Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To da TA ne radi na nelikvidnim stvarima je mit i izgovor nekima koji ne znaju napraviti analizu

Neki drugi su napravili točne analize bez obzira na likvidnost

Ako je IGH nelikvidan , a uvijek je u TOP 10 po likvidnosti, onda ti vjerovatno znaš napraviti analizu samo za HT

Ajde napravi analizu HT-a da vidimo kako dobro radi tvoja analiza na likvidnim

Nemojte kolega pričati u moje ili nečije tuđe ime

Ima ovdje ljudi koji su u stanju napraviti točnu analizu na netrgovanim dionicama

daj nek mi ti ljudi koji su tolko znaju i mogu naprave analizu za VART-R-1

[bye]
[/quote]

razmisljo o sto si reko,podebljo sam najvaznije
imas prav,neki mogu napravit analiza na nelikvidnim dionicma [thumbsup]

na ova berza kad imas nelikvidna dionica onda crtas razne grafovi i ostalo i dajes cjena koja ide dolje ili gore kako ti odgovora

jer na jako likvidna dionica nije tolko u mogucnosti manipulirati i mjenjati cjenu i trgovanje dionicama

zato jos jednom zamoljavam razne tehnicare analiticare babagatara i ostale znalce posebno one koji mogu da rade na analize za nelikvidne dionica da mi da daju projekciju cijene na dionici VART-R-1 kratkorocno i srednjorocno

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Evo jedne Ewt analize za Crobex:moguci scenario
(moj pogled-nista drugo.. i nikakva garancija da ce tako biti)

Moguce razine za pad:ca 1742 ili 1722



molio bih malu pomoć nekoga tko je upućen: malo čitam Murphy-jevu TA i u odjeljku o japanskim svijećama gdje se nalaze obrasci nije mi jasno značenje plave svijeće na pojedinim obrascima (postoje bijele, crne i plave ) – autor nije objasnio značenje –

plava svjećica znači da je za formaciju nebitno dal je crna ili bijela. primjerice ak gledaš hammer nije važno jel je svjeća crne ili bijele boje
[/quote]
hvala na odgovoru, potvrdio si moje razmišljanje


Evo jedne Ewt analize za Crobex:moguci scenario
(moj pogled-nista drugo.. i nikakva garancija da ce tako biti)

Moguce razine za pad:ca 1742 ili 1722


Eto cromane to se traži, to je pravo pisanje, evo stotka odmah pa makar se i ne slagao sa tvojom analizom.



Evo jedne Ewt analize za Crobex:moguci scenario
(moj pogled-nista drugo.. i nikakva garancija da ce tako biti)

Moguce razine za pad:ca 1742 ili 1722


Eto cromane to se traži, to je pravo pisanje, evo stotka odmah pa makar se i ne slagao sa tvojom analizom.
[/quote]

bilo bi bolje kada bi zajedno radili analize za x bear ili sp500…



Evo jedne Ewt analize za Crobex:moguci scenario
(moj pogled-nista drugo.. i nikakva garancija da ce tako biti)

Moguce razine za pad:ca 1742 ili 1722


Eto cromane to se traži, to je pravo pisanje, evo stotka odmah pa makar se i ne slagao sa tvojom analizom.
[/quote]
Barbastari

A sada ocekujem i nesto konstruktivno od tebe… ok [thumbsup]

ADPL :
– padom ispod 80 aktivira se target zona dvostrukog vrha => 70 ( 50% ukupnog rasta)

Krepat ma ne molat


Evo jedne Ewt analize za Crobex:moguci scenario
(moj pogled-nista drugo.. i nikakva garancija da ce tako biti)

Moguce razine za pad:ca 1742 ili 1722


…..konačno graf….. [thumbsup]

Krepat ma ne molat




Evo jedne Ewt analize za Crobex:moguci scenario
(moj pogled-nista drugo.. i nikakva garancija da ce tako biti)

Moguce razine za pad:ca 1742 ili 1722


Eto cromane to se traži, to je pravo pisanje, evo stotka odmah pa makar se i ne slagao sa tvojom analizom.
[/quote]
Barbastari

A sada ocekujem i nesto konstruktivno od tebe… ok [thumbsup]
[/quote]
Ja mislim da idemo do 1950, vrijeme će pokazati tko je bio u pravu, još jedna stotka za tebe.



Evo jedne Ewt analize za Crobex:moguci scenario
(moj pogled-nista drugo.. i nikakva garancija da ce tako biti)

Moguce razine za pad:ca 1742 ili 1722


Eto cromane to se traži, to je pravo pisanje, evo stotka odmah pa makar se i ne slagao sa tvojom analizom.
[/quote]
evo stotka i od mene,konačno nešto čemu smo svi svjedoci,a ne nekoliko poslušnika koji tobože dobivaju analize na pm ili na blogu,pa ga hvale…
sad ćeš cromane osjetit hrvate i hrvatsku-ako pogodiš svi će te slaviti,a ako fulaš,svi će te pljuvati
tako je kod nas nema sredine-il te volimo,ili mrzimo

SPX – mogućnost :
– bikovska divergencija MACD-a daje za pravo pretpostaviti mogućnost formiranja dvostrukog dna ili obrnutog H&S-a
– presjecanjem silazne linije trenda stvorili bi se preduvjeti za realizaciju minimalnog cjenovnog targeta dvostrukog dna ili obrnutog H&S-a u zoni 1170-1180 ( 23.6% pada od 26.04)

Krepat ma ne molat

…..u slučaju ako bude došlo do presjecanja gornje linije…. [wink]

New Report

Close