Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne znam za CROS, ali za eurchf se slažem.


Volumena naravno nema (po dobrom starom običaju za naše indekse), ali kolege koji prate trgovanje zadnjih dana vjerojatno osjete da se ovdje nešto kuha.
Sastav indeksa je sljedeći:
http://en.indices.cc/indices/details/crl/composition/

Graf IMHO pokazuje fino bottomiranje i konstantno testiranje SMA 50 (plava linija), dok je i SMA 100 vrlo blizu.
Budući da najveću težinu indeksu daju ADRS, HT, ERNT, ATGR (tim redoslijedom, iako ima i ostalih), a od njih se baš i ne očekuju neki zvjezdani rezultati, ne znam koji događaj će dati povod za pokret prema gore, koji se izgleda sprema?


Završatak kineske nove godine ,početak rasta BDI-a a time i ATPL-R-A će biti jedan od pokretača rasta CROX. Ako pogledate na koje cjenovne razine je spala ATPL ,da na cca 300 kn ima jaku i stabilnu potporu mišljenja sam da bi navedena dionica mogla u kratkom vremenu up,barem ja tako mislim. Od građevinara nikada se ne zna ,ako u državi krenu investicijski projekti mogu i oni dati svoj skromni doprinos rastu indeksa. Sve u svemu treba pričekati da se stvari poklope u pravo vrijeme.

Gospodin s dudom, pogledaj si graf Drys-a, sa 120 $ pao na 2 $.Ima još ohoho prostora za pad. Nemam atpl ali imam jdpl.

EUR/USD – testiran je bio neckline i velika šansa je, da ga neće probiti – znači korekcija prvo prema cca. 1.24. Tu se slažem sa khmm – dobri grafovi.

Index sp 500 – Vjerujem, da sljedi manji pad za sada prema cca. 1291 i nakon toga opet rast.

DAX je na prvom targetu 6650 … short

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Tako je. [wink]

Imam osjećaj (imam i graf al mi je doma) da će DAX i SPX i AUDUSD i Silver prvo odljepit gore jedan po 3-5% pa onda korekcija.

Dobro jutro!

Na SPX-u imamo mjesečni double inside bar koji obećava rast.
Na EUR/USD imamo potencijalni dnevni double inside bar…ako bude double inside te probije gore imamo i obrnuti h&s. Time bi se doveo u pitanje i veliki h&s na eur/usd!

U prilogu su i dva primjera kako rade ti DIB-ovi

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

eur/chf

ako danas zatvori zatvori ispod 1,2080 imamo perfect tjedni TD 9

Pozdrav!

stvarno dobra prilika obzirom na sve okolnosti (SNB 1,20) te risk reward.

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

Divergencija dax-a i europice…
Postotak uspjesnosti, bolesno visok, stop na jucerasnjem high-u eur50….
Mogucnost da se dogodi ono sto kaze kolega James postoji, ali da bi bili uspjesni na uspjesnim setup-ima moramo biti konstantni….
P.S. Srebro gornja linija na satnom grafu sad vec ima 6-7 dodira
Pozdrav!!!


DAX je na prvom targetu 6650 … short

Mislim da će Vas tržište demantirati,mislim da se tržište tek zagrijava.

bit će bolje................


Divergencija dax-a i europice…
Postotak uspjesnosti, bolesno visok, stop na jucerasnjem high-u eur50….
Mogucnost da se dogodi ono sto kaze kolega James postoji, ali da bi bili uspjesni na uspjesnim setup-ima moramo biti konstantni….
P.S. Srebro gornja linija na satnom grafu sad vec ima 6-7 dodira
Pozdrav!!!

moram popravljat jedinice od netehnicara…na daxu se upravo to desava…ako ti nije tesko stavit graf DAX. ztanima me .. hvala
bestija @ ne racunam na okret generalnog trenda…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Imam osjećaj (imam i graf al mi je doma) da će DAX i SPX i AUDUSD i Silver prvo odljepit gore jedan po 3-5% pa onda korekcija.

Ja idem u short spx danas u 14:28

Nisu stvari tako dobre na tržištu rada u USA kako tržište to percepira…

[huh]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

CROBEX – TA jednostavno je – BJEŽITE S PRODAJE

Bull is coming home

može li netko staviti za igra-r-a

hvala

Postanite Eu-robovi

New Report

Close