Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





….

kolega vas je 4×1 optužio da ste ukrali MMM odBulkowskog.baš sam čitao kod njega na blogu.ako je to istina, nije lijepo od vas.

… kažeš 4 puta … uf, …., onda ga to (što sam napravio) definitvno muči … to definitivno znači da sam napravio nešto što ga jako provocira … čemu nije dorastao. Ajd, baš mi je drago.
[/quote]
kolega 3M, ipak ste manje zabavni od kvarteta 4M.
za razliku od Vas, oni nisu prisvajali tuđe, a Vama omilio program Patternz gospona Bulkowskog.
a sada nastavite s učenjem nagiba pravca [proud]



kolega 3M, ipak ste manje zabavni od kvarteta 4M.
za razliku od Vas, oni nisu prisvajali tuđe, a Vama omilio program Patternz gospona Bulkowskog.
a sada nastavite s učenjem nagiba pravca [proud]

pa nismo mi tu radi puke zabave, nego radi zarade. A što se tiče Patternza – izvoli gospon Bulkowski ga je stavio free of charge na svoj sajt. Dakle, ne moraš ništa krasti !!!! Samo mi se nemoj kasnije javljati, da to baš i nije to … razmeš, kaj ne.

BTW. Spremaš li se za zamjeniti savjetnika, kad te za.ebe sa sutrašnjim Gannom, tj. kataklizmom po Gannu?!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

@vlad

može li ukratko analiza za crobex i ingru.
hvala

Frankly my dear, I don't give a damn!




kolega 3M, ipak ste manje zabavni od kvarteta 4M.
za razliku od Vas, oni nisu prisvajali tuđe, a Vama omilio program Patternz gospona Bulkowskog.
a sada nastavite s učenjem nagiba pravca [proud]

ovdje vlad. nazvao kolega da Vam pojasnim neke stvari.

ovdje više ne pišem.
repeticije iz elementarne matematike potrebitima- prema dogovoru.

kolega 3M- za Vas popust.

Ajde Vlad, falio si nam. nosorog te nešto molio



@vlad

može li ukratko analiza za crobex i ingru.
hvala

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

vladek – kak tak vučen čovek nemre replicirati MMM indeks? To si nikak nemrem razmeti! Daj si još malo truda … morti uspiješ … pa da me više ne opanjkavaš na blogu. Dost je bil 4 puta, prosim lepo.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Nije prošlo 5 minuta i pacijent je već podijelio kolčinu [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
Neka je! Bar je tema živnula! Živilo ocjenjivanje!

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!


vladek – kak tak vučen čovek nemre replicirati MMM indeks? To si nikak nemrem razmeti! Daj si još malo truda … morti uspiješ … pa da me više ne opanjkavaš na blogu. Dost je bil 4 puta, prosim lepo.

taj "tvoj" indeks je potpuno neupotrebljiv za dnevno trgovanje. mene bi na tvom mjestu bilo sram, ali zaista sram, koristiti tuđe programe i "prčkati" po njima.

uzgred, ma daj nauči barem nagib pravca…

koliko je danas current option pain za SPY?hvala.

Evo ga opet! [lol] [lol] [lol] [lol]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

jedan jednostavni….. [cool] vidimo se na asku na 2800 [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



eno neko primjetia JDPL,zatrli ga 2,68% u minus [sealed]

Pa fino sam postao nedavno kako ide do 149-154kn.
[/quote]

Splite može anliza za Jdpl; sad je na 170!

Kako si došao do 149?

Može odgovor,unaprijed hvala!

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close