Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Uskoro ide hlađenje na SP500

pozdrav

da sa hlađenjem na RSI-u i imamo dvrgnc. i onda…
[/quote]

Nemaš ništa dok se ne formira. Ne možeš crtati grafove unaprijed, nego samo na temelju postojećih podataka. Za divergencije se mora stvoriti istaknuto dno ili vrh, a ne može ih se crtati prije nego nastanu.


@zse
,
ne ulazim u to. Nezahvalno je davati prognoze u brojkama, mrgud ima svoje argumente i ja to cijenim. Ni ja ne kažem da neće, samo je pitanje vremena, kad će to točno biti i koliko brzo će se što odigrati. A da ne kažem da je važnije koliko će biti neka konkretna dionica, nego sam crobex za sve nas koji ne ulažemo u OTP-indeksni fond.

p.s. Vidim svi me časte jedinicama. Pametnije bi vam bilo pokušati pobiti ovo argumentima nego svoje nezadovoljstvo ispucavati glumeći autoritete pri ocjenjivanju.




Uskoro ide hlađenje na SP500

pozdrav

da sa hlađenjem na RSI-u i imamo dvrgnc. i onda…
[/quote]

Nemaš ništa dok se ne formira. Ne možeš crtati grafove unaprijed, nego samo na temelju postojećih podataka. Za divergencije se mora stvoriti istaknuto dno ili vrh, a ne može ih se crtati prije nego nastanu.
[/quote]

u potpunosti se slazem s tobom

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo




Uskoro ide hlađenje na SP500

pozdrav

da sa hlađenjem na RSI-u i imamo dvrgnc. i onda…
[/quote]

Nemaš ništa dok se ne formira. Ne možeš crtati grafove unaprijed, nego samo na temelju postojećih podataka. Za divergencije se mora stvoriti istaknuto dno ili vrh, a ne može ih se crtati prije nego nastanu.


@zse
,
ne ulazim u to. Nezahvalno je davati prognoze u brojkama, mrgud ima svoje argumente i ja to cijenim. Ni ja ne kažem da neće, samo je pitanje vremena, kad će to točno biti i koliko brzo će se što odigrati. A da ne kažem da je važnije koliko će biti neka konkretna dionica, nego sam crobex za sve nas koji ne ulažemo u OTP-indeksni fond.

p.s. Vidim svi me časte jedinicama. Pametnije bi vam bilo pokušati pobiti ovo argumentima nego svoje nezadovoljstvo ispucavati glumeći autoritete pri ocjenjivanju.
[/quote]

evo čista sotka za jednog i drugog…..

Scio me nihil scire


Uskoro ide hlađenje na SP500

pad je izvjestan.

tri dojija zaredom su jasan znak, a ova divergencija je samo dodatni "argument" za pad.

ali ima jedan kech…
prije dojija smo imali "3 white soldiers", koji nisu realizirani.
pad ce ici do odredene vrijednosti, a nakon toga ide opet novi high.

tko se ne slaze?
[proud]
[cool]

Crobex za sad dobar.Drži se linije trenda,uspostavljen novi suport 1900.

Isprike male postao sam i jedan stari graf

Dečkima koji čitaju polovne blogove vjerujem očito ništa nije jasno, nikako da se poklope 2 samozvane metode.Evo ja bih malo pojasnila,nikakve negativne divergencije na spx-u nema,stvar je samo u parametrima indikatora,malo se prilagode kako kome odgovara i problem je riješen.Malo karikiram ali problem se može i ovako sagledati.


Dečkima koji čitaju polovne blogove vjerujem očito ništa nije jasno, nikako da se poklope 2 samozvane metode.Evo ja bih malo pojasnila,nikakve negativne divergencije na spx-u nema,stvar je samo u parametrima indikatora,malo se prilagode kako kome odgovara i problem je riješen.Malo karikiram ali problem se može i ovako sagledati.

moram priznati da su moje analize tocnije nego one sto se mogu procitati na polovnim blogovima.
sta ces, zivot je takav – cupav i dlakav.
[lol]

sad bi mogao izvuci svoju analizu tako negdje iz 4-5 mjeseca gdje sam napisao da sp500 ide u retrace do cca 1100 kao "veliki B" ove velike ABC korekcije.
isto mozete sada procitati na raznoraznim blogovima gdje se citira Prechter…
trebalo je tako nesto napisati kad je sp500 bio jedva 800, a ne se sada sepuriti…

da sjećam se tigruse, to ide samo u prilog mojoj tezi da ovdje ima boljih analiza nego tamo na nekakvim polovnim blogovima.

Malo bih preporučila renko chart,koji je odličan za analize trenda.

a do kuda bi mi trebali u ovom rastu……. tigrus….lulu

pozdrav

Tigruse, praktikanti EWT-a ovaj rast nazivaju primary 2 a ne B od ABC.

New Report

Close