Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo NASDAQ, sam te popravil [thumbsup]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

Kraševa pozitivna reakcija

http://www.svijet-dionica.net/tehnicka-analiza-dionice/11208

glasnike loših


hihihiiii
meštru koji dili kečeve, priporučan da zapamti jednu warrenovu mudrost, koja stoji i u potpisu jednog kolege, kojeg ovin puten lipo pozdravljan

"Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz – prošlosti."

Glasnike loši visti uvijek se ubijalo. A rulja ode, rulja tamo [wink]

HT :
– moguća zastavica sa targetom 312

Krepat ma ne molat


HT :
– moguća zastavica sa targetom 312

da nije malo previsok target zastavice??? prije bi bilo na onom fibu 61.8% target

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



HT :
– moguća zastavica sa targetom 312

da nije malo previsok target zastavice??? prije bi bilo na onom fibu 61.8% target
[/quote]

– ako je to zastavica onda je to njezin matematički target koji se može ili nemora ostvariti
– cca 302 (fibo 61.8%) bi bio cca target malog simetričnog trokuta i prvi otpor
– za UP trend i dosizanje targeta zastavice trebalo bi probiti dnevni RSI i imati završnu cijenu iznad fibo otpora i probijenog RSI-a
…moje mišljenje, vidjet ćemo što će biti od toga…

Krepat ma ne molat



zanimljiv valutni par [rolleyes]

na tjednom radi 5icu i onda ide korekcija. i to vuče na LD. i kako je pri kraju, nije baš neka sreća od ulaza na dnevnom.

Na H1-H4 skroz korektno.

[/quote]
bakeout….ipak….obrazac skolski…odradjen….imali smo ga na daxu…nepogrijesiv… [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


…moje mišljenje, vidjet ćemo što će biti od toga…

obično bude kontra [yawn]


ATPL :
– inv. H&S, T >> 784 (SMA200)

nedavno ti je 784 bija "kupovni signal"



…moje mišljenje, vidjet ćemo što će biti od toga…

obično bude kontra [yawn]


ATPL :
– inv. H&S, T >> 784 (SMA200)

nedavno ti je 784 bija "kupovni signal"

[/quote]

?????

– nakon posta 09.02 za ATPL cijena je išla cca 6% gore, prodajni je signal bio nažalost već 10.02
– nakon posta 03.03 za ADRS (kada ste vi rekli da nema kupovnog signala i da ga čekate na 220) cijena je išla gore cca 6% – 265=>280, prodajni signal 10.03
– trenutni inv H&S na ATPL je još uvijek aktivan
…ah,blago onom tko te ima…..

Krepat ma ne molat



obično bude kontra [yawn]

nakon posta 03.03 za ADRS (kada ste vi rekli da nema kupovnog signala i da ga čekate na 220) cijena je išla gore cca 6% …ah,blago onom tko te ima…..
[/quote]

hihii, taj san tvoj adris već bila zaboravila
fala što si me sitija


ADRS : kupovni signal
početak UP trenda možemo smatrati zatvaranje iznad 275 (proboj dnevnog i tjednog SMA20, presjecanje silazne linije trenda) te prelazak +DI iznad -DI, T2=295

a ja još čekam…

@ nasdaq

– ok, hajmo još jedanput: kupovni signal je na snazi dok se ne pojavi prodajni signal, u ovom slučaju 11.03 ( pad CCI ispod 100), te se čeka novi kupovni signal
– na iznenađenja ( npr.Japan) uvijek bi trebalo biti spreman
– trenutno ADRS formiran uzlazni klin i upLT RSI-a, smjer proboja će odrediti sljedeći target
– koji su vaši kupovni i prodajni signali za ADRS ?
– zašto mislite da je čekanje unedogled(?) ADRS na 220 po harmonijskom obrascu (postotak uspješnosti?) uspješnije od nekih drugih načina za određivanje kupoprodajnih signala?
ps. primjećujem da izvrsno predviđate prošlost, komplimenti

Krepat ma ne molat




zanimljiv valutni par [rolleyes]

na tjednom radi 5icu i onda ide korekcija. i to vuče na LD. i kako je pri kraju, nije baš neka sreća od ulaza na dnevnom.

Na H1-H4 skroz korektno.

[/quote]
bakeout….ipak….obrazac skolski…odradjen….imali smo ga na daxu…nepogrijesiv… [cool]
[/quote]

ovdje bojim se ništa nije bilo školski. kako ste preživjeli 400 pipsa ispod SL na liniji trenda?
pretpostavljam da to nije taj breakout o kojem govorite.

Moj predloženi count donekle drži (ako ignoriramo breakout) i pokazuje da bi sada mogli okrenuti prema dole. To se vidi i na H1-H4.

Trenutno divlja zbog vijesti o (ne)zaposlenosti, do ponedjeljka će biti jasnije kuda će.

DLKV – malo siri pogled …
jos uvijek u padajucem trendu sa formacijom padajuceg klina …
padajuci klin postojao je i na Ingri, a probijen je negdje u ovo vrijeme jos prosle godine …
nadajmo se da se slican scenario nece ponoviti i ovdje…lp

p.s. ovo nije poziv na prodaju niti kupnju vec osobno razmisljanje…da se razmemo…

Optimist - loše informirani pesimist


DLKV – malo siri pogled …
jos uvijek u padajucem trendu sa formacijom padajuceg klina …

padajuci klin postojao je i na Ingri,

dlkv malo širi pogled
padajući trokut i simetrični trokut

OPREZ!! – ne priporuča se otvarati graf onom koji ima srčanih tegoba





zanimljiv valutni par [rolleyes]

na tjednom radi 5icu i onda ide korekcija. i to vuče na LD. i kako je pri kraju, nije baš neka sreća od ulaza na dnevnom.

Na H1-H4 skroz korektno.

[/quote]
bakeout….ipak….obrazac skolski…odradjen….imali smo ga na daxu…nepogrijesiv… [cool]
[/quote]

ovdje bojim se ništa nije bilo školski. kako ste preživjeli 400 pipsa ispod SL na liniji trenda?
pretpostavljam da to nije taj breakout o kojem govorite.

Moj predloženi count donekle drži (ako ignoriramo breakout) i pokazuje da bi sada mogli okrenuti prema dole. To se vidi i na H1-H4.

Trenutno divlja zbog vijesti o (ne)zaposlenosti, do ponedjeljka će biti jasnije kuda će.

[/quote]
dokup na -300 pipsa…..vrlo isplativo

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close