Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


DDJH kanal je na cca 18 kn ,dakle put ide prema ATL

sorry ali ovo su gluposti, ne poštuješ osnove ucrtavanja trend linija. gdje će ddjh pojma nemam niti me briga jer nemam dionica ddjh ali ti si nacrtao nešto što nema veze s vezom

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



DDJH kanal je na cca 18 kn ,dakle put ide prema ATL

sorry ali ovo su gluposti, ne poštuješ osnove ucrtavanja trend linija. gdje će ddjh pojma nemam niti me briga jer nemam dionica ddjh ali ti si nacrtao nešto što nema veze s vezom

[/quote]teletrader je manjkav .mora se improvizirat,u pravu si da,,,target je puno nize 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

TEHNIČAR VS OVCA ,(sad ce se opet javit knele da krivo vucem crte) 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


TEHNIČAR VS OVCA ,(sad ce se opet javit knele da krivo vucem crte) 🙂

Meni ovo prije izgleda kao da se formira rastući trokut sa otporom na cca 33

Rastući je trend , najbolje se to vidi na monthliju…

Ps. Jucer je dosla dividenda od 1.4 eur po dionici pa FYI.



TEHNIČAR VS OVCA ,(sad ce se opet javit knele da krivo vucem crte) 🙂

Meni ovo prije izgleda kao da se formira rastući trokut sa otporom na cca 33

Rastući je trend , najbolje se to vidi na monthliju…

Ps. Jucer je dosla dividenda od 1.4 eur po dionici pa FYI.
[/quote]???? nekaj si omasio. ja kope a ti špade 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

dlkv simetricni i nastavak trenda


dlkv simetricni i nastavak trenda

Ovo je simetrični trokut, aliiii
da bi proboj bio valjan, mora biti probijen maximalno na 2/3 dužine, tako daproboj gore ili dolje ne daje jasnu potvrdu ili prekid trenda

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

prema mom iskustvu, uzorci na zse su rijetko kad prema primjerima iz knjiga (da se zadovoljavaju svi uvjeti),
a osim grafa i fundamenti su povoljni za rast
tako da, kratkorocno, ja vidim samo jedan smjer za dlkv, a to je gore


prema mom iskustvu, uzorci na zse su rijetko kad prema primjerima iz knjiga (da se zadovoljavaju svi uvjeti),
a osim grafa i fundamenti su povoljni za rast
tako da, kratkorocno, ja vidim samo jedan smjer za dlkv, a to je gore

Možda na nekom drugom TF mozete naci argumente za rast.
Ovo možda nastavi bauljati na istoj razini jedno vrijeme do neke značajnije fundamentalne vijesti

Ako vam je EOD ok, za TA možete koristiti http://www.investing.com plugin koji sam napisao za TS2 platformu.
http://fxcodebase.com/code/viewtopic.php?f=17&t=64988&hilit=investing
Ako nemate Live račun, Demo će biti dovoljan.
Uz predinstalirane indikatore na forumu su dostupne stotine indikatora.

Fundamentalno, Dlkv je precijenjena dionica, i to naravno i sami znate. Koliko? Duplo, za ovaj trzisni trenutak. Jedini razlog zasto se trzi na 25 zarada i 2 booka je bloger.
Sve ostalo je ceteris paribus sa svim ostalim.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

crobex , je li blizu dno ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


crobex , je li blizu dno ?

Imamo čisti DOWN trend bez naznaka preokreta. Odobno mislim da necemo jako potonuti cca max 100 bodova.



crobex , je li blizu dno ?

Imamo čisti DOWN trend bez naznaka preokreta. Odobno mislim da necemo jako potonuti cca max 100 bodova.
[/quote]

hvala na mišljenju.
ja opet tvrdoglavo ; gledajući cincilatore i dalje mislim da je dno vrlo, vrlo blizu .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

A što vam vrijedi da li je dno blizu ili nije…..kad tako i tako se nebrojeno puta pokazalo da gore jače nemoze……sve se konstantno vrti u ovom sitnom rasponu i tu nema nikakvog prostora za pravu zaradu osim za zicanje bureka, kao i obično.

New Report

Close