Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eur/usd
buy: 1.3064

…imam buy naloge postavljene i niže za svaki slučaj…

"Istina je neotkrivena laž"


ODE EURCHF, KRVAVA TI MAJKA!
Podebljo long i stavio šljem.
Ajmooooooo!

hihi, pazi samo da ne probije kakav špićasti stop-loss kroz taj šljem..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ODE EURCHF, KRVAVA TI MAJKA!
Podebljo long i stavio šljem.
Ajmooooooo!

Vrhunska je vojna umijesnost
u postizanju pobjede
iz promjenjivih okolnosti protivnika.

Ratnik oblikuje svoju pobjedu
prema dinamici neprijatelja.

…EUR/USD

"Istina je neotkrivena laž"



ODE EURCHF, KRVAVA TI MAJKA!
Podebljo long i stavio šljem.
Ajmooooooo!

hihi, pazi samo da ne probije kakav špićasti stop-loss kroz taj šljem..
[/quote]
šljem je postojan.
http://oursurprisingworld.com/wp-content/uploads/2008/01/vatican_swiss_guards_02.jpg

.

Deca, DDJH.Zanimljiva sličnost uzorka. Pozdrav


Deca, DDJH.Zanimljiva sličnost uzorka. Pozdrav

Deca, taj si film nebute gledali. [lol]
Ak meni ne verujete pitajte xy.

A BALVANA!!! :) :) :)



Deca, DDJH.Zanimljiva sličnost uzorka. Pozdrav

Deca, taj si film nebute gledali. [lol]
Ak meni ne verujete pitajte xy.

[/quote]

tko zna…on je pokrenuo ofenzivu na DDJH, PTKM, KORH…a pitanje je koliko ima municije držati taj nivo cijena…na mnogim dionicama ljudi će jednostavno odlučiti ubrati profit i početi izlaziti..a kad navale desetine ulagača van bit će zanimljivo [rolleyes]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@Khm

Bravo kolega.
Upravo radim na tome da strelice budu ovisne o iznosu volatilnosti (za Crobeks jel).
I što je najbolje postoji vrlo jednostavna metoda za filter, kako to postići.

Tjedni graf bi trebao biti ustvari ono što će reć strelicama kada da se pale na veliku
volatilnost, a kada i u nižoj. Npr na ATGR, formacija u tjednom grafu je implicirala relativno
veći pad sa 750 prema niže. Strelice su se upalile prerano i sustav je zakazao jer nije
to uzeo u obzir. A ako je tjedni jako ispuhan, a neki lokalni down ekstrem izađe, iako se volatilnost već smirila, onda će puštat strelicu van.

Takve stvari sam ja već radio za strane burze, za day trading, strelice na minutnom se filtriraju po dvosatnom grafu, po sličnom principu i prinosi su značajno bolji, nego kada se gleda samo minutni … . Testirano i provjereno na jako velikim uzorcima.

Za Crobeks mi se doduše to nije radilo, a pokazuje se da je bolje da nisam davao signale prije nego sam sustav prilagodio za Crobeks kako spada dakle tjedni+dnevni, jer.. Crobeks je takav, spor, spor, spor, ultra spor, i može se trejdat samo po dnevnom grafu, a po silnicama sa tjednog.

Al iz ovog posta što ste napisali je SASVIM očito da vi točno razumijete o čemu se tu radi. [thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Za kolegu koji je tražio HT-R-A.

Nemam pojma da li će HT gore ili dolje. Tehničko naprezanje je on odradio. Tko je ušao na signale, može se kockat jer ima dosta lufta zarade (od 205 do 217 koliko je sada), pa pokušat ispast najpametniji na svijetu [tongue]

A ovi drugi koji se smatraju short term trejderima kojima je 5% po trejdu dovoljno, ti su već ionako danas – IZAŠLI.

PS : mislim da će položaji strelica malo varirati sad, jer upravo prtljam po kodu [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Moze li DDJH-r-a, 3 godine graf?

LP


eurchf sam dug da ne mogu biti duži. 20% rizika. [shocked] [sealed]

jel preživio long? šta ćemo sad? [huh]



eurchf sam dug da ne mogu biti duži. 20% rizika. [shocked] [sealed]

jel preživio long? šta ćemo sad? [huh]
[/quote]

čekati i dalje.

James,a long audjpy na koti 84… mozda ih opet natjeram dolje…

New Report

Close