Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

CROBEX – Support @ 1793
kada kreće trgovina svih dionica?

na crobexu se formira trokut koji je patern za nastavak trenda i vodi ka cca 1700

hoce li tako biti ili ne ko to more znati 🙂

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


CROBEX – Support @ 1793
kada kreće trgovina svih dionica?

Čemu ta žudnja za svim dionicama kad je ZSE ionako nepotreban svima?

Koliko se u zadnjih 5 godina tvrtki financiralo preko ZSE kroz IPO?

Koliko dugo slušamo o propasti ZSE?

Zašto uopće postoji tržište kapitala?

Postoji da bi jedan dan kad se najmanje nadamo krenulo rasti … kad se skupi kritična masa

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Postoji da bi jedan dan kad se najmanje nadamo krenulo rasti … kad se skupi kritična masa

Što će rasti?
I kako?
Temeljem čega?

Koliko je HR proračun u minusu?
Štampa li se novac?
Brine li itko o tržištu kapitala?
Zašto ne spoje nekoliko tržišta u jedno i omoguće trgovanje svima?

Iz samo jednog razloga, sve investitore smatraju idiotima i uzimaju lijepu mjesečnu plaću bez stresa.
Ide dok ide…



Postoji da bi jedan dan kad se najmanje nadamo krenulo rasti … kad se skupi kritična masa

Što će rasti?
I kako?
Temeljem čega?

Koliko je HR proračun u minusu?
Štampa li se novac?
Brine li itko o tržištu kapitala?
Zašto ne spoje nekoliko tržišta u jedno i omoguće trgovanje svima?

Iz samo jednog razloga, sve investitore smatraju idiotim i uzimaju lijepu mjesečnu plaću bez stresa.
Ide dok ide…
[/quote]

Ti sad isto trkeljaš gluposti

Pa hrpa dionica je od 2009 narasla 5, 10, 15 X

sta je to malo?

neke ce i 20 možda ..kakve veze ima proračun hr direktno s burzom? dionice mogu rasti u recesiji i padati kad je sve super..nije to sve crno i belo. kvaliteta uvijek vrijedi i dodje na “fer” vrijednost

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Postoji da bi jedan dan kad se najmanje nadamo krenulo rasti … kad se skupi kritična masa

Što će rasti?
I kako?
Temeljem čega?

Koliko je HR proračun u minusu?
Štampa li se novac?
Brine li itko o tržištu kapitala?
Zašto ne spoje nekoliko tržišta u jedno i omoguće trgovanje svima?

Iz samo jednog razloga, sve investitore smatraju idiotim i uzimaju lijepu mjesečnu plaću bez stresa.
Ide dok ide…
[/quote]

Ti sad isto trkeljaš gluposti

Pa hrpa dionica je od 2009 narasla 5, 10, 15 X

sta je to malo?

neke ce i 20 možda ..kakve veze ima proračun hr direktno s burzom? dionice mogu rasti u recesiji i padati kad je sve super..nije to sve crno i belo. kvaliteta uvijek vrijedi i dodje na "fer" vrijednost
[/quote]

Mama ti trkelja.





Postoji da bi jedan dan kad se najmanje nadamo krenulo rasti … kad se skupi kritična masa

Što će rasti?
I kako?
Temeljem čega?

Koliko je HR proračun u minusu?
Štampa li se novac?
Brine li itko o tržištu kapitala?
Zašto ne spoje nekoliko tržišta u jedno i omoguće trgovanje svima?

Iz samo jednog razloga, sve investitore smatraju idiotim i uzimaju lijepu mjesečnu plaću bez stresa.
Ide dok ide…
[/quote]

Ti sad isto trkeljaš gluposti

Pa hrpa dionica je od 2009 narasla 5, 10, 15 X

sta je to malo?

neke ce i 20 možda ..kakve veze ima proračun hr direktno s burzom? dionice mogu rasti u recesiji i padati kad je sve super..nije to sve crno i belo. kvaliteta uvijek vrijedi i dodje na "fer" vrijednost
[/quote]

Mama ti trkelja.
[/quote]

odi piši po viaduktu, tamo si doma ( u stecaju kaj ne)
i daj malo kulture, ako si izgubio novce ne moras i dostojanstvo

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Pa tvoje nebuloze nitko ni ne čita.
Problem je što i dalje spamaš prostor na TA i, općenito, na svim temama.
Ako hoću temu proći, moram nažalost, čitati tvoja sranja…i tako već 10 godina…


Pa tvoje nebuloze nitko ni ne čita.
Problem je što i dalje spamaš prostor na TA i, općenito, na svim temama.
Ako hoću temu proći, moram nažalost, čitati tvoja sranja…i tako već 10 godina…

Kolega

Pa napisao sam 10 postova u zadnjih 5 godina…

a moje analize…hmmm teško da ovdje ima boljih 🙂

vi mene slobodno preskocite ako vam sto smeta. Ali ponavljam, ako ste izgubili novce zbog lošeg investiranja, nemojte i dostojanstvo ( barem spasite obraz ako nemozete novac). Budite dostojanstveni kad gubite. Nije sve u parama

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Izgleda da napokon dolaze ljepši dani za ovaj napaćeni crobex.


Izgleda da napokon dolaze ljepši dani za ovaj napaćeni crobex.


poštovani,
može par riječi uz ovaj graf


Izgleda da napokon dolaze ljepši dani za ovaj napaćeni crobex.

rsi skrivena medvjeđa divergencija

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ma nije valjda opet do Ivice. Pa to je fin covjek, posten. Ej, pa on je Hrvat. To je dovoljno. I to Veliki!!! Jedan aplauz za Ivicu….hvala hvala



Izgleda da napokon dolaze ljepši dani za ovaj napaćeni crobex.

rsi skrivena medvjeđa divergencija
[/quote]

Istina!
Ali sa današnjim danom je “pometena”

New Report

Close