Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S aspekta EWT-a Crobex-a, sad je sigurno:
– da se ne može govoriti o ABC formaciji (zadnjeg vala), već o klasičnoj impulsivnoj komibaciji,
– da je 3. podval tokom jučerašnjeg dana probio prvu očekivanu veličinu od 1,62 (na oko 3260),
– da je danas probio drugu očekivanu veličinu od 2,62 (na oko 3120),

U svakom slučaju pred nama je (narednih dana) formiranje 4. korektivnog podvala (rasta), koji očekivano seže do 23% ili 38% prethodnog trećeg. Dakle, ne velikog, ali ipak rasta.

Na žalost precizniji ne mogu biti jer smo u zoni kad može svaki čas nastupiti preokret, ali i u zoni koja je u interakciji sa svijetskim zbivanjima.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

ok mmm
sad nabaci graf molim te lijepo…….
znas da slika govori ……kaj vec govori
a ja volim vidjet i graf i objasnjenje
Hvala unaprijed

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ok mmm
sad nabaci graf molim te lijepo…….
znas da slika govori ……kaj vec govori
a ja volim vidjet i graf i objasnjenje
Hvala unaprijed

još uvijek vrijedi moj graf EWT Crobex-a, koji je zadnji put "nabačen" prije par dana. Tamo negdje, prošli četvrtak, a prije toga 30. kolovoza. (pa da ne tratim prostor).

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

evo dvije slikice.U obje je korekcija odrađena/odrađuje se u ZZ patternu.Kod 1. se odrađuje C val, dok je kod 2. ABC odrađen….već ćete skužiti [proud]

Kad vidim crveno pretvaram se u bika



ekipa koja je mislila da ja samo namjerno plašim ljude, naravno kao plaćenik, kao da je nestala. nemaju niti snage dijeliti jedinice.
ne likujem, samo konstatiram.
nisam zlopamtilo.

ja mislim da niko stvarno ne misli da ti namjerno plašiš ljude… neki jednostavno štite svoj ulog, ne mogu podnijeti da sve to toliko pada… drugi ne mogu podnijeti da si u pravu… treći imaju problema s egom…

ali mislim da niko zaista ne vjeruje da namjerno plašiš ljude…

mogao bi sad ti malo olabavit i postat koji graf… ionako ti je lakše tako nego svima na PM… [thumbsup]
[/quote]

e, stvarno mi je pošta zatrpana. jednostavno, ne mogu svima odgovoriti!

neću u ova tužna vremena postat grafove.
ovi moji su stvarno mogli zaplašiti ljude.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




ekipa koja je mislila da ja samo namjerno plašim ljude, naravno kao plaćenik, kao da je nestala. nemaju niti snage dijeliti jedinice.
ne likujem, samo konstatiram.
nisam zlopamtilo.

ja mislim da niko stvarno ne misli da ti namjerno plašiš ljude… neki jednostavno štite svoj ulog, ne mogu podnijeti da sve to toliko pada… drugi ne mogu podnijeti da si u pravu… treći imaju problema s egom…

ali mislim da niko zaista ne vjeruje da namjerno plašiš ljude…

mogao bi sad ti malo olabavit i postat koji graf… ionako ti je lakše tako nego svima na PM… [thumbsup]
[/quote]

e, stvarno mi je pošta zatrpana. jednostavno, ne mogu svima odgovoriti!

neću u ova tužna vremena postat grafove.
ovi moji su stvarno mogli zaplašiti ljude.

[/quote]

Daj pliz, ja volim horrore
[proud]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


evo dvije slikice.U obje je korekcija odrađena/odrađuje se u ZZ patternu.Kod 1. se odrađuje C val, dok je kod 2. ABC odrađen….već ćete skužiti [proud]

ajd malo to više pojasni, jer kod EWT kužim jedino da žene nosi minice kad je bull, a dronjke kad je bear.
hvala.

wunder i ostali potpisnici, neće vam kruna spast ak se ispričate.

da ponovim…

kako si stavljo grafove pada do prvog drugog stotog targeta tako bi mogao sad počet stavljat i grafove rasta ili da pomislimo da će dionice vječno padat ili da iskorištavaš tim grafovima priliku za dokup?

nadam se da će se barem neki složit samnom da ništa ne pada vječno pogotovo kada dođe do tih targeta il čegaveć! [smiley]


e, stvarno mi je pošta zatrpana. jednostavno, ne mogu svima odgovoriti!

To je dovoljan razlog za povratak na scenu. [thumbsup]
Više grafova, manje PM-ova. [wink]

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


da ponovim…

kako si stavljo grafove pada do prvog drugog stotog targeta tako bi mogao sad počet stavljat i grafove rasta ili da pomislimo da će dionice vječno padat ili da iskorištavaš tim grafovima priliku za dokup?
nadam se da će se barem neki složit samnom da ništa ne pada vječno pogotovo kada dođe do tih targeta il čegaveć! [smiley]


evo vas što još uvijek mislite da sam plaćenik i/ili da drukam iz osobnog interesa i/ili da nemam pojma.
ne mogu vas spriječiti da živite u zabludi.
barem u vezi s prve dvije konkluzije.

pogled na grobija-samo kratko, bez elaboriranja: korekcija nije gotova.
o rastu ću pokušati pisati kad mi se učini da će pravog (ne kratkotrajnog) rasta.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Apeliram na gospodu Vlada i Cromana da se ne daju isprovocirati te da i dalje pišu i postaju kvalitetne informacije i grafove na ovoj temi. Svaka čast dečki. [bye]

ono što je meni interesantno, apsolutni sam laik za TA da se razumijemo, je da je naše malo tržište ipak dovoljno duboko da bi se TA pokazala uspješno, čak i u ovakovim turbulentnim vremenima

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close