Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pardonček svima, evo i graf!!!

tvoje prognoze su me uvijek fascinirale,a ova je jedna od jačih!
veliš u narednih godinu i pol?

jak bull

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


jak bull

Deca bok. SPX. Najavila sam rally 11.07. i eto događa se. Cijena tri dana iznad SMA 200. Padajući klin probijen prema gore. Target 1240. Bitno je da se probije vrh na 1131 i ostajanje iznad ove Fibo razine na oko 1123. E, da, ova stranica Free stock charts je fantastična. Pozdrav

Za gospona Ivano 7 Eur USd. Ovo mi je prvi puta da analiziram valute pa nemojte kaj zamjeriti.
Rastući kanal, kao što možete vidjeti. Imamo doji koji signalizira neodlučnost što mi na dnu kanala govori da dolazi do obrata. Dakle ako nađe potporu na ovoj Fibo razini i linij kanala onda ide dalje gore. Postoji otpor SMA 200 na 1,33. Ako to savlada onda je target 1,35 gdje je slijedeći Fibo otpor.
Pozdrav


Za gospona Ivano 7 Eur USd. Ovo mi je prvi puta da analiziram valute pa nemojte kaj zamjeriti.
Rastući kanal, kao što možete vidjeti. Imamo doji koji signalizira neodlučnost što mi na dnu kanala govori da dolazi do obrata. Dakle ako nađe potporu na ovoj Fibo razini i linij kanala onda ide dalje gore. Postoji otpor SMA 200 na 1,33. Ako to savlada onda je target 1,35 gdje je slijedeći Fibo otpor.
Pozdrav


gospođo brankice,
je li target crobexa još uvek 1650? [pray]

Veliki znalac CROMAN je rekao da idemo na 1650-700 na nekoliko stranica iza čak je i grafove pustio mislim ko čeka taj i dočeka al starost



Za gospona Ivano 7 Eur USd. Ovo mi je prvi puta da analiziram valute pa nemojte kaj zamjeriti.
Rastući kanal, kao što možete vidjeti. Imamo doji koji signalizira neodlučnost što mi na dnu kanala govori da dolazi do obrata. Dakle ako nađe potporu na ovoj Fibo razini i linij kanala onda ide dalje gore. Postoji otpor SMA 200 na 1,33. Ako to savlada onda je target 1,35 gdje je slijedeći Fibo otpor.
Pozdrav


gospođo brankice,
je li target crobexa još uvek 1650? [pray]
[/quote]

Kaj ste se registrirali samo za to pitanje? Čujte nemojte se ljutiti ali morate imati bar tri mjeseca staža za ovak teška pitanja

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

EURCHF. Uzlazni kanal. Cijena došla do gornje stranice i do Fibo otpora.Cijena u srednjeročnom uptrendu iznad SMA 50. Skrivene negativne divergencije momentuma i stohastika trebale bi spustiti cijenu prema doljnjoj stranici kanala. Sve dok je cijena u kanalu i uptrendu nema brige. SVe najbolje želim našima ljudima koji imaju kredite u švicarcima da se euro digne na 1,46. Pozdrav

Ako može moderator ovo premjestiti. Hvala




Za gospona Ivano 7 Eur USd. Ovo mi je prvi puta da analiziram valute pa nemojte kaj zamjeriti.
Rastući kanal, kao što možete vidjeti. Imamo doji koji signalizira neodlučnost što mi na dnu kanala govori da dolazi do obrata. Dakle ako nađe potporu na ovoj Fibo razini i linij kanala onda ide dalje gore. Postoji otpor SMA 200 na 1,33. Ako to savlada onda je target 1,35 gdje je slijedeći Fibo otpor.
Pozdrav


gospođo brankice,
je li target crobexa još uvek 1650? [pray]
[/quote]

Kaj ste se registrirali samo za to pitanje? Čujte nemojte se ljutiti ali morate imati bar tri mjeseca staža za ovak teška pitanja
[/quote]

Šalim se. Čujte to je target sve dok se ne poništi. A to je ako Crobex pređe 2150





Za gospona Ivano 7 Eur USd. Ovo mi je prvi puta da analiziram valute pa nemojte kaj zamjeriti.
Rastući kanal, kao što možete vidjeti. Imamo doji koji signalizira neodlučnost što mi na dnu kanala govori da dolazi do obrata. Dakle ako nađe potporu na ovoj Fibo razini i linij kanala onda ide dalje gore. Postoji otpor SMA 200 na 1,33. Ako to savlada onda je target 1,35 gdje je slijedeći Fibo otpor.
Pozdrav


gospođo brankice,
je li target crobexa još uvek 1650? [pray]
[/quote]

Kaj ste se registrirali samo za to pitanje? Čujte nemojte se ljutiti ali morate imati bar tri mjeseca staža za ovak teška pitanja
[/quote]

Šalim se. Čujte to je target sve dok se ne poništi. A to je ako Crobex pređe 2150
[/quote]
lol

Pšenica.
80% u mjesec dana zbog požara u Rusiji. Nije nam to baš trebalo.
http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=ZW&p=d1

sp-500 diamond reversal

..a jest stvarno dajmond, nebrušen, ali dijamant ko od majke… hmm taman sam posložila neke stvari, kad uleti dajmont ko od maj…. i volumenjerosi odgovaraju.
Hvala hillibili, a jes ružan majko moja, ili si to bez mejk-apa. Ali nije sve u ljepoti, nego u duhu, jel tako. Kad bi mi živjeli od ljepote samo, neki se nebi nit rodili, npr. vidi naše brankice ko da je medvjed napravio, ali šta joj fali, vidi umilnog pogleda, uvijek nasmiješena, najdraži joj je horoskopski znak odojak, poslije tuširanja ode cijeli h&s, naša je pa h..ga.
p.s. nemoj se ti teta B ljutit


Pšenica.
80% u mjesec dana zbog požara u Rusiji. Nije nam to baš trebalo.
http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=ZW&p=d1

"Neka jedu kolace"


Pšenica.
80% u mjesec dana zbog požara u Rusiji. Nije nam to baš trebalo.
http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=ZW&p=d1

Neka jedu kolace.
[/quote]
djeluje dramatično, ali još je to daleko od ATH iz 2008. na 1200$
meso je isto skupo…ostalo u beskonačnom bočnom trendu.

New Report

Close