Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

salt, 06.04.2020. u 23:18

Kako ova tema ukljucuje i savjete onda bi lijepo ba vrijeme svima porucio da sutra i u srijedu krenu zauzimaju cash poziciju jer bi petak mogao biti BLACK FRIDAY,a cetvrtak ce biti pocetak.

Cijelo ovo vrijeme sam redovito kupovao petkom i pogadjao. Al kako kao i u ruletu postoji crveno i crno sad idem kontra.

Novca na burzama ima na sve strane, gubi vrijednost,  tako da udio u firmi vrijedi vise od njegove vrijednosti u novcu, a nema zacepljenja protoka novca. Mislim da je ovo tek pocetak.

burza, 06.04.2020. u 17:59

crobex tjedni

To je zasad to.

Dolaze otpori.

Oko 1600 pa dole.

Ne može ni stalno padati ni stalno rasti.

Sutra tko se nije skrio magarac je bio.

Da ne bi bilo zabuna kolega coffeey dobro rezonira. S obzirom na sve okolnosti dionice na ovim cijenama su i dalje odlična kupnja i stite vas od inflacije. Ocekuje rast nekih sastavnica preko 200% od trenutnih cijena.

Ja ne vidim otpore ptije 1880.

17xx ode  trend line, stara preko  20 god .ne dobro ….

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

RIVP konacni cilj  10-12 kn

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

salt, 06.04.2020. u 12:49

TA za ATPL zove 320kn…

Moja preporuka kupovati na ovom retestu od 170kn.

bome neloša prognoza, ovo o kupnji na retestu cca 150-170..i moja (pojednostavljena) TA upravo govori isto..ali na 320 zvanje treba još “malo” pričekati, a u međuvremenu ćeš prodavati i kupovati prije toga bar nekoliko puta – najbolje oko 220 i oko 260..:))

 

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

kolege,gdje radite charting za sastavnice zse-a,osim teletrader-a?

Ima li još koga ovdje a čini mu se da ameri ponovo kreću u jači zaron

Ono baš jači zaron (možda bi još malo i mogli narasti ali ambis se već vidi)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

RIVP

– mjesečni graf

– ovo prije nekih 10 kn ne dirati

– koliko se to sada čini nemoguće,a budemo vidjeli

– strpljivo,nema žurbe,ovo je mjesečni graf,tako da je to prognoza za par mjeseci

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Nešto je izgleda strašno u EU krenulo pogrešnim putem…

Oportunist, 01.05.2020. u 13:21

kolege,gdje radite charting za sastavnice zse-a,osim teletrader-a?

ne koristim teletrader, to je overkill i nepotreban trošak za ovu našu tržišnu psiho-vukojebinu, na koju dakle može svakodnevno utjecati baš sve i svašta, kao na primjer, između ostalog ,i  ovo:

Odluka o izdavanju vječnih obveznica mora se izglasati do početka ljeta, jer će bez njih Italija do jeseni bankrotirati. To bi bio ogroman udarac za EU.

 

Oportunist, 01.05.2020. u 13:21

kolege,gdje radite charting za sastavnice zse-a,osim teletrader-a?

The market is finally giving hints of a bullish resurgence…

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

kolega rakam,ne razumijem svrhu vaših odgovora na moje pitanje,nikakvu soluciju niste predložili?

pinball, 01.05.2020. u 14:05

Ima li još koga ovdje a čini mu se da ameri ponovo kreću u jači zaron

Ono baš jači zaron (možda bi još malo i mogli narasti ali ambis se već vidi)

Imaš koji graf?

može li netko izbaciti graf za DDJH ?  hvala

New Report

Close