Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ako crobi padne ispod 2950 mogući razvoj situacije

Daj crtaj u excelu do 2003, ovaj novi excel stavlja x-nastavak i ja onda ne mogu čitati u starom excelu.
Hvala.
[/quote]

ista zamolba…

Scio me nihil scire

Domaći fondovi sljedećeg tjedna prodaju Inu MOL-u

Prema posljednjim podacima Središnje depozitarne agencije (SDA), do sada je, zaključno s jučerašnjim danom, za prihvaćanje ponude MOL-a deponirano 56.518 dionica.

Šta nam govori da je 56518×2800= 158 250 400,00kn

Uz ovu svotu novca koja će do kraja tjedna(03.10)kada se fondovi uključe biti naravno sve veća dolazimo do iznosa koji bi napokon mogao biti pravi impuls za burzu + ako tome dodamo i vjerovatne pozitivne večerašnje vjesti iz SAD-a mogli bi se napokon pokrenuti!

[thumbsup]

vladek videl sam da pišeš po tnpl da ti on nije u prvom planu po velikom potencijalu rasta…

pa s obzirom da očito nešto imaš u grafovima di vidiš i nešto drugo osim padova zar ne misliš da bi mogo malo to počet stavljat? [smiley]

pošto ljudi dobrim dijelom ne vjeruju mojim grafovima, nema razloga da ih ovdje stavljam!
a pošto ekipa, koje si i ti dio, smatra da jako loše gađam, neću se više javno blamirati! [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


pošto ljudi dobrim dijelom ne vjeruju mojim grafovima, nema razloga da ih ovdje stavljam!
a pošto ekipa, koje si i ti dio, smatra da jako loše gađam, neću se više javno blamirati! [lol]

Kad priznaš pola ti opraštamo.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


pošto ljudi dobrim dijelom ne vjeruju mojim grafovima, nema razloga da ih ovdje stavljam!
a pošto ekipa, koje si i ti dio, smatra da jako loše gađam, neću se više javno blamirati! [lol]

vlad *ereš!

ti znaš da ja ne mislim da ti loše gađaš ni da si loš tehničar niti da išta loše mislim jer isto tako dobro znaš da jedino na što sam ja skočio su bile nebulozne analize kodt i indg!

tako da ti priča ne drži vodu i nemoš se na nju izvuć!

a to dal ćeš nešto radit il ne ovisi primarno i naravno, o tvojim interesima! [wink]

kao što sam prije rekao, nikovima starijim od 01.08.2008. odgovarat ću na pm kada stignem.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

nemojte čak ni uspoređivati mene sa mnom! [lol]
mislim, onog od prije pola godine s ovim danas.
puuuuno sam pročitao i naučio.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



pošto ljudi dobrim dijelom ne vjeruju mojim grafovima, nema razloga da ih ovdje stavljam!
a pošto ekipa, koje si i ti dio, smatra da jako loše gađam, neću se više javno blamirati! [lol]

vlad *ereš!

ti znaš da ja ne mislim da ti loše gađaš ni da si loš tehničar niti da išta loše mislim jer isto tako dobro znaš da jedino na što sam ja skočio su bile nebulozne analize kodt i indg!

tako da ti priča ne drži vodu i nemoš se na nju izvuć!

a to dal ćeš nešto radit il ne ovisi primarno i naravno, o tvojim interesima! [wink]
[/quote]

Joj ako Vlad pogodi, al će biti smijeha, a kod tebe plača.

evo, kind, pogledaj ocjene mojih nekoliko zadnjih grafova.
bolje ocjene sam dobivao prije za puuuuno lošije prognoze.

nekad su targeti za mene bili misaona imenica.
jer potpore i fibo to nisu.
danas targete izbacujem za 20-ak sekundi.
lijep napredak.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

a sada zamisli ovo.
na aureusov natječaj javilo se glava oko 400.
a oni izabrali mene.
a ja o tehničkoj znao možda petinu onoga što znam danas.

e sad zaključi koliko zna prosječan fond manager u hrvata.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

zar to treba zaključivat? [lol]

New Report

Close