THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a tko je tamo gradio onu novu cestu, ulicu i jel to kupska?

a kad im invetitori nude lovu za trošne kučerke oni traže milione, barem se makar ovako neke stvari daju riješiti…

[color=blue][/color]

PA dobro jeli netko vidio tu ulicu ?

Ja tamo parkiram često auto i u tom dijelu grada sam svaki dan .

Cijeli kvart je koma , pun trošnih starih kuća na koje nasloniš bicikl i mogu se srušiti.

A koliko vidimo otkrili su POTOK ispod!!!

Budu sanirali i to je to , bez panike .

A onda bu naša Tehnika tu lijepo napravila novu upravnu zgradu HEP- u , još par stambeno-poslovnih zgrada i evo novog izgleda komatičnom kvartu.

I još nešto : nađite kroz GOOGLE EARTH Zagreb pa Trnje pa pročitajte opis kvarta !

Ne bum dalje niš komentiral.

[smiley8]

http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/zagreb/2919908/showPhotoSerie.do

Bez obzira na to (zna se desit), ovoj firmi je krajnje vrijeme da pokaze neku dobit u predstojecem izvjescu.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Osim što su mi poslali obavijest da će mi isplaćivati dividendu u 12 rata slijedećih 12 mjeseci,
osim što posluju sve gore i gore u vremenima kad svi posluju sve bolje i bolje, osim što kad se promjeni vlast u Zagrebu će eventualno nadograđivati vikendicu Bandiću, ovo je super firma.
Hvala Bogu da sam ih se na vrijeme riješio

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


[smiley8] http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/zagreb/2919908/showPhotoSerie.do Bez obzira na to (zna se desit), ovoj firmi je krajnje vrijeme da pokaze neku dobit u predstojecem izvjescu.


Osim što su mi poslali obavijest da će mi isplaćivati dividendu u 12 rata slijedećih 12 mjeseci, osim što posluju sve gore i gore u vremenima kad svi posluju sve bolje i bolje, osim što kad se promjeni vlast u Zagrebu će eventualno nadograđivati vikendicu Bandiću, ovo je super firma. Hvala Bogu da sam ih se na vrijeme riješio

Kolega Deimos bez brige, ionako se tek očekuje rast, tako da strpljen-spašen.

Kolega ententinis, pričate gluposti, što je uostalom Vaš problem, ali zato molim Vas da ne izjavljujete ovakve besmislice.

Hvala unaprijed.

Marko

Mogla bi Tehnika sutra zaroniti ispod 10 000

Hvala

Vaš Ljubo

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

A Ljubo ionako gubi izbore…pa sada tu svoje komplekse liječi…

Pa sada koliko će zaroniti neće puno ali da moraju prikazati bolji FI moraju jer bi u suprotnom mogli stagnirati i izići iz fokusa

SAM PROTIV SVIH


a kad im invetitori nude lovu za trošne kučerke oni traže milione, barem se makar ovako neke stvari daju riješiti…


PA dobro jeli netko vidio tu ulicu ? Ja tamo parkiram često auto i u tom dijelu grada sam svaki dan . Cijeli kvart je koma , pun trošnih starih kuća na koje nasloniš bicikl i mogu se srušiti. A koliko vidimo otkrili su POTOK ispod!!! Budu sanirali i to je to , bez panike . A onda bu naša Tehnika tu lijepo napravila novu upravnu zgradu HEP- u , još par stambeno-poslovnih zgrada i evo novog izgleda komatičnom kvartu. I još nešto : nađite kroz GOOGLE EARTH Zagreb pa Trnje pa pročitajte opis kvarta ! Ne bum dalje niš komentiral.

da, kakvi su to stanari, umjesto da svako od njih izvuce iz carape parsto tisuca eura i lijepo pretvori kucu u urbanu vilu… ma mora da su to ipak samo zagrepcani pa valjda jos nisu shvatili da im vise nije mjesto u zagrebu medju “zagreBcancima”…

inace, u arapskim gradovima se to rjesava na slican nacin, kada se stanari nece i ne zele iseliti iz nekog zastarjelog bloka gdje je sheik odlucio podici nove zgrade, onda “slucajno” izbije pozar i sve izgori do temelja, vidio ja na svoje oci…

a policajci koji su se drzali za glavu i jaukali, bolje da se u ovom slucaju pozabave dubljim i ozbiljnijim stvarima od svoje glave…

“Please, God, Just One More Bubble.”

….malo čitam temu i evo sad se opet javljaju oni uvaženi kolege koji su sve rasprodali početkom prošloga tjedna pa ih polako hvata panika…. jel treba nešto i kupit….
[smiley2]
Nije sve u tome da hvataš dno vala po meni ugodna je i zlatna sredina koja se često pokaže kao samo dno.

Scio me nihil scire


Mogla bi Tehnika sutra zaroniti ispod 10 000 Hvala Vaš Ljubo

Daj ne drukaj na paničare koji bi tobož u panici , a zbog podzemnih voda,

trebali prodavati ovo BLAGO !!

Mogla bi Tehnika sutra iznad 11 000 !!

New Report

Close