THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

treba dati u javnost tko je sa jednom dionicom rušio igh i thnk a sa njim u Remetinec


sutra krecem u akciju:

1.uskoku podjeti prijavu protiv N.N pocinitelja i manipulacijom trzistem kapitala (dokaz:sluzbeni dokumet hanfe o obustavi trgovanja thnk i igh,tamo je sve super opisano)pa neka uz hanfu i uskom malo iztrazuje tko je NAMJERNO rušio cijenu.
2.cekam ocitovanje hanfe da vidim jeli tehnika i igh nisu bili dovoljno transparentni i index je bio u pravu ili tehnika i Igh su dali u roku trazena jamsta a index.hr je napisao notornu laz i time rušio namjerno tehniku i igh namjerom da sebi ili drugom pribavi imovinsku korist.
BILO KAKO BILO TUZBU CU PODNOSIM uskoku i opcinskom sudu u zagrebu(privatnu protiv index.hr ili tehnike i igh ovisi tko je obmamio javnost)

sve mi se čini da je od njih sve i krenulo,a naš indeks kao "baba s placa".

http://www.vijesti.me/index.php?id=329136

a kavu srecu mi imamo:ameri u plusu 1.06% a thnk u blokadi.

dan poslje sutra


Neznam zašto imam neki glupi osjeća……nešto u želucu…kao da će na kraju naši ipak ispasti iz špila [undecid]
Grci su u EU….u problemima…ugrožavaju Euro…malo spuste cijenu i to je to [cool] NEĆU JEDAN [angry]

Eto Kosta je opet bio u pravu.Šesto čulo je jako bitna stvar [proud]

ps. kolega roso,za boga miloga…..ljepo smo se dogovorili da kupujemo na 1400 [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

odblokirat će to oni sutra

Evo vam kolege malo naslova Indexa.hr (ako ovo hr može stajati uz njega) u zadnjih par dana.

08.01. : IGH i Konstruktor povlače se iz "Hrvatskog sna", dolaze strani partneri
12.01. : Jure Radić i dalje vjeruje da neće izgubiti "posao stoljeća" u Crnoj Gori
04.02. : Kosor gurnula i Juru Radića: Nakon propale kupovine stoljeća, propada i posao stoljeća
09.02. : Hrvatskom konzorciju propao posao stoljeća
11.02. : Obrat: Jamstva IGH i Konstruktora mogla bi biti bezvrijedna?!
11.02 : Posao bez garancija: IGH i Konstruktor u Podgoricu došli samo s obećanjima
11.02. : Jure Radić za posao u Crnoj Gori poslao samo obećanja?

Ovo je pisano na Indexu, a još gore je bilo na Seebiz.
Udružene snage.

Ako ovo nisu plaćeni oglasi, onda neznam što su, a samo sam površno išao analizirati njihovo pisanje samo po naslovima.Zamislite kada bismo išli analizirati malo dublj, pa uz to pogledati vlasničku strukturu Indexa, tko ga je osnovao i dao novac i tko ga financira.

Ali to je – demokratski i pošteni urbani portal -.
Sramota novinarstva.BALKANCI.

Korkyra

Baš nas uče kako svaki dan na uloženu kunu zaraditi još jednu [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

U pravu ste kolega Korkyra, toj ekipi treba oduzeti licencu za bavljenje novinarstvom, to je zadnje smeće a ne novinarstvo.

I ja sam primjetio na Seebizu istu kampanju već tjednima………..smeće od novinarstva, vrlo vjerovatno su motivirani onom starom balkanskom – PARA VRTI GDJE BURGIJA NEĆE!!

Ipak sam 99% siguran da je u interesu i konzorcija i Crne Gore da sklope posao stoljeća za naše građevinare.

Pa nisu crnogorci valjda ludi platiti milijardu eura više grčkim lopovima, ako to naši Tehnika, Konstruktor, IGH i Hidroelektra mogu puno bolje i povoljnije napraviti……

Ja ću još dokupljivati!!! [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

upravo sada citam na busniss.hr da je konstruktor predao trazenu dokumentaciju/jamstva.
ovako stoje stvari:
netko u hrvatskoj lobira/druka preko media ciljem da što vise dionica tehnike i igh moze kupiti po jeftinim cijenama.ja sam i duboko uvjeren da ista fondkuca placa novinare u crnoj gori da se pise negativno.
dokaz:samo pogledajte pakete trgovanja,pa to su kolicine 60,80….140 komada u transakciji.
pa šta je jeftinije:kupovati 400 komada izmedu 1900-2200 ili platiti nekom € 10.000 pa kupovati kada drugi prodaju izmedu 1850-1750?
i sada taj isti sindikat kupuje i kupuje izmedu 1850-1700….i kada je sit kao šipak pojavi se u novinama da su jamstva ispravna kao suza i hop…dionice skoknu naa 2000….a sindikat zaradi po dionici 300kunax400 komada=zarada 120000
…a mi ne pricamo o prometu o 400 dionica po danau nego puno vise!

dan poslje sutra

Znam da je tema THNK ali na temi IGH hmmm,provokatora ko u prici.

NAJFRIŠKIJE VIJESTI:

zadnja izmjena: 11.02.2010 21:36
"Posao stoljeća" ipak nije upitan?
http://www.vecernji.hr/vijesti/posao-stoljeca-ipak-nije-upitan-clanak-94917

Optimistična jamstva
Predstavnici crnogorske Vlade za HTV su i službeno potvrdili da je hrvatski građevinski konzorcij dostavio bankovna jamstva za izgradnju autoceste Bar – Boljane.

Radi se o bankovnim garancijama i one se analiziraju i ono što vam mogu reći, da sam vrlo optimističan prema krajnjem ishodu, rekao nam je Zoran Radonjić, predsjednik crnogorske komisije za natječaj.

Korkyra

Bravo kolega Korkyra , ovo me izmori danas, idemo se naspavat, sutra če biti mirnije

New Report

Close