Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E, al on se namjerio na Nasdaq, pa nije to FAZ. [lol]


… ne bi želio žuriti, ali ovo bi mogao biti početak petice…

… čujemo se krajem svibnja …

LP


…slažem se…

"Istina je neotkrivena laž"

ATPL


BLJE dvostruko dno, probijena padajuća linija trenda, RSI također probijen uz sve to i povečan volumen trgovanja
Stohastic u oversold poziciji presijećen, MACD bi se trebao također prekrižit kao jos jedna potvrda za BUY


Ili ovako.. Tko bi ga znao..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

JDPL

Tigrus – zar ne vidiš IHS?

molio bi kolegu khmm ta za ptkm


molio bi kolegu khmm ta za ptkm

Prvo prijeđite ove otpore..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

ima jedan graf za ptkm…
da li će tako biti, a tko to može znati?
TA analiza ne garantira ništa , 100 ljudi 100 viđenja i zaključaka.
svatko neka radi po svome.

ovo je moje viđenje, nemojte se povoditi njime, svatko neka radi kako misli da je najbolje i neka sam donosi odluke..to vam je uvijek najbolje.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


3. potrebno je obaviti masni utovar u Bear ETF

Ako me pamćenje ne vara utovarali ste Vi kolega FAZ po 12,5 USD pa prodavali po 7,5USD…
Zar Vas nisu dovoljno ošišali kolega ??? Ili možda uopće i nemate kosu?

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


ima jedan graf za ptkm…
da li će tako biti, a tko to može znati?
TA analiza ne garantira ništa , 100 ljudi 100 viđenja i zaključaka.
svatko neka radi po svome.

ovo je moje viđenje, nemojte se povoditi njime, svatko neka radi kako misli da je najbolje i neka sam donosi odluke..to vam je uvijek najbolje.


To bi bilo to, zasad.. kolega [thumbsup]

A Vi, kolega snupy2, ako biste htjeli zaraditi mislim da bi bilo pametno pričekat razvoj situacije..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

a nista ako bu tako bum se obogatil inace hvala ekipi na vidjenju dna


Tigrus – zar ne vidiš IHS?

vidim, ali tesko ce to ici…


Nasdaq update

izvolite upute za TYP.

1. nasdaq ce danas udariti u gornji bollinger i nece ga probiti (shooting star) – cca 2813
2. to ce na RSI biti cca ova zelena linija na grafu
3. potrebno je obaviti masni utovar u Bear ETF TYP u tom trenutku – cca 20,20- 20,30 $
4. iskrcaj iz TYP na cca 21,80 $, tj testiranje supporta na RSI – crvena linija na RSI

[wink]

nasdaq update

dakle,
1. zaustavljanje na Bollu, ali nije "Shooting star" nego "Hanging man" – bilo bi preocito
2. to ce na RSI biti cca ova zelena linija na grafu – izvrseno.
3. potrebno je obaviti masni utovar u Bear ETF TYP na 20,20 – ok, moglo je i 10 centi nize
4. iskrcaj iz TYP na cca 21,80 $, tj testiranje supporta na RSI – crvena linija na RSI – to be done

[wink]



Nasdaq update

izvolite upute za TYP.

1. nasdaq ce danas udariti u gornji bollinger i nece ga probiti (shooting star) – cca 2813
2. to ce na RSI biti cca ova zelena linija na grafu
3. potrebno je obaviti masni utovar u Bear ETF TYP u tom trenutku – cca 20,20- 20,30 $
4. iskrcaj iz TYP na cca 21,80 $, tj testiranje supporta na RSI – crvena linija na RSI

[wink]

nasdaq update

dakle,
1. zaustavljanje na Bollu, ali nije "Shooting star" nego "Hanging man" – bilo bi preocito
2. to ce na RSI biti cca ova zelena linija na grafu – izvrseno.
3. potrebno je obaviti masni utovar u Bear ETF TYP na 20,20 – ok, moglo je i 10 centi nize
4. iskrcaj iz TYP na cca 21,80 $, tj testiranje supporta na RSI – crvena linija na RSI – to be done

[wink]
[/quote]
opet si prestao piti lijekove…kakav brutalni kapital, kakvo naređivanje.. [lol]
od 7.9.2010 trubiš o bearu, daj si pogledaj grafove koliko su indeksi od tada otišli gore
NASDAQ +27,71%
S&P 500 +22,54% [bye]

New Report

Close