THNK (Tehnika d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska THNK (Tehnika d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]Centar Zvonimir[/color]

Na površini od 30 tisuća četvornih metara između ulica Ljudevita Posavskog, Branimirove, Zavrtnice i Crvenog križa (područje bivše Uljare) gradi se veliki stambeno-poslovni kompleks Centar Zvonimir. Na parceli od 28.000 m2 tvrtka Tehnika izgradit će 6 zgrada sa oko 700 stanova, poslovnim prostorima, dječjim vrtićem te pratećom infrastrukturom. Prva zgrada je u visokom stadiju izgradnje, a svi stanovi u njoj su već rasprodani.
Zgrada u kojoj su bile smještene strojarnica i kotlovnica bivše tvornice ulja, koja se nalazi usred budućeg kompleksa, primjer je industrijske arhitekture s početka 20. stoljeća i bit će sačuvana u cjelini, a Grad Zagreb je najavio da bi mogao otkupiti zgradu i prenamijeniti je u centar za mlade. Investitor je tvrtka Tehnika.

može netko nabacit K/P?

Heaven or Las Vegas

Kupnja Cijena
10 11.490,00
4 11.200,00
3 11.150,00
1 11.101,00
1 11.050,00

Cijena Prodaja
11.500,00 46
11.698,00 8
11.699,00 3
11.799,00 2
11.800,00 44

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

izgleda da je slabašan otpor sve do 12 00kn
moglo bi bit zanimljivo…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Meni ovaj promet na tehnici izgleda ko neko iskrcavanje… taman sto se ocisti do 11500, kapne novi nalog od 50-tak kom na cijenama do 11,5k.
Suska li se sto o 3Q izvjescu? Bas me zanima hoce li biti pushiona ko zadnja dva [smiley10]

Pretpostavka je majka svih zaj***


Meni ovaj promet na tehnici izgleda ko neko iskrcavanje… taman sto se ocisti do 11500, kapne novi nalog od 50-tak kom na cijenama do 11,5k. Suska li se sto o 3Q izvjescu? Bas me zanima hoce li biti pushiona ko zadnja dva [smiley10]

10.10.2007. 15:41:


Prodao nesto thnk, dokupio ledo

a možda ti se samo to čini jer si prerano prodao?
na kraju tvoj sig to potvrđuje…

Heaven or Las Vegas


a možda ti se samo to čini jer si prerano prodao? na kraju tvoj sig to potvrđuje…

znas kako kazu: ne laje pas zbog sela nego zbog sebe
[smiley1]

prodao samo mali dio i ne znam sto s ostatkom jer se telimo vec par mjeseci na razinama 10-12kkn a ostali vlakici prolaze. I sad poznavajuci problematiku, cisto sumnjam da su uspjeli sto od bandica naplatit u ovom tromjesecju, a mislim da im i nije u interesu da dionica raste jer ce pred kraj godine opet dioba zaposlenicima pa se bojim da bi opet mogao bit pushing na Q3. Onda opet cekaj 2-3 mjeseca na “oporavak”.
Mislim da bi ovoj dionici (naravno uz kakvu dobru PR agenciju jer Filipecove izjave za javnost su smijurija) trebao neki jaci fond u njoj da je malo “pogura”.

Pretpostavka je majka svih zaj***

jači fond je već unutra[smiley2]
a čini se da se gura još pokoji,
shortao sam na 1H sve i dobro mi se pokazalo, ali ovaj puta se jednostavno ne usudim
nije mi problem čekati jer znam što čekam i ne očekujem čuda u par dana ili par mjeseci,
ali naravno da mi je drago vidjeti ovu dionicu tamo gdje spada[smiley2]
mislim da slijedeći put kad pređemo 12k neće više biti povratka

Heaven or Las Vegas


mislim da slijedeći put kad pređemo 12k neće više biti povratka

Ovako i ja mislim… obično je vrh slijedećeg vala uvijek viši od predhosnog, a zadnji put smo na 12 cigli proveli dosta lijepih dana… istina, nije išlo na više, ali ovaj put bi trebalo. [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ajde ekipo malo optimizma.
Pa evo kolega matrix je jučer stavio hrpu planova za budućnost, pa zar to nije dosta???

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Meni ovaj promet na tehnici izgleda ko neko iskrcavanje… taman sto se ocisti do 11500, kapne novi nalog od 50-tak kom na cijenama do 11,5k. Suska li se sto o 3Q izvjescu? Bas me zanima hoce li biti pushiona ko zadnja dva [smiley10]

Zašto bi bio pušiona, ovisi kako se gleda, bolje da je kontinuitet rezultata, to puno više govori, mislim na kontinuitet u odnosu na prva dva Qw. Ne bi bilo prirodno da 3 Qw bude adekvatan istom iz G2006 zar ne.

Dionica buducnosti, Matrix je dosta toga naveo i mislim da je vise nego svijetla budućnost, a to pokazuju i rezultati, Kupska je epizoda, u svemu ovme, no kapital ne poznaje granice.

[color=blue]Prilika za Tehniku[/color]

[color=blue]Stolnoteniski dom [/color]

Grad Zagreb planira gradnju Stolnoteniskog doma s velikom podzemnom garažom koji će se nalaziti na Kninskom trgu u četvrti Vrbik. U sklopu doma nalazit će se dvoranu za 900 gledatelja, trokatnu podzemna garaža za 500 vozila i dvije ordinacije doma zdravlja. Investicija je vrijedna oko 12 milijuna eura. Završetak radova očekuje se 1. lipnja 2008., tako da se svjetsko stolnotenisko prvenstvo koje se sljedeće godine održava u Zagrebu ipak neće održati u novoj dvorani.

[color=blue]Prilika za Tehniku[/color]

[color=blue]Garaža Klaićeva[/color]

Uz garaže na Kvaternikovom trgu i Tuškancu čija je izgradnja u tijeku, Grad Zagreb će 2007. godine početi izgradnju nove garaže na srednjoškolskom igralištu iza muzeja Mimara. Garaža će podzemnim prolazom ispod Klaićeve ulice biti povezana s Dječjom bolnicom u Klaićevoj. Garaža će imati kapacitet od 700 parkirnih mjesta te će biti najveća u Zagrebu. Izgradnja će se financirati kao i do sada, dakle putem kredita. Prema riječima Mate Kraljevića, direktora Zagrebparkinga, ostale garaže koje će se graditi mogle bi se financirati i drugim modelima koji se pokažu isplativijim, vjerojatno po modelu javnoprivatnog partnerstva.

[color=blue]Prilika za Tehniku[/color]

“Grad u gradu” ponajbolji je opis naselja koje bi početkom sljedeće godine trebala početi graditi tvrtka Degrad na mjestu bivše farme u Sesvetskom Kraljevcu na samom istoku Zagreba. Naselje nazvano Iver imat će tisuću stanova za otprilike tri tisuće ljudi, osnovnu školu, vrtić, bazen, trgovačko-poslovni centar, autopraonicu i autoservis, a razmatra se i mogućnost gradnje doma za starije i nemoćne osobe, te hotela u jednom kulturno zaštićenom dijelu parcele. Osim toga, planira se i niz dodatnih specijaliziranih trgovina.

Ukupna površina koju će zauzeti novo naselje iznosi oko 130 tisuća četvornih metara, a u roku od dvije godine trebalo bi biti sagrađeno 120 tisuća četvornih metara bruto razvijene površine opasane biciklističkim i rolerskim stazama.

Projekt predviđa i gradnju 1300 podzemnih i nadzemnih parkirališnih mjesta, što uključuje i potrebe trgovačkog centra. Nove prometnice unutar naselja trebale bi osigurati i lagodan protok automobila kroz naselje i brzu fluktuaciju u poslovnoj zoni.

Naselje Iver u brojkama

• 25 stambenih četverokatnih zgrada, 1000 stanova za 3000 ljudi
• vrtić – 2800 m2
• poslovno-trgovački centar – 3500 m2, povezani škola, dvorana i bazen – 8000 m2
• 1300 – parkirališnih mjesta

Gradnja željezničke stanice

Kako se Sesvetski Kraljevac nalazi na pola puta do Dugog Sela, u suburbanoj zoni na istoku grada, u Degradu problem prometa planiraju riješiti gradnjom željezničke stanice na pruzi koja ide k Zagrebu i prolazi pokraj naselja. Time bi putovanje vlakom od Ivera do središta Zagreba trajalo samo petnaestak minuta, a ne treba smetnuti s uma i da se politika HŽ-a i zagrebačkog Poglavarstva odlučila za modernizaciju prigradske željeznice i nabavu novih vlakova. Naselje se nalazi i uz obilaznicu kojom se automobilom također za oko 15 minuta može doći na južni ulazak u grad, u Buzinu.

New Report

Close