Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u ovim neizvjesnim burzovnim vremenima, dok se vodi gorka bitka oko kote crobex 2000, tužno je i nadasve nepraktično da smo ostali bez najvećeg od najvećih eksperata za TA na ovom forumu, kolege invertera.. u ovoj neizvjesnoj situaciji, njegove linije potpore i otpora ukazale bi nam u kojem smjeru krenuti, kupiti ili prodati.. ovako smo kao slijepci koji pokušavaju voditi slijepe, ali ih ovi drugi ne vide jer su slijepi..

das ne spominjemo svjetska zbivanja, naftu, zlato, forex. spustila se tama nad naš forum bez Njegovog vodstva. Koleg inverter, vratite se, pa makar vam bili na ignore..

p.s. ako je potrebno, ovo možemo staviti i na referendum, iako nije potrebno

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


u ovim neizvjesnim burzovnim vremenima, dok se vodi gorka bitka oko kote crobex 2000, tužno je i nadasve nepraktično da smo ostali bez najvećeg od najvećih eksperata za TA na ovom forumu, kolege invertera.. u ovoj neizvjesnoj situaciji, njegove linije potpore i otpora ukazale bi nam u kojem smjeru krenuti, kupiti ili prodati.. ovako smo kao slijepci koji pokušavaju voditi slijepe, ali ih ovi drugi ne vide jer su slijepi..

das ne spominjemo svjetska zbivanja, naftu, zlato, forex. spustila se tama nad naš forum bez Njegovog vodstva. Koleg inverter, vratite se, pa makar vam bili na ignore..

p.s. ako je potrebno, ovo možemo staviti i na referendum, iako nije potrebno

nadam se da će ti ovo ublažiti bol 😉

http://www.hrportfolio.hr/analize/view-vijest-crobex-moze-li-indeks-osvojiti-novi-vrh-tijekom-2017-45130

moja bol uzrokovana manjkom tehničke analize je akutno umanjena, iako drske uvrijede koje sam doživio danas na ovome forumu još uvijek peku srce i dušu..

čitao sam malo oko ove teh. analize i navodno postoji neka udruga koja se time bavi profesionalno i podučava mlade ljude koji imaju 200 kuna godišnje za članarinu kako da izg.. primjenjuju pravila tehničke analize na burzovno trgovanje, pretpostavljam na virtual trader-u.

razmišljao sam da se prijavim, ali nigdje ne piše koliki prinos garantiraju?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Samo IPO HEPA ove godine koji je vec rijesena stvar po informacijama iz vlade je najbolja tehnicka analiza i najveci impuls rastu svih dionica na burzi..
Gotovo sam uvjeren da ce sve dionice… Neke vise neke manje ostvariti velike prinose samo do pocetka IPO…. A nakon sto se HEP izlista na burzi bit ce eksplozija..
Mozda sam ja preoptimistican… Ali ocekujem crobex od 3500-4000 do kraja godine..
Ovo je najbolja moguca stvar koja se desila za burzu… A vidjeli smo vec danas promet od 33 mil. Kuna..
Likvidnost se povecava… Ljudi su se poceli vracati na burzu..
Fondovi pojacano kupuju…
Vrijeme je da se naplati 10 godina padanja

A BALVANA!!! :) :) :)

@BearG – da bi bio uvjerljiv prvo moraš promijeniti ime, u recimo BullG.

drugo – kad sam prije 5-6 godina tražio http link na Bloomberg podatke, odgovor sam dobio za 5-6- sati. A danas ……

Zato BearG – neće to ići tako lako.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

CROBEX na 3500-4000 vrlo teško, dok je 2300 realnija opcija


ovaj crobex vec dugo nije ovako dobro izgledao.

ako probije potencijali double top na 2005, odletit ce u nebo.

skirvena bikovska na MACD, i overbought na SS.

ali ocekujem lagano hladenje (rastuci trokut) nakon doticanja 2005, i onda udar prema gore.
2360 fibbo test barem jer bi se zastavica tako mogla nategnuti….

Dakle, imamo proboj rastućeg trokuta kao sto je najavljeno 22.11.2016

Razumijem da je malo iritantno da se toliko mora čekati, ali ovi paterni su na weekly i monthly grafovima, dakle sve se mjeri u tjednima.

Na weekliju se lijepo vidi rastući trokut uz žestoki rast momentuma , dok je na monthliju MACD potvrdio rastući trend!

Ps Ova narančasta linija je SMA200 – Hihihi

Sva štednja u dionice! 🙂

Na godišnjaku rulamo po minusu ..a i na trogošnjaku …pa ..su očekivanja —velika 🙂


Na godišnjaku rulamo po minusu ..a i na trogošnjaku …pa ..su očekivanja —velika 🙂

Ne razumijem ovu analizu.
Sto želite reci ?

da po ova dva mala pokazatelja i godišnjem grafu očekujem porast cijene kolega ..

pokazuje li TA kakvo probijenje 2130?

pokazuje li TA za RIVPRA ZA – Psychological level @ 40, da probijamo Crobex 21..

INGR-R-A

Puno je tu gapova.
Očekujem uskoro popunjavanje tih istih šupljina.Vaš link …


INGR-R-A

Puno je tu gapova.
Očekujem uskoro popunjavanje tih istih šupljina.Vaš link …

Ne.
To su “breakaway gaps”

tigruse , daj baci grah za Crobex .

New Report

Close