Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S obzirom da su se mnogi uskokodakali vezano za moje ranije analize i naglom promjenom misljenja priloziti cu ovu analizu kao milodar kolegama Galiji, Domobranu i Rekvijumu.

Dnevne svijece:
1. Potvrdeni 3 white Soldiers
2. ADX – buy signal
3. SAR dao buy signal
4. EMA promjenila smjer – prema gore
5. probijena prva linija postotne promjene trenda

Tjedne svijece:
1. Pozitivna divergencija na tjednom grafu na Slow Stochasticu
2. ADX dao Buy signal

Gospodo, naucite se cijeniti znanje.

[smiley]


S obzirom da su se mnogi uskokodakali vezano za moje ranije analize i naglom promjenom misljenja priloziti cu ovu analizu kao milodar kolegama Galiji, Domobranu i Rekvijumu.

Dnevne svijece:
1. Potvrdeni 3 white Soldiers
2. ADX – buy signal
3. SAR dao buy signal
4. EMA promjenila smjer – prema gore
5. probijena prva linija postotne promjene trenda

Tjedne svijece:
1. Pozitivna divergencija na tjednom grafu na Slow Stochasticu
2. ADX dao Buy signal

Gospodo, naucite se cijeniti znanje.

[smiley]

Cijenim ja znanje.Ja samo znam da slijedi pad.
Kolega, dajte molim vas stavite tjedni MACD oscilator.
Hvala.

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

to se nemre fulati barem an crobexu…
uvijek su 80% šanse za to..

zato je i vladek bio tako popularan jer je uvijek šibao da će crobex past i bio je siguran 80% [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@tigrus
Hvala kolega na milodarima,nisam tvoje grafove koristio do sada pa neću ni sada….
Od kad sam na forumu ovo kratko vrijeme čini mi se tko je primao tvoje milodare da će mu uistinu trebati milodari


Na optimi se toliko suzio bollinger da se jednostavno nešto mora dogoditi u narednih par dana… [shocked]

Napravili smo higer low, pa nas valjda očekuje higer high.



S obzirom da su se mnogi uskokodakali vezano za moje ranije analize i naglom promjenom misljenja priloziti cu ovu analizu kao milodar kolegama Galiji, Domobranu i Rekvijumu.

Dnevne svijece:
1. Potvrdeni 3 white Soldiers
2. ADX – buy signal
3. SAR dao buy signal
4. EMA promjenila smjer – prema gore
5. probijena prva linija postotne promjene trenda

Tjedne svijece:
1. Pozitivna divergencija na tjednom grafu na Slow Stochasticu
2. ADX dao Buy signal

Gospodo, naucite se cijeniti znanje.

[smiley]

Cijenim ja znanje.Ja samo znam da slijedi pad.
Kolega, dajte molim vas stavite tjedni MACD oscilator.
Hvala.
[/quote]

dajte Vi.

za one koji ne znaju desifrirati sto sam napisao u analizi:

tvrdim da se trend promjenio. (iz padajuceg u rastuci)

Prekjučer dok su pahulje snijega padale, dobio sam jednu bitnu i jednu nebitnu stvar.

Kapu Milana Bandića, i uvjerenje tehničkih znalaca, da ukoliko danas završimo u plusu, slijedi malo pojačani plus kod nas na burzi.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Na optimi se toliko suzio bollinger da se jednostavno nešto mora dogoditi u narednih par dana… [shocked]

Napravili smo higer low, pa nas valjda očekuje higer high.

Mislio si na higher low i higher high? Ili nesta drugo?

Hvala Tigrus na trudu.Ocekujem da ce i drugi postaviti kakav grafic [thumbsup]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM




Na optimi se toliko suzio bollinger da se jednostavno nešto mora dogoditi u narednih par dana… [shocked]

Napravili smo higer low, pa nas valjda očekuje higer high.

Mislio si na higher low i higher high? Ili nesta drugo?
[/quote]

Upravo radimo LOWER HIGH, ne znam koji u nizu.
Prije toga je bio LOWER LOW.
I imamo DOUBBLE TOP na 2300.

LP

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

Da malo razbijemo monotoniju danas 🙂 Zbog dosade i isforsiranog plusa danas, prilažem malu sliku Crobex10. Isprike unaprijed za pogrešku kod obrazaca. Slobodno prepravite. Na Crobex10 Spinning top.


@tigrus
– na tjednom grafu baš ne izgleda da je hidden divergence – ako možeš elaborirati…
(imaš preokret trenda nakon dostizanja dna, vrh , retracement od 60%, novi high, retracement od skoro 60%, jest da je higher low, sve to između svih divergencija daje skrivenu divergeciju koja baš i nije za tjedni graf, i da se odradi što bi trebalo odraditi – uzimajuću u obzir tjedni graf i period od 6 mjeseci, prvo moramo vidjeti zatvaranje iznad 2300 sa ciljem na cca 3000+).

tnpl …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close