Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

idem na put od 2 mjeseca, i u tom razdoblju neću biti ni blizu interneta.. a natovario sam se dolarima..mislim za svoje skromne uvjete :)).. u svakom slučaju, hvala na mišljenju

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Lovim AUDUSD, AUDJPY i Gold long, čekam da ECB završi.
EURCHF sam uzeo na 1,2035.

short audjpy, short €$, short gold.
eurchf sam dug da ne mogu biti duži. 20% rizika. [shocked] [sealed]

zanimljiva svijeća na ptkm, ne viđa se često

zatvorio sell audjpy, uzeo +8%.
nije još probio silazni trend na H1, ima i šampon na H4, ali premutan mi je, nešto mi ne paše.

PTKM danas.
Prvi short ok. Drugi not ok. Treći ? [thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

… three push up …

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

… but, it seems … the same situation on the DAX and the S & P and the ….

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


PTKM danas.
Prvi short ok. Drugi not ok. Treći ? [thumbsup]

Treći će bit odličan.. [thumbsup]

Jesi razmišljao da uvedeš više tih strelica? S formulama prilagođenim različitim razinama volatilnosti, na istom grafu.. Možda bi pomoglo.. I onda još tjedni graf priključiš s istim.. Pa zaključiš..


@MMM

..one down to go..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



PTKM danas.
Prvi short ok. Drugi not ok. Treći ? [thumbsup]

Treći će bit odličan.. [thumbsup]

Jesi razmišljao da uvedeš više tih strelica? S formulama prilagođenim različitim razinama volatilnosti, na istom grafu.. Možda bi pomoglo.. I onda još tjedni graf priključiš s istim.. Pa zaključiš..


@MMM

..one down to go..
[/quote]
samo što treći nije bio na 380, nego na 350-ak.
sad je 349.

james@ aud -usd 102.50 -103 odbijanje odradilo..di ga cekamo 102 ? ili nastavljamo long trgovanje

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@James

nisam mislio na točnu poziciju strelice, već na šort u ovom trenutku..

uostalom, poanta i je da se strelica javi prije i da imaš vremena izać van po dobroj cijeni.. zar ne?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


james@ aud -usd 102.50 -103 odbijanje odradilo..di ga cekamo 102 ? ili nastavljamo long trgovanje

izašo sam s tih 50 pipsa, sad čekam.
ne izgeda mi kao da je našao dno još, neću srljat previše.

khmm, ma bzvz sam komentiro jer mi je to hipotetsko trejdanje bzvz.
umjesto da se traži novi trejd, fiksira se na propušteni na kojem se više ni na jedan način ne može zaradit.

da li netko zna zašto nema DDJH na teletraderu, ili gdje se može pogledati njegov graf? Hvala

ODE EURCHF, KRVAVA TI MAJKA!
Podebljo long i stavio šljem.
Ajmooooooo!

New Report

Close