Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


quovadis,
elementrano slabljenje na sp500.
ocekivao bi double bottom na sma200.

plavi,
nije intercapital napisao da se trend okrenuo, nego su samo iscitali rsi i ostale oscilatore.
nemojte zazivati gospona Grazianija, nece se on oglasiti dok god je rastuci trend.
[emo_zloban]

double bootom na sma 100 se dogodio.
ne bi dao sada sanse da ce ici dole, naime – ocekivao bi rast u usa.

Ima li tko prognozu za LKPC..po grafu moglo bi visoko.

Pa i ne bi. Volumen nikakav. Netko je “solo jahač” pa je gledajuci Viro i PTKM žaba podigla nogu.

A nema ni nikakve vijesti.

već je lijepo potegnula. sad bi moglo hlađenje .

Netko je uzeo ili “uzela” na LKPC margin kreditić. Trebalo bi je izuti iz cipela.

one, 12.02.2020. u 08:40
Netko je uzeo ili “uzela” na LKPC margin kreditić. Trebalo bi je izuti iz cipela.

https://www.credos.hr/etrgovanje/portfolio.aspx

one, 12.02.2020. u 08:40
Netko je uzeo ili “uzela” na LKPC margin kreditić. Trebalo bi je izuti iz cipela.

 

Nije lijepo ovako pisati o nekome i izuvanju iz cipela, ali to više govori o vama nego o dotičnoj/om koji je uzela margin kredit… Da se razumijemo, uzimanje margin kredita na plitkom hrvatskom tržištu je ravno financijskom samoubojstvu…Koliko imaš imaš i to je to,  te ne možeš izgubiti niže od nule, dok kod margina moraš plaćati kamate za kredit i nakon što eventualno sve izgubiš…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

http://marine-transportation.capitallink.com/indices/baltic_exchange_chart.html?ticker=BCTI

gledam 10-god.  graf PTKM. je li moguće da je sljedeća stanica na 110,00 ?

Meni se cini da predstoji jaci skok na brodarima. Okrecu brodski indeksi. Od danas sam opet poceo ulaziti u brodare.Sto se tice ostalih dionica Podr, HT,Adrs ne dirati nikako. Tu slijedi korekcija. Ima li tko ideju za IGH? Po grafu ljubi donji mjesecni boll.

Ocekivao ga na 80kn, al bome mezi se svakodnevno poprilicno.

Ovaj put igramo na td setup sequential preokret. Ali uvijek postoji nastavak. Ako ne zavrsi sa sequentialom imamo td combo do 13.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Ja sam uzeo 300kom LKPC nedavno. U rasponu 404 do 414kn. Vec debelo u plusu.

Graf mi zove 550 ili 620kn.

Zivio margin kredit.

Komentari dobro dosli.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Tjedni RSI na crobexu na visokih 86. Iskustvo mi kaze bit ce propad do 1880 ili 1920.

Vec par mjeseci nefativne divergencije.

Topla preporuka rjesavajte se brodara i graditelja jer ocekujem veci propad na istima. Vani brodari jos dublja dna.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

New Report

Close