THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam ti hetero.[lol]

respect[thumbsup][lol]
sorry na off topic

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Dečki, nisam ja rekao da će pasti (dapače, uvjeren sam da neće), nego da bi trebalo pasti

Ma znam ja moj budd, i novinarčići u Lijepoj našoj tvrde već godinama da će pasti, pa ono stalno raste. Jedno su želje za kupnjom jeftinije nekretnine kako bi se konačno izašlo iz stana gdje žive u 40.toj sa mamicom i taticom, pokojim bratom ili sesrom, a drugo je realnost. Evo neka ti vipy pojasni ako ima vremena.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma ti mene navlačiš na golotinju to se vidi iz priloženog.
Fulao si ceo fudbal stari moj, ja sam ti hetero

E a da se vi prebacite na smokvicu ili iskricu i nas ne opterećujete sa vašim međusobnim simpatijama koje imate jedan prema drugome……[cool]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Što znači ovo?

Izvanbilančna evidencija
029 576.102.000 u pasivi?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

budd:

Dečki, nisam ja rekao da će pasti (dapače, uvjeren sam da neće), nego da bi trebalo pasti

Ma znam ja moj budd, i novinarčići u Lijepoj našoj tvrde već godinama da će pasti, pa ono stalno raste. Jedno su želje za kupnjom jeftinije nekretnine kako bi se konačno izašlo iz stana gdje žive u 40.toj sa mamicom i taticom, pokojim bratom ili sesrom, a drugo je realnost. Evo neka ti vipy pojasni ako ima vremena.

Ja živim u kući od 150 kvadrata sam i nemam pretenzije prema nikakvoj kupnji.

Ali i dalje vjerujem da bi cijene trebale pasti odnosno da su puno previše previsoke[lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Što znači ovo?

Izvanbilančna evidencija
029 576.102.000 u pasivi?

To znaći da može tu da bude svašta, ili ništa.
Da li je bilo i prije toga? Nisam otvarao izvješće

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi:

budd:

Dečki, nisam ja rekao da će pasti (dapače, uvjeren sam da neće), nego da bi trebalo pasti

Ma znam ja moj budd, i novinarčići u Lijepoj našoj tvrde već godinama da će pasti, pa ono stalno raste. Jedno su želje za kupnjom jeftinije nekretnine kako bi se konačno izašlo iz stana gdje žive u 40.toj sa mamicom i taticom, pokojim bratom ili sesrom, a drugo je realnost. Evo neka ti vipy pojasni ako ima vremena.


Ja živim u kući od 150 kvadrata sam i nemam pretenzije prema nikakvoj kupnji.

Još jedan poziv?
Sorry, kao što rekoh ja sam hetero..
[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


To znaći da može tu da bude svašta, ili ništa.
Da li je bilo i prije toga? Nisam otvarao izvješće

Ajd neki primjer stavi ako znaš.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Jamstva.

500 milijuna kuna jamstva?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Tražio si jedan primjer.[smiley]

jel mogu i potraživanja … tako nešto je čini mi se imao LVCV?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close