Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jadroplov




precizan Gann day, kaže moj savjetnik, je 16.04. Tada bi trebao nastupiti OBRAT trenda.

dakle, za one koji prate moje analize, OSMI mjesec… uskoro ću to fino nacrtat i postat na moj blog… mislim, ak svi mogu imat blog, pa mogu i ja… [rolleyes]
[/quote]

Dakle znam, da ti grafovi nisu jača strana (ne voliš crtati). Posljednji graf, koji si lupio na ovaj forum bila ti je ona prognoza za dolar. Kada je dolar bio oko 1,50 EUR/USD nacrtao si i prognozirao još pad dolara. Danas je dolar porastao na oko 1,35 EUR/USD.

Fulaš i sa ovom posljednom prognozom. Volio bi stvarno vidjeti tvoju crtakriju.
[yawn]
[/quote]

brale, govorio je taj i da će ATPL na 200kn i Tisak na 50 i to koji mjesec prije bull marketa, sa istim žarom kojim sad govori da će sve gore.malo me to brine, priznat ću ti [huh]

Frankly my dear, I don't give a damn!


Jadroplov

jako neprecizna ti je ta linija padajućeg trenda i u takvom stanju ne govori baš puno. Divergencija ok.





precizan Gann day, kaže moj savjetnik, je 16.04. Tada bi trebao nastupiti OBRAT trenda.

dakle, za one koji prate moje analize, OSMI mjesec… uskoro ću to fino nacrtat i postat na moj blog… mislim, ak svi mogu imat blog, pa mogu i ja… [rolleyes]
[/quote]

Dakle znam, da ti grafovi nisu jača strana (ne voliš crtati). Posljednji graf, koji si lupio na ovaj forum bila ti je ona prognoza za dolar. Kada je dolar bio oko 1,50 EUR/USD nacrtao si i prognozirao još pad dolara. Danas je dolar porastao na oko 1,35 EUR/USD.

Fulaš i sa ovom posljednom prognozom. Volio bi stvarno vidjeti tvoju crtakriju.
[yawn]
[/quote]

brale, govorio je taj i da će ATPL na 200kn i Tisak na 50 i to koji mjesec prije bull marketa, sa istim žarom kojim sad govori da će sve gore.malo me to brine, priznat ću ti [huh]
[/quote]

Samo ti zliprorok nacrtaj šta imaš i napiši na forumu koji ti je blog!

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

ingra ,duplo dno ,retest razine 36 kn…nema proboja po drugi put…

[cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Jadroplov

jako neprecizna ti je ta linija padajućeg trenda i u takvom stanju ne govori baš puno. Divergencija ok.
[/quote]
Zašto?

Ovo je drugo testiranje linije i oko nje se već vrti neko vrijeme, meni se čini dosta značajna iako nije jako probijena pa se može i vratiti i ispod.


Evo malog priloga s bloga moga dobrog prijatelja (hm…više savjetnika) …mogućnost korekcije američkog indeksa 16.04.

30.03.2010. SP500-GANALIZA

SP500 nije "reagirao" na kvadrat Gannovog kotača sukladno očekivanju: jučer je "trebala" za početi barem manja korekcija…No, reakcija na "kvadrat" bila je nezamjetljiva.

Ovako, uz nastalu skrivenu pozitivnu divergenciju RSI-a i Williamsa na dnevnom grafu, ostaje za vidjeti hoće li vrijednost indeksa nastaviti rasti prema cca 1235 bodova (target šampona naopako i fibo retracement 61,8% ukupnog velikog pada).

Podsjetnik: konjukcija, najsnažnija formacija Gannovog kotača, nastaje 16.04.2010. (vrijedi samo ako se rast NASTAVI- a tada bi trebala početi značajnija korekcija).

Evo dođe i 16-ti !!! Nakon 6-7 dana rasta uistinu su Ameri otvorili sa minusom.Dali je pocetak korekcije,valja vidjeti !?

Nasdaq 100, već 3 mjeseca od mantinele do mantinele.
kralj.

"To znači da ni nakon dostizanja vrha 5 ne bi trebala početi veća korekcija (to znači da ni 16.04. ne bi trebala početi velika korekcija!!!) Tek po dostizanju vrha 7 moglo bi doći do iste, iako ni TA KOREKCIJA NE MORA BITI ONA VELIKA, OČEKIVANA"

Vikend pitanje:

Gornji tekst mogao je napisati samo: MMM, Zli Prorok, James Knox, Abu Ali, Brankica, …., Baron,…, Vlad1111?

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



Evo malog priloga s bloga moga dobrog prijatelja (hm…više savjetnika) …mogućnost korekcije američkog indeksa 16.04.

30.03.2010. SP500-GANALIZA

SP500 nije "reagirao" na kvadrat Gannovog kotača sukladno očekivanju: jučer je "trebala" za početi barem manja korekcija…No, reakcija na "kvadrat" bila je nezamjetljiva.

Ovako, uz nastalu skrivenu pozitivnu divergenciju RSI-a i Williamsa na dnevnom grafu, ostaje za vidjeti hoće li vrijednost indeksa nastaviti rasti prema cca 1235 bodova (target šampona naopako i fibo retracement 61,8% ukupnog velikog pada).

Podsjetnik: konjukcija, najsnažnija formacija Gannovog kotača, nastaje 16.04.2010. (vrijedi samo ako se rast NASTAVI- a tada bi trebala početi značajnija korekcija).

Evo dođe i 16-ti !!! Nakon 6-7 dana rasta uistinu su Ameri otvorili sa minusom.Dali je pocetak korekcije,valja vidjeti !?

[/quote]


evo me nakon davnika. moj savjetnik,eto, slučajno opet pogodio.
jedino kaj ne znam kako neki likovi od srama ne zašute…stvarno, nagib pravca, kuku-lele… [embarass] a logika kao u MM-a (maje morales): izgleda ni latinično pismo ne razumije…

Za sada od mene [thumbsup] Dali je to znanje ili slucajnost ???? Vidjet ce se .

Drago mi je kada ljudi znaju znanje, jer ne kaze se da bez veze da " COVJEK UCI DOK JE ZIV"

Ovdje upišite svoj komentar…

@Lulu

a DC i GC su?

baj d vej, izgleda zanimljivo, ali jesi li provjerila metodu na većem/više uzoraka?

Pametan, ako to želiš.

New Report

Close