Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PTKM

vidim jako zanimljive poglede na PTKM
ipak čini se kako ignoriraju neka dugoročna ograničenja
kao npr ova na grafu


Crobex je fazi lutanja i trenutno je nezahvalan za prognozu. Za sada ne izgleda dobro…Kad se vratimo iznad ove crte koja je testirana, situacija će se popraviti…
Za cijelu analizu zato treba pogledati dugoročnu sliku i pogledati linije na kojima leži graf….

Gledajući ovo od jučer, upravo smo opet udarili u liniju…….sad je pitanje koliko ima snage da je probijemo i zatvorimo iznad nje….

Točnije: upravo je ina udarila u liniju… [lol]
Žali bože vremena danas utrošenog na ISE (INA Stock Exchange) [sealed]


….
Gledajući ovo od jučer, upravo smo opet udarili u liniju…….sad je pitanje koliko ima snage da je probijemo i zatvorimo iznad nje….

predlažem da zaboraviš na Crobex. Preuzmi CROX i analiziraj – puno je bolji za analizu od Crobexa (nije INA u njemu), a dostupan je u realnom vremenu, pa čak i na Yahoo-u (za razlčiku od Crobex-a).

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



Crobex je fazi lutanja i trenutno je nezahvalan za prognozu. Za sada ne izgleda dobro…Kad se vratimo iznad ove crte koja je testirana, situacija će se popraviti…
Za cijelu analizu zato treba pogledati dugoročnu sliku i pogledati linije na kojima leži graf….

Gledajući ovo od jučer, upravo smo opet udarili u liniju…….sad je pitanje koliko ima snage da je probijemo i zatvorimo iznad nje….

[/quote]
Idemo dole na cca 2150, mžda i niže !!

I very much love INGRA !!

Pa ovdje se čovjek ne može ni našaliti, pa makar i na svoj račun..veliki GAP jučer, ode to NA 2150 , dobro ako Vam odgovara na 2500, neka bude tako.. [angry]

I very much love INGRA !!

I ja bi volio da još zaronim jer imam dosta keša,ali danas VELIKI PETAK ,a uz njega ide i VELIKI SKOK!
Ide to ipak prema 2500 ,….. [lol]

Jel to došlo vrijeme da se krene?



izvolite upute za TYP.

opet si prestao piti lijekove…kakav brutalni kapital, kakvo naređivanje.. [lol]
od 7.9.2010 trubiš o bearu, daj si pogledaj grafove koliko su indeksi od tada otišli gore
NASDAQ +27,71%
S&P 500 +22,54% [bye]
[/quote]
Kolega Tigrus je iskazao znanje na FAZ-u, kupnja po 12,5 USD i prodaja po 7,5 USD.
Kolega Tigrus ja svaki put trgujem suprotno Vama i svaki put dobivam! Evo i Tisak je primjer kako se omastiti zahvaljujući nekvalitetnim Tigrusovim analizama.
Hvala na Vašim postovima!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!




izvolite upute za TYP.

opet si prestao piti lijekove…kakav brutalni kapital, kakvo naređivanje.. [lol]
od 7.9.2010 trubiš o bearu, daj si pogledaj grafove koliko su indeksi od tada otišli gore
NASDAQ +27,71%
S&P 500 +22,54% [bye]
[/quote]
Kolega Tigrus je iskazao znanje na FAZ-u, kupnja po 12,5 USD i prodaja po 7,5 USD.
Kolega Tigrus ja svaki put trgujem suprotno Vama i svaki put dobivam! Evo i Tisak je primjer kako se omastiti zahvaljujući nekvalitetnim Tigrusovim analizama.
Hvala na Vašim postovima!
[/quote]

svasta…

niti sam prodavao FAZ na 7,5 niti sam se trgovao tiskom…

drzim vam palceve da se uspijete iskrcati sa sto manjim minusom,prije raspada sistema.
[wink]

Samo grafovi, da ne bih dobio jedinicu, sami ocjenite gdje če Crobi, time da imate varijante na biranje, ali uz pomoć indikatora..ZNA SE !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!


svasta…

niti sam prodavao FAZ na 7,5 niti sam se trgovao tiskom…

drzim vam palceve da se uspijete iskrcati sa sto manjim minusom,prije raspada sistema.
[wink]

Ide ti opako gore [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo, razvoj iz mog posta od 18.04.2011. Najavljeni obijanac već odrađen.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Evo, razvoj iz mog posta od 18.04.2011. Najavljeni obijanac već odrađen.

Odbijanac već odrađen, i je,,, odrađen a što sad dolazi poslije odrađenog odbijanca, i zašto se on dogodio !!

I very much love INGRA !!

Vidimo se dole na jednoj od linija (ULPL) !!

I very much love INGRA !!

New Report

Close