tehnicka analiza usa dionica

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija tehnicka analiza usa dionica


GDX long long 23,xx

slazem se u potpunosti, + nugt 43.45
oversold do bola.

…znači…opet moram na bid kažeš…ajd neka…ahhahaha,a pazi 18,48 vidi [emo_namigusa]

42,xx[emo_namigusa]

još ne hose [emo_namigusa]

no,no…zajebite radnju[emo_namigusa]

41,xx…stavi si sl…kolega [emo_namigusa]

svaka šuša misli da može Jenkije derati…treba biti super brz folksi [emo_namigusa]

ovo je največa zvijer…što vam je [emo_vrtimise]

tocno phile da je nugt zvijer numerno uno
zato postoje pravila da se ulaze mali dio portfolia, koji smo odredili za veliki risk/reward
koja je poanta sto si napisao 5 postova u 2 min navodeci cijenu u razmaku od 43 do 41.5
sam znas ako se ovdje promasi trejd da su gubici u dvoznamenkastim postotcima kao i dobici
ne bi me iznenadilo da sutra otvori i na 35 kao ni na 55, zna se sta je nugt

i sto se mene tice, svi trejdovi u zadnjih pola godine a koji nisu natty iznose mi 5-10% portfolia, a u nugt sam usao sa 15 % zarade od natty-a u samo zadnja 2 mjeseca, tako i da ode na 0,ili na 100, ne uzrujava me puno, meni je glavno da sam ja unatrag pola godine odredio 5 lijepih dvoznamenkaszih trejdova na natgas-u i sve unaprijed ovdje transparentno napisao i prije nego sto se dogodilo.

poanta je da je zvjer…ako nisi brz…stavi si sl amigo…slušaj staru
kvrgu…u penziji [emo_namigusa]

Ovaj forum kao uklet. Čim krene malo postova odmah svađa.

Što se NUGT tiče, taj smrad gubi vrijednost dramatično. Svako malo rade splitove.
Jednostavno, kada je trend prema dolje takav 3X ETF se mora jako brzo i bez emocija rezati čim krene padati. Zato je tu DUST.
Treba GDX analizirati, NUGT može jako dugo ostati oversold. Ako bi GDX kojim čudom pao na 17-18, bila bi to idealna razina za nakrcati se NUGT. Sve do tada, 5-10-15 minutni grafovi i brzi daytradeovi.

Glede promašenih tradeova, svi ih imamo, stalno. Osim brutalnog naravno. No, on igra poker na Zyngi i pije kinesko pivo. Pa se ne računa [emo_smijeh]
Pa, svatko tko ima preko 55% uspješnih tradeova je jako dobar.

New Report

Close