Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Herr Kukulina tipuje na pad koei na razine 330. A posljedično tome, bojim se da pad koeia niti amerikanci nebu gledali skrštenih ruku.

Bravo kolegice oni koji vas slušaju stvarno imaju razloga za zadovoljstvo, veliko znanje mora se priznati.


Deca bok. ERNT. Kretanje u uptrend kanalu. Vrlo izgledno da je ovo bio vrh jer osim što je cijena blizu gornje stranice kanala, imamo i hangman svijeću koja označava vrh , imamo i vrlo prekupljeni RS od 80 i imamo udaranje u 23,6 Fibo liniju od ATH do ATL.
Izgledan pad na Fibo potporu 1520, gdje se otprilike nalazi i potpora SMA 21.Samo da napomenem da ERNT ima jedan obrazac ponašanja gdje se vrh formira u nekoliko dana-4-5, tzv. Eve uzorak , ovdje je sve puno profesionalaca koji su u stanju držati cijenu na određenoj razini dok ne distribuiraju sve što su mislili. Pozdrav

Samo jedan mali osvrt. RSI je trenutno na 87. Toliko nije bio nikad u povijesti trgovanja sa ovom dionicom. Čisto iživljavanje fondova koji bu valjda dignuli dionicu toliko da bu na kraju dividendni prinos 2% kad završe. Uglavnom ovo bu tak opalo da bu se sve pušilo



Deca bok. ERNT. Kretanje u uptrend kanalu. Vrlo izgledno da je ovo bio vrh jer osim što je cijena blizu gornje stranice kanala, imamo i hangman svijeću koja označava vrh , imamo i vrlo prekupljeni RS od 80 i imamo udaranje u 23,6 Fibo liniju od ATH do ATL.
Izgledan pad na Fibo potporu 1520, gdje se otprilike nalazi i potpora SMA 21.Samo da napomenem da ERNT ima jedan obrazac ponašanja gdje se vrh formira u nekoliko dana-4-5, tzv. Eve uzorak , ovdje je sve puno profesionalaca koji su u stanju držati cijenu na određenoj razini dok ne distribuiraju sve što su mislili. Pozdrav

Samo jedan mali osvrt. RSI je trenutno na 87. Toliko nije bio nikad u povijesti trgovanja sa ovom dionicom. Čisto iživljavanje fondova koji bu valjda dignuli dionicu toliko da bu na kraju dividendni prinos 2% kad završe. Uglavnom ovo bu tak opalo da bu se sve pušilo
[/quote]
Kolegice poštujem vaše mišljenje ali ovdje se ipak radi o jako kvalitetnoj dionici čak bi rekao iznad prosječno kvalitetnoj tako da me ništa ne čudi ovaj rast.




Deca bok. ERNT. Kretanje u uptrend kanalu. Vrlo izgledno da je ovo bio vrh jer osim što je cijena blizu gornje stranice kanala, imamo i hangman svijeću koja označava vrh , imamo i vrlo prekupljeni RS od 80 i imamo udaranje u 23,6 Fibo liniju od ATH do ATL.
Izgledan pad na Fibo potporu 1520, gdje se otprilike nalazi i potpora SMA 21.Samo da napomenem da ERNT ima jedan obrazac ponašanja gdje se vrh formira u nekoliko dana-4-5, tzv. Eve uzorak , ovdje je sve puno profesionalaca koji su u stanju držati cijenu na određenoj razini dok ne distribuiraju sve što su mislili. Pozdrav

Samo jedan mali osvrt. RSI je trenutno na 87. Toliko nije bio nikad u povijesti trgovanja sa ovom dionicom. Čisto iživljavanje fondova koji bu valjda dignuli dionicu toliko da bu na kraju dividendni prinos 2% kad završe. Uglavnom ovo bu tak opalo da bu se sve pušilo
[/quote]
Kolegice poštujem vaše mišljenje ali ovdje se ipak radi o jako kvalitetnoj dionici čak bi rekao iznad prosječno kvalitetnoj tako da me ništa ne čudi ovaj rast.
[/quote]

To je super firma gospon barbastari, samo velim da ga pretjeruju sa napucavanjem jer ako pogledate graf, to vam je tzv. paraboličan rast koji obično završi sa isto takvim padom.

To je super firma gospon barbastari, samo velim da ga pretjeruju sa napucavanjem jer ako pogledate graf, to vam je tzv. paraboličan rast koji obično završi sa isto takvim padom.

Meni se čini da ti gledaš previše grafova!!!

eh da nam je short-selling …pa opalit na ernt

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



PELIN-R-A
U zoni pokušaja, za jače živce i mirne ruke, inače ide glavobolja.

hehehehhe……moram priznat da sam malo gucnio danas …….
mmmm…..bbbbbrrrrrrrrrrrr………ali isporuka u naravi…………
[/quote]
krivi graf, ovaj sam htio stavit, dobro nije se dao zbunit.


Samo da napomenem da ERNT ima jedan obrazac ponašanja gdje se vrh formira u nekoliko dana-4-5, tzv. Eve uzorak

Di ce taj Tesla? Nit mi je do dokupa, jer sam cicija; nit mi je do prodaje, jer sam lakom. Gdje bi otprilike dividenda bila uracunata u cijenu?

Plan mi je prodat cca. 10% ernt-a (dividenda prije dividende) da uletim drugdje, al ne znam kad da to napravim. Htio sam na 1700, al su dogadjanja na burzi revidirala moje planove.

Ufff. Nisam ja za dejtrejdera …




PELIN-R-A
U zoni pokušaja, za jače živce i mirne ruke, inače ide glavobolja.

hehehehhe……moram priznat da sam malo gucnio danas …….
mmmm…..bbbbbrrrrrrrrrrrr………ali isporuka u naravi…………
[/quote]
krivi graf, ovaj sam htio stavit, dobro nije se dao zbunit.

[/quote]

Nije mi baš jasno kaj hoćete reći s tim grafom, gospon James.

SNHO. Imamo jedan zanimljiv uzorak. Zove se Big W. Idealan primjerak na SNHO. Usporedite sa primjerom iz knjige. Obratite pažnju i na formiranje ručke. U slučaju probijanja 195, target uzorka 270. Pozdrav





PELIN-R-A
U zoni pokušaja, za jače živce i mirne ruke, inače ide glavobolja.

hehehehhe……moram priznat da sam malo gucnio danas …….
mmmm…..bbbbbrrrrrrrrrrrr………ali isporuka u naravi…………
[/quote]
krivi graf, ovaj sam htio stavit, dobro nije se dao zbunit.
[/quote]
Nije mi baš jasno kaj hoćete reći s tim grafom, gospon James.
[/quote]
hoću reć divergencija i trendline na tjednom grafu.

Brankica jeli se BDI prekrižio iz sell u baj i ako nije kad će?

New Report

Close