Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ludi Alen – ono prije nije bio odgovor tebi nego kolegi Ringu.

Ukratko, da i tebi odgovorim ono što sam već nekoliko puta pisao. NE POZNAJEM NIKOGA NA OVOJ ZEELENOJ KUGLI, KOJI BI IMAO 100 % POGODAK. Kada budem imao 95 % pogodak – prestajem pisati na ovom forumu, ostavit ću svoj posao ….. [cool]

Za sada ako o prognozi fulam cca. 2 % za mene [thumbsup]

Što kazati tek za one, koji 100% vjeruju. [lol]

napravio sam bojanku za zlato.

Deca, malo sam pogledala KO kad već komentirate pa evo moje viđenje. KO. Rastući klin. Negativne divergencije, probijanje simetričnog trokuta na momentumu, gap na 56. Target 50. Pozdrav


napravio sam bojanku za zlato.

ako malo proširimo sliku i divergencije će podosta pokazati [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Brankica – baš mi je drago za ove komentare. Zajedno ćemo valjda zaraditi neku lovu.

Inače na 2 satnom grafu dionice KO za sada postoji skrivena pozitivna divergencija.

U slučaju proboja kanala ispod 56 u pravu si ti. Pozdrav.

ovaj IGH ce se raspasti ko kruska…
ako probije 1600kn, ode na 1400kn..

ima padajuci trokut za bazom na 1600kn…
koma.


KNECHT19 @ ne obaziri se na ove neznalice ….niti ne razumiju graf a kamoli da ga crtaju….KO probila padajucu liniju iz 98 god …ako se zadrzi iznad [proud] samo nebo je granica

hmmmm na tvog grafu je linija iz 2008, ne iz 98

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



KNECHT19 @ ne obaziri se na ove neznalice ….niti ne razumiju graf a kamoli da ga crtaju….KO probila padajucu liniju iz 98 god …ako se zadrzi iznad [proud] samo nebo je granica

hmmmm na tvog grafu je linija iz 2008, ne iz 98
[/quote]
zumirao aktualni dio ,evo

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hoćeli Crobi ispod 1900 ponovo kako vam se čini

Pa stranicu prije sam postao taj graf i po meni nije probila trend padanja,, al bumo vidjeli

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Pa stranicu prije sam postao taj graf i po meni nije probila trend padanja,, al bumo vidjeli

tu je negdje…na mjesecnom nije tako precizno….zato sam zumirao tjedni …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A jezer mu

Evo dnevni ..od ovog preciznije ne može
Tocno je na prekretnici

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Mala usporedba:
– MA (13) – Coca-cola iznosi na dnevnom grafu: 57,16 USD
– MA (13) – index sp 500 na dnevnom grafu iznosi: 1107

Vjerovatno će index sp 500 u ponedeljak u korekciju. Potpora u sljedećih par dana morala biti biti cca. 1107.

Najniža potpora indexa sp 500 iznosi 1086- 1090 i slučajnim padom ispod toga, targeti su niži od 1040 (50% retrace – 929). Ako se nastavi rast od tih potpora prelaskom preko 1131 target rasta iznosi 1251 do kraja godine.

Sljedeći tjedan će tako bit vrlo zanimljiv.
[undecid]

Da sljedeći tjedan bit će većeg iskrcavanja iz dionica građevinara ,Tehnike, Ingre, Dalekovoda, Viadukta, Industrogradnje itd.

mislim da bu već u ponedeljak u 18h bilo puno toga jasnije (možda i prije jer oko Obame sigurno ima insajdera koji znaju o čem bu pričao)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close