Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na VLDS simetrični trokut.
Target oko 21kn.


a di je slikica???

Jedna dionica iz sustava Nasdaq (koju sam obečao kolegama) i koja ima potencial rasta cca. 10% do kraja godine.


Na VLDS simetrični trokut.
Target oko 21kn.

povecan pritisak na kupnju, moguc proboj trokuta i razine otpora

diana shipping
još jedna američka sa potencijalom od bar 10 %,
možda se 1% odrazi i na atpl



ATPL postaje zanimljivo

Zbog ravnoteže grafa i pogleda koji se ne vidi prethodno (ABC) !!
[/quote]

da bi cijena stigla na "tvoju" (crnu) liniju potpore mora prvo probiti "moju" (crvenu)
a neizvjesno je hoće li se to dogoditi
mogući scenario je i dugi put kolebanja između dviju linija koje sam nacrtao

zbog toga je ovo ovo što si ti nacrtao u ovoj fazi kretanja cijene – drukanje
možda nesvjesno i nenamjerno ali je drukanje

SPX….jučer nastavak kretanja u onom kanalu i proboj istog pred kraj…(no nisam vidio volumen pa ne znam koliki je značaj istog)…..
No, snaga kretanja prema dolje bar za sad posustaje; razlike između lokalnih dna se sve više smanjuju, dno kanala nije dosegnuto…
Pojava pozitivne divergencije tijekom dana nakon koje imamo preokret te spomenuti proboj kanala….
Sad se pojavila skrivena negativna i mogućno je da će gornje linija kanala biti testirana…
Nakon toga, odbijanac gore…
RSI je testirao liniju proboja i odbio se gore…




ATPL postaje zanimljivo

Zbog ravnoteže grafa i pogleda koji se ne vidi prethodno (ABC) !!
[/quote]

da bi cijena stigla na "tvoju" (crnu) liniju potpore mora prvo probiti "moju" (crvenu)
a neizvjesno je hoće li se to dogoditi
mogući scenario je i dugi put kolebanja između dviju linija koje sam nacrtao

zbog toga je ovo ovo što si ti nacrtao u ovoj fazi kretanja cijene – drukanje
možda nesvjesno i nenamjerno ali je drukanje
[/quote]
Sram te i stid bilo, starijem čiki reći da je druker, a da se vidimo, nebi to sigurno rekao, gledao bi u pod i vikao čiko nisam ja tako mislio. Drukanje, kada dođe cijena tamo onda nešto reci a ne unaprijed vrijeđati i govoriti gluposti, a ti si sveznader i pogodio si.. genije !!

I very much love INGRA !!

KORF…slika govori sve….

3 moje jucerasnje analize za sada u potpunosti tocne vlds tone preko 3%, korf raste vise od 3%, belje pred velikim otporom cekamo moguc proboj

CROBEX…kratkoročno….
Target ovog pada je maximum do 2185…Tu je fibo otpor.
Na mjesečnom/tjednom grafu Crobexa vidljivo je da RSI puno sporije pada od indexa…Prelaskom ispod prošlog dna 2193,xx RSI neće preći svoj dno s te razine, tj. pojavit će se pozitivna divergencija…
Drugim rječima ovim tempom pada uskoro stiže preokret….

ULPL

Danas pada umjereno ali idući tjedan kad se malo sagleda situacija očekujem veliki pada dionica .


CROBEX…kratkoročno….
Target ovog pada je maximum do 2185…Tu je fibo otpor.

Ovdje je još možda zgodno pripomenuti da je EMA100 na dnevnom grafu Crobexa danas na 2183,xx.

THNK na FIBO potpori, RSI nizak, moglo bi biti odbijanca (ja se kladio na odbijanac)

New Report

Close