THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni se čini kao gornja blokada u ponedjeljak i nastavak rasta prema odoka targetu 3700kn, žao mi samo onih koji su naivno prodali ispod cijene, neki dan 2000+, a oni prodaju 10% niže po receptu daj što daš.

RDG za mene bolji od očekivanja. S obzirom na zadržanu dobit iz prethodnih godina i novu dobit iz 2009.godine procjenjujem da će i za 2009.godinu biti isplaćena dividenda.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

A di je tehnici nestalo 215 milijuna kuna financijske imovine… [bye] [bye] [bye]


Meni se čini kao gornja blokada u ponedjeljak i nastavak rasta prema odoka targetu 3700kn, žao mi samo onih koji su naivno prodali ispod cijene, neki dan 2000+, a oni prodaju 10% niže po receptu daj što daš.

[lol]

napisao sam to još dok je tehnika mrljavila na 1400-1500kn,i svi su je pokopali:pa ljudi moji,ova firma je starija od mnogih nas ovdje,preživjela je socijalizam,privatizaciju i pretvorbu devedesetih,pa nije njima ovo prva kriza,ko i nama!
a ekipi koja pljuje preporučam neka proda odmah u ponedjeljak u 10.00 što jeftinije,a oni koji nemaju dionice tehnike nek bježe od nje ko vrag od tamjana!
I pustite nas imaoce tehnike na miru,burek i jogurt trejderi ovdje nisu dobro došli!
odite u ingru



Meni se čini kao gornja blokada u ponedjeljak i nastavak rasta prema odoka targetu 3700kn, žao mi samo onih koji su naivno prodali ispod cijene, neki dan 2000+, a oni prodaju 10% niže po receptu daj što daš.

[lol]
[/quote]
Meni su se isto smijali kad sam na IGH temi prije par tjedana napisao da je moj target 3.300,00…A neki dan smo vidjeli bjesomucno i panicno skupljanje tih ”bezvrijednih” dionica.
Ja Tehniku ne dam po ovim cijenama,a tko je glup nek prodaje sa minusom.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Index opet *ere:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-doznaje-crnogorci-i-dalje-oko-posla-stoljeca-pregovaraju-s-drugoplasiranim-grcima/475485.aspx

…ja uistinu ne znam sto je ovim ljudima, mozda bi trebali na lijecenje kao sto bi Mesic rekao. 🙂

Pazi ovo:


"Zašto vas toliko zanimaju naši pregovori s Grcima?", pitali su nas u nas Ministarstvu saobraćaja dodajući kako se ne mogu službeno očitovati o detaljima pregovora, što jedino može značiti da ugovor s hrvatskim tvrtkama još nije potpisan, odnosno da ostaju sumnje.

Ajd sad recite da su oni normalni. Pa garancije se moraju provjeriti pa tek poslije ide ugovor. Koji su to kreteni….

Ja uisitnu molim HANFU ili bilo koga da malo urazumi gospodina Babica i njegove novinare…


Meni se čini kao gornja blokada u ponedjeljak i nastavak rasta prema odoka targetu 3700kn, žao mi samo onih koji su naivno prodali ispod cijene, neki dan 2000+, a oni prodaju 10% niže po receptu daj što daš.


netrebaju nama ni pozitivne ni negativne blokade-ovo što je hanfa napravila ja bi na svakoj dionici kad tako podivlja.
tehnika je mirna dionica,a kod nas u turopolju kažu da tiha voda brege dere
ovo u nazad tri dana je bilo najobičnije mahnitanje suludih špekulanata koji su u zadnje vrijeme izgubili kompas,napadaju dionice kao virus…

Mozda nesto dobro od Jadranke slijedeci tjedan za gradjevinare:

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Kosor-porucila-politicarima-Malo-vise-poniznosti-u-svemu?homesrclink=carousel

…Kosor je podsjetila da je Vlada već donijela "nekoliko mjera koje bi morale dati rezultat" te za idući tjedan najavila mjere vezane uz stanogradnju.
"Idemo sljedeći tjedan s mjerama vezanim uz stanogradnju kako bismo relaksirali i to područje, kao što smo najavili i neke mjere za ona poduzeća koja su u osobito teškim problemima. Da, zabrinuti smo, radimo iz sve snage, najbolje što možemo i idući tjedan bismo trebali vidjeti prve efekte mjera koje smo donijeli, a koje nismo mogli donijeti prije jer nije bilo novca koji bi se oslobodio", rekla je Kosor nakon sastanka s oporbenim čelnicima o ustavnim promjenama.
Kosor je pojasnila da je pri kraju "model koji bi mogao neke stvari pokrenuti u stanogradnji" i dodala da se danas sastaje i sa svojim savjetnicima za gospodarstvo…


Meni se čini kao gornja blokada u ponedjeljak i nastavak rasta prema odoka targetu 3700kn, žao mi samo onih koji su naivno prodali ispod cijene, neki dan 2000+, a oni prodaju 10% niže po receptu daj što daš.

Alaj ga ti melješ. Lijepo sam Vam reko još neki dan da je ovo bila tipična situacija sell on news što se i potvrdilo. Ako ne krene cijela burza prema gore, građevinari sigurno neće jer će oni biti najviše pogođeni krizom. Njihova izvješća za 1 i 2 kvartal će biti očajna, a to će onda biti opet prilika za jeftinu kupnju. O blokadam možete samo sanjati još neko vrijeme.

…zasto sanjati pa thnk je pala 2020 na 1760,ja mislim da ce prvo doci do korekcije prema gore.Zašto?
puno njih je prodavalo radi glupe vijesti iz index,iz panike.
u petak je hanfa i zse dala demant i oblokirala dionice thnk i igh.šta ce se desiti u ponedeljak:
(ovo je moje subjektivno mišljene)
vecine koja je prodala a na to ciljan na skupinu "drhtavi ruku"uvidit ce da ja napravila krivi potez prodajom dionica thnk i igh.
nadalje:oni ce ispraviti tu pogrešku i vratit se ponovo u dionice thnk i igh i to po mogucnosti po cijeni ispod 1800.to bi molo biti jedan od pusheva prema gore.
upravo je sada dionica na razini kao što je bila prije objave datuma 09.02.10 pa je skocila 17%.
ali steta što smo izgubili inerciju-zahvalujuci indexu.
i uvjeren sam da je index bio i je nekim u igri-zato sto se pocelo debelo sell prije objave texta.
netko je svoje dionice utopijo,koji ima informaciju prije javnosti(mozda je taj platio da index pise s….)i nakon tog aje krenuo stampedo prema down.i neki od naših kolega su prodali svoje papirejacim rukama.vecina koja je prodala ima ugodan vikend za rasmisljanje i duboko sam uvjeren da ce ih pohlepa vratiti u ovu dionicu i pohlepa ce dizati cijenu.
kao sto znate samo pohlepa i strah upravlaj dionicama.

dan poslje sutra

Neznam kako će se kretati dionica do 28. veljače zbog svih mogučih informacija i dezinformacija, no tada ćemo znati da li je posao dobiven ili nije što je sukladno proceduri. Zasada znamo da smo najbolji ponuđač i da su jamstva dostavljena.
Kako biste odgovorili na pitanje?
Koliko Vas je spremno riskirati sada i izgubiti 20-30% ukoliko jamstva nisu valjana, uz mogučnost da su jamstva koja su predana u redu te da u kratkom roku ostvarite dobit od 100%?

New Report

Close