THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Kolegice system 24

Jel kupujete?


poslije 14 sati nisam online.. a i cash mi je samo 5% pa ovaj puta kupnju prepuštam drugima…
jesi ti kolega štogod dokupio? (mislim na THNK)
[/quote]
Ja rasprodajem.
[/quote]
Pitanje je dali ćeš imati kome prodati kupnje gotovo da i nema.
[/quote]
Kupnje nema ??? Ti gledaš ZSE ili neko drugo TK ? [lol]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.




Kolegice system 24

Jel kupujete?


poslije 14 sati nisam online.. a i cash mi je samo 5% pa ovaj puta kupnju prepuštam drugima…
jesi ti kolega štogod dokupio? (mislim na THNK)
[/quote]
ne mogu ja kolegice dokupit, jer nemam otprije, mogu samo kupit, ali ne pada mi na pamet…

[/quote]
ajde, lupi par (stotina) komada, profit dijelimo, a eventualni gubitak ću ti ja pokriti … [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


molim paničare s par komanda da se skinu sa aska… [rolleyes]

Pa što ti od tog paničara ne kupiš svih 350 dionica Tehnike i tako dokažeš svima da je on paničar. Možda je on samo realan veliki igrač i poslije ovih 350 čeka da postavi novi nalog s istim brojem dionica na prodaju i što ćeš onda ti kao mali igrač .





Kolegice system 24

Jel kupujete?


poslije 14 sati nisam online.. a i cash mi je samo 5% pa ovaj puta kupnju prepuštam drugima…
jesi ti kolega štogod dokupio? (mislim na THNK)
[/quote]
ne mogu ja kolegice dokupit, jer nemam otprije, mogu samo kupit, ali ne pada mi na pamet…

[/quote]
ajde, lupi par (stotina) komada, profit dijelimo, a eventualni gubitak ću ti ja pokriti … [cool]
[/quote]
s cime ces ti meni platit gubitak?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



molim paničare s par komanda da se skinu sa aska… [rolleyes]

Pa što ti od tog paničara ne kupiš svih 350 dionica Tehnike i tako dokažeš svima da je on paničar. Možda je on samo realan veliki igrač i poslije ovih 350 čeka da postavi novi nalog s istim brojem dionica na prodaju i što ćeš onda ti kao mali igrač .
[/quote]
Pa već se pojavljuju nove i nove količine na prodaji sasvim dovoljno za kolegu system42 da ga potopi.

Gadno,gadno!! [bye]

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

meni je sasvm dobar razlog da se povučem s bida na 133X i postavim se još niže što apsolutno nitko nije zainteresiran već sat vremena da uzme ovih majušnih 5 komada na 1371. nema boljeg pokazatelja da trenutno vlada strah kod kupaca, a panika kod prodavača te bi ovdje moglo biti egzibicija pred kraj dana. a sad je li to igra ili nije ne znam. ali top10 je stabilan.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

opaaaaaa

1330

Jel to opet niže nego jucer??
Ovdje vlada konfuzija totalna, prihodi pali, minus u prvom kvartalu 5 milijuna..
Jednostavno, THNK je postala gubitaš

A zamislite decke koji su kupovali na 2200( Vidra, Suzuki i ekipa iz DT)

A ja im na 2200 napisao da ce bit ovog cuda i po 1000 kn

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]






Kolegice system 24

Jel kupujete?


poslije 14 sati nisam online.. a i cash mi je samo 5% pa ovaj puta kupnju prepuštam drugima…
jesi ti kolega štogod dokupio? (mislim na THNK)
[/quote]
ne mogu ja kolegice dokupit, jer nemam otprije, mogu samo kupit, ali ne pada mi na pamet…

[/quote]
ajde, lupi par (stotina) komada, profit dijelimo, a eventualni gubitak ću ti ja pokriti … [cool]
[/quote]
s cime ces ti meni platit gubitak?
[/quote]
hm, radije se zapitaj kolika je ta polovica koju bi meni trebao dati…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


meni je sasvm dobar razlog da se povučem s bida na 133X i postavim se još niže što apsolutno nitko nije zainteresiran već sat vremena da uzme ovih majušnih 5 komada na 1371. nema boljeg pokazatelja da trenutno vlada strah kod kupaca, a panika kod prodavača te bi ovdje moglo biti egzibicija pred kraj dana. a sad je li to igra ili nije ne znam. ali top10 je stabilan.

točno, top10 je stabilan, a ovih par komada ispod 1400 nije pokazatelj trenda… thnk se s većim prometom vraća iznad 1400 gdje joj je i mjesto…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



meni je sasvm dobar razlog da se povučem s bida na 133X i postavim se još niže što apsolutno nitko nije zainteresiran već sat vremena da uzme ovih majušnih 5 komada na 1371. nema boljeg pokazatelja da trenutno vlada strah kod kupaca, a panika kod prodavača te bi ovdje moglo biti egzibicija pred kraj dana. a sad je li to igra ili nije ne znam. ali top10 je stabilan.

točno, top10 je stabilan, a ovih par komada ispod 1400 nije pokazatelj trenda… thnk se s većim prometom vraća iznad 1400 gdje joj je i mjesto…
[/quote]
Pa je je dobro kažeš sve je super i baš zato svaki dan tonemo sve dublje. I nije veliki igrač onaj koji je postavio pakete po 250 i 300 komada Tehnike na prodaju , nego ti koji si na kupnji par dionica na 1.000 kuna ne .




meni je sasvm dobar razlog da se povučem s bida na 133X i postavim se još niže što apsolutno nitko nije zainteresiran već sat vremena da uzme ovih majušnih 5 komada na 1371. nema boljeg pokazatelja da trenutno vlada strah kod kupaca, a panika kod prodavača te bi ovdje moglo biti egzibicija pred kraj dana. a sad je li to igra ili nije ne znam. ali top10 je stabilan.

točno, top10 je stabilan, a ovih par komada ispod 1400 nije pokazatelj trenda… thnk se s većim prometom vraća iznad 1400 gdje joj je i mjesto…
[/quote]
Pa je je dobro kažeš sve je super i baš zato svaki dan tonemo sve dublje. I nije veliki igrač onaj koji je postavio pakete po 250 i 300 komada Tehnike na prodaju , nego ti koji si na kupnji par dionica na 1.000 kuna ne .
[/quote]
u THNK sam jako dugo i trenutno ne kupujem ali niti ne prodajem… moja iduća kupnja će biti na 1500 (iz meni znanih razloga) !

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Wall Street ponovno debelo zaronio u crveno danas pad europskih i naše burze. Normalno kao i uvijek u padu će prednjačiti dionice građevinara. Kad se pogleda današnja kupnja na samo 1.300 kuna jasno je da će pritisak na prodaji biti jak.

FF je ogroman, lako je zaplašiti krdo. a nekom jačem da stabilizira brod trebaju milioni na bidu. pa zašto ne pustiti onda raspad pa opet kupiti skroz jeftino. i tako ukrug.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Nemam ovu dionicu, iako mi je zanimljiva za trejdanje pa ponekad to obavim.
Što očekujem? Svašta može biti, al pattern i sve miriše na daljni pad.
Sretno svim dioničarima!

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close