanje za pad jedno te istog lika kad je i vrapcima jasno da je 1400 kn donja granica za THNK… da ne spominjem da je THNK nedavno dobila odličan posao od preko 70 milja kuna, a čekaju se rezultati na još nekoliko natječaja. Pametni sada kupuju po 1400 kn, a oni drugi kupovat će po 2000 kn [thumbsup]

I jučer je Tehnika trgovana ispod 1.400 svi mogu provjeriti u svojim brokerskim kućama. Stoga ne laži više o dnu na 1.400 dno je dosta niže znaš to i sam.
[/quote]

ako imaš TEHNIKU nemaš baš niti jedan razlog da pričaš o dnu ispod dna… što znači da nemaš i da ŽELIŠ dno ne znam gdje…niti jedan investitor kako je netko gore rekao neće pisati o katastrofi svoje dionice (firme) taman i da je izvjesna. Dajte ljudi ponašajte se korektno, kad uđete u nešto pišite i mislite pozitivno, pa vjera u dobro i napredak firme je jedini motiv za ulaganje… nemojte drugom željeti zlo za par vaših lipa.

biom75

Ne mogu vjerovati koliko su ljudi zlobni.Ja nikome ne bih htio propast firme i njegovih dionica.
Pa covjece,tu je hrpa zaposlenih ljudi ,koji u slucaju stecaja ne mogu prehraniti svoju obitelj,zato zamislite se malo prije nego sto prizeljkujete stecaj i nesto lose.

Ne moze se odrediti dno samo tako,evo ,vidjeli smo sta se dogadja kad ameri padaju.
Nije pala samo tehnika nego sve dionice,ali ste se vi(ili samo 1) zlobnik nasli i uzeli thnk na pick.
Nek jeftino prodaje tko hoce,ali samo znajte jedno,bez gradjevine nema napretka.
Uvijek ce trebati stanova,kuca,poslovnih zgrada,cesta,tunela,raznih objekata…
A kad krene oporavak,bilo to za godinu,dvije ili pet,gradjevinci ce opet predvoditi rast.
Ovo nije subjektivno,nego objektivno.

Jos bih nadodao da imam dionica iz raznih sektora i mislim da u ovom trenutku ima dobrih pickova na zse za buducnost.
Npr,ja bih volio jeftino kupiti koei i kodt,pa me ne vidite da idem pljuvati po tim temama sa zeljom da jeftino nadokupim.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”



Smiješno je ovo drukanje za pad jedno te istog lika kad je i vrapcima jasno da je 1400 kn donja granica za THNK… da ne spominjem da je THNK nedavno dobila odličan posao od preko 70 milja kuna, a čekaju se rezultati na još nekoliko natječaja. Pametni sada kupuju po 1400 kn, a oni drugi kupovat će po 2000 kn [thumbsup]

I jučer je Tehnika trgovana ispod 1.400 svi mogu provjeriti u svojim brokerskim kućama. Stoga ne laži više o dnu na 1.400 dno je dosta niže znaš to i sam.
[/quote]
Sve će pokazati kraj radnog dana i otvaranje sutra nema potrebe govoriti o rastu ako on ne traje danima.


Ne mogu vjerovati koliko su ljudi zlobni.Ja nikome ne bih htio propast firme i njegovih dionica.
Pa covjece,tu je hrpa zaposlenih ljudi ,koji u slucaju stecaja ne mogu prehraniti svoju obitelj,zato zamislite se malo prije nego sto prizeljkujete stecaj i nesto lose.

Ne moze se odrediti dno samo tako,evo ,vidjeli smo sta se dogadja kad ameri padaju.
Nije pala samo tehnika nego sve dionice,ali ste se vi(ili samo 1) zlobnik nasli i uzeli thnk na pick.
Nek jeftino prodaje tko hoce,ali samo znajte jedno,bez gradjevine nema napretka.
Uvijek ce trebati stanova,kuca,poslovnih zgrada,cesta,tunela,raznih objekata…
A kad krene oporavak,bilo to za godinu,dvije ili pet,gradjevinci ce opet predvoditi rast.
Ovo nije subjektivno,nego objektivno.

Jos bih nadodao da imam dionica iz raznih sektora i mislim da u ovom trenutku ima dobrih pickova na zse za buducnost.
Npr,ja bih volio jeftino kupiti koei i kodt,pa me ne vidite da idem pljuvati po tim temama sa zeljom da jeftino nadokupim.

baš na to sam mislio… samo bi me razočaralo ako uz takav stav i način profitiraju…ne vjerujem!

biom75

ja sam danas kupio nekih desetak komada i kupovat cu uvijek ako se vrti cijena oko 1400.
bitanje je dana kada se krece prema 2000.

dan poslje sutra



Smiješno je ovo drukanje za pad jedno te istog lika kad je i vrapcima jasno da je 1400 kn donja granica za THNK… da ne spominjem da je THNK nedavno dobila odličan posao od preko 70 milja kuna, a čekaju se rezultati na još nekoliko natječaja. Pametni sada kupuju po 1400 kn, a oni drugi kupovat će po 2000 kn [thumbsup]

I jučer je Tehnika trgovana ispod 1.400 svi mogu provjeriti u svojim brokerskim kućama. Stoga ne laži više o dnu na 1.400 dno je dosta niže znaš to i sam.
[/quote]

Kako misliš da on laže a ti ne ?
Tko tu laže on ili ti i ako uspoiješ neznam kojom metodom dokazati da ti ne lažeo nekakvom "dnu" riješio si "globalni sistem zarade na dionicama" otkada postoje…

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav


ja sam danas kupio nekih desetak komada i kupovat cu uvijek ako se vrti cijena oko 1400.
bitanje je dana kada se krece prema 2000.

Bitno je da ova firma nema nekih većih problema ili dubioza. Ovaj manji gubitak u 1Q rezultat je cikličkih perioda rada u građevini i nije ništa zabrinjavajuće za razliku od recimo Ingre koja je u velikim gubicima i kreditima.
Bitno je da se dobijaju novi poslovi (zadnji je od preko 70 milja kn) tako da znači da se ide naprijed i garantira opstanak firme u doba krize. S prvim znacima oporavka doći će do žestokog rasta ovakvih kvalitetnih dionica koje se trenutno vrte na oko 10% od svog ATH.
THNK je po meni jedan od boljih i stabilnijih građevinara kod nas i po ovoj cijeni svakako se isplati kupovati. Moguće da će biti i nešto nižih cijena od ovih, ali to će biti male količine, a s druge strane, prva jača dobra vijest i uslijedit će novo lansiranje na +2000 kn.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nemojte govoriti napamet bolje pogledajte europske burze okreću u crveno. Što znači novi udar na naše dionice naročito na i ovako problematične dionice građevinara .Očekujem danas pad prema 1.300 kuna a
svi će vidjeti tko je stvarno u pravu.


Nemojte govoriti napamet bolje pogledajte europske burze okreću u crveno. Što znači novi udar na naše dionice naročito na i ovako problematične dionice građevinara .Očekujem danas pad prema 1.300 kuna a
svi će vidjeti tko je stvarno u pravu.

to što su danas europske burze startale u crvenom nema nikakve veze sa THNK … [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


ja sam danas kupio nekih desetak komada i kupovat cu uvijek ako se vrti cijena oko 1400.
bitanje je dana kada se krece prema 2000.

Danas ti kreće prema 1.000 veliki kupci su se maknuli s kupnje ostalo je samo par naivaca na kupnji pa je kupnja nikakova.

New Report

Close