Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…..u slučaju ako bude došlo do presjecanja gornje linije…. [wink]

A to ćemo znati vjerojatno u petak. [lol]


…..u slučaju ako bude došlo do presjecanja gornje linije…. [wink]

vidi bikovsku, a ne vidi "mlađu" (dakle, važniju) medvjeđu div. istog indikatora na istom grafu… [cool]



…..u slučaju ako bude došlo do presjecanja gornje linije…. [wink]

vidi bikovsku, a ne vidi "mlađu" (dakle, važniju) medvjeđu div. istog indikatora na istom grafu… [cool]
[/quote]
….kao što je vidljivo iz grafa, naranđasta strelica usmjerena dole pokazuje trenutni smjer kretanja cijene (odrađivanje "mlađe" divergencije) …
….zapažanje se odnosi na moguću situaciju nakon odrađivanja tog vala… [wink]

Krepat ma ne molat

evo stotka i od mene,konačno nešto čemu smo svi svjedoci,a ne nekoliko poslušnika koji tobože dobivaju analize na pm ili na blogu,pa ga hvale…
sad ćeš cromane osjetit hrvate i hrvatsku-ako pogodiš svi će te slaviti,a ako fulaš,svi će te pljuvati
tako je kod nas nema sredine-il te volimo,ili mrzimo


Marijane

Mozda je kako ti pises…ali ko se vise brine…volit ili ne volit

Pravih prijatelja uvjek ima…to je najvaznije

sretno


evo stotka i od mene,konačno nešto čemu smo svi svjedoci,a ne nekoliko poslušnika koji tobože dobivaju analize na pm ili na blogu,pa ga hvale…
sad ćeš cromane osjetit hrvate i hrvatsku-ako pogodiš svi će te slaviti,a ako fulaš,svi će te pljuvati
tako je kod nas nema sredine-il te volimo,ili mrzimo


Marijane

Mozda je kako ti pises…ali ko se vise brine…volit ili ne volit

Pravih prijatelja uvjek ima…to je najvaznije

sretno
[/quote]
želio sam ti naglasiti kakav je mentalitet kod nas jer vidim da dosta sve primaš srcu
neznam koliko pratiš naš nogomet-bilo bi ti jasnije o čemu pričam
a zašto svi inzistiraju na analizama i grafovima,pa to je bit ovog topica da ljudi međusobno komentiraju i analiziraju,da vide gdje griješe,što rade dobro,tko zna znanje,a tko mlati praznu slamu

tvoje dosadašnje ponašanje me podsjeća na mame na roditeljskom kad kažu da njihovo dijete doma sve zna,pa otkud tako loše ocjene
znači,kad radiš tako savršene analize kao što se stalno hvališ,pa pokaži ih,čovječe nek se same hvale!

Već sam jednom tražio prije nekoliko dana ali je izbrisan post – graf za naftu. Zahvaljujem tehničarima. [bye]



znači,kad radiš tako savršene analize kao što se stalno hvališ,pa pokaži ih,čovječe nek se same hvale!

Nije meni potrebno hvalit se za analize a ako ih pokazem ili ne jos uvjek odlucujem ja

Sto ce biti u buducnosti sa spomenutim … Whatever Will Be, Will Be

sretno trgovanje

IN and OUT

zosprajc … ako nije teško … pitaj pajdu (koji je i meni odgovarao onomad) zašto ova struktura nije impulsna

… thx

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Deca bok. KOEI. Jedan mali pogled.Mislim da gospon Clint Istvud ima jednu prigodnu za ovaj graf.
"You’ve gotta ask yourself a question: "Do I feel lucky?" Pozdrav


Deca bok. KOEI. Jedan mali pogled.Mislim da gospon Clint Istvud ima jednu prigodnu za ovaj graf.
"You’ve gotta ask yourself a question: "Do I feel lucky?" Pozdrav


…iliti po naški : uzlazni klin je formacija u silaznom trendu… [smiley]

Krepat ma ne molat


Deca bok. KOEI. Jedan mali pogled.Mislim da gospon Clint Istvud ima jednu prigodnu za ovaj graf.
"You’ve gotta ask yourself a question: "Do I feel lucky?" Pozdrav

odlično primjećeno, bravo Brankice! [thumbsup]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

CROBEX- target zona ev.probijanja dvostrukog dna => 1700-1715
(potpora 30.12 2008) sa fibo potporama…

Krepat ma ne molat

New Report

Close