Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A gospona Cromana ne bi htela uopće komentirati jer tu se nema kaj komentirati pošto čovek stavlja grafove u kojima predviđa prošlost i umjesto kaj troši vrijeme tu na forumu bolje bi mu bilo da ode na tečaj engleskog,hrvatskog ili švedskog jezika da ga barem jedna nacija može razumjeti.
Pozdrav deca

Moj Graf je pokazao da tvoj spomenuti nivo od 2045 nema nikakve prakticne veze,posto posle 3/3/2010 je Crobex isao na gore/rast ca 100 punkta /ca 5%. To je fakta !

Kad se radi o Svedskom,Hrvatskom,Engelskom i Talianskom jeziku…nemas problemas

ne biti ljuta Brankice

10/90 princip vazi sada za Cromana
[thumbsup]



A gospona Cromana ne bi htela uopće komentirati jer tu se nema kaj komentirati pošto čovek stavlja grafove u kojima predviđa prošlost

oprostite kaj sam se umesao,
ali kako to mislite da gospon Croman u svojim grafovima "predvida proslost"?

mislite li mozda reci da gospon Croman lijepo zna procitati sto na grafu pise u smislu vec odradenih rastova i padova?

[smiley]

ps. moram se opet pohvaliti jer sam tocno predvidio rast pojedninih dionca i dobro zaradio.
[smiley]
[/quote]

Upravo tak gospon Tigrus, čovek odlično zna vidjeti da li je nešto palo ili naraslo.


s obzirom da svi demonsriraju svoje pogodke, moram se i ja malo pohvaliti…
ja sam predvidio rast gradevinara i jos nekih dionica.
VDKT je trebalo kupovati na 303kn, a VIRO na 360kn.

kao i obicno, opet je brutalni kapital sve pogodio i dobro zaradio na ovom rastu.
neki nikada nece nauciti…

[smiley]

Kolega da vas ispravim. Brutalni kapital ne pogadja, brutalni kapital bi trebao usmjeravati trziste jer ako mora gadjat mogao bi se pretvoriti u brutalni gubitak kapitala.

Nije bolest sve što boli



s obzirom da svi demonsriraju svoje pogodke, moram se i ja malo pohvaliti…
ja sam predvidio rast gradevinara i jos nekih dionica.
VDKT je trebalo kupovati na 303kn, a VIRO na 360kn.

kao i obicno, opet je brutalni kapital sve pogodio i dobro zaradio na ovom rastu.
neki nikada nece nauciti…

[smiley]

Kolega da vas ispravim. Brutalni kapital ne pogadja, brutalni kapital bi trebao usmjeravati trziste jer ako mora gadjat mogao bi se pretvoriti u brutalni gubitak kapitala.
[/quote]

dobro kolega Bobe, pa valjda ja znam sto treba brutalni kapital raditi, a sto ne!
[angry]

ali dobro, prihvacam isprakvu netocnog navoda, pa cu parafrazirati svoju recenicu.

dakle, brutalni kapital je odlučio da će biti rasta i rast se dogodio.


@Brankica

to ste dakle mislili. dobro onda… nisam bio siguran… iako, ako smijem primjetiti, neki cak niti to ne uspjevaju prepoznati, (op. kolega Ivano7)…
[smiley]



Deca, nije da se ne hvalim ali……

Ne želim biti grub ali savjetovao bih ti da se ne hvališ. To djeluje u najmanju ruku sumnjivo.
A pogotovo mi je čudno što se hvališ analizama dionica koje imaju promet šaku riže.
Evo za primjer uzmimo KORF. Tvoja ciljana cijena postignuta je sa 12000kn.
Slično i sa DDJH i sa THNK. Šaka kuna.
Čovjek bi pomislio da upravo ti sa svojom lovom realiziraš svoje targete za svrhu da ti ljudi povjeruju.
Kad vidim ostvarene targete na likvidnim dionicama tipa HT, ATPL, ERNT, IGH i sl. (da ne nabrajam dalje) onda se javi. Pa tamo onda možeš manipulirati ako hoćeš baš ulupati milju kuna da dođeš do svog targeta.
Crobex nemoj ni spominjati jer on ionako nema veze s mozgom. Njegova definicija se ionako mijenja svako malo.
[/quote]

A dajte molim vas pogledajte ovaj komentar. Dakle, čovjek ne zna kaj bi rekao jer sam ja pogodila svoje prognoze i onda veli da sam ja kupovala i prodavala te dionice da mi targeti budu točni.
Mislim, stvarno ostanem uvijek začuđena kakvih sve fenomena ima.
***obrisano***

Brankcica je čudo, samo neki to ne prepoznaju.

Najveći poznavalac tehničke analize. Čestitke Brankice!!! [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Brankcica je čudo, samo neki to ne prepoznaju.

Najveći poznavalac tehničke analize. Čestitke Brankice!!! [thumbsup]

brankica je tehničar,paše mi TA na njen način,ali je uhvatila boljka "čiji je veći".
da se nije sama počela hvaliti,ja joj prvi nebih tražio dlaku u jaju.brankice [thumbsup]

Frankly my dear, I don't give a damn!

Ljudi moji svatko tko implementira ovaj neočekivani pad u Amera u svoju analizu i na osnovu toga se hvali da je nešto pogodio zapravo sam sebe demantira jer je ovo bila hebena prevara za koju su znali samo nekolicina ljudi među kojima sigurno ni ste vi pa ako ste nešto slučajno pogodili ne znači da ste i znali.
Rađe zaboravimo kraj prošlog tjedna i nastavimo se ponašati kao da se to ni je ni desilo.

who dares, wins

SVe 5 deca, ne volim samo kad me se kritizira bez točnih informacija.Gospon Nosorog možete me kritizirati ali ono kaj ste vi citirali ste citirali nepotpuno i netočno i ispada da sam ja isto toliko promašila koliko sam pogodila a to nije istina, znate, i to nije u redu. A kaj hoćete kad me nitko neće hvaliti onda se moram sama, pa drago mi je kad pogodim, kaj ja tu mogu. To se rijetko događa da ja sama sebe hvalim tak da mi nemojte zameriti. Jedanput u tri mjeseca, pa to nije puno.

Ali ajmo mi na KORF. Vjerovatan dolazak cijene na doljnju liniju padajućeg kanala. Moguće odbijanje. Indikatori još ne ukazuju na to ali…. U svakom slučaju imate otpor one crvene isprekidane linije koja označava liniju uptrenda iz 2007. godine. To je negdje na 41,5 i taj otpor treba probiti da bi se moglo dalje napredovati. Budemo pratili situaciju.


A kaj hoćete kad me nitko neće hvaliti onda se moram sama, pa drago mi je kad pogodim, kaj ja tu mogu

kako to možeš reći, ja te hvalim stalno [smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



A kaj hoćete kad me nitko neće hvaliti onda se moram sama, pa drago mi je kad pogodim, kaj ja tu mogu

kako to možeš reći, ja te hvalim stalno [smiley]
[/quote]

Vi ste super gospon valentine, ne samo zato kaj me hvalite, nego ste super.Eto, tak. Nek se zna da vas imam rad.

JDPL. Skrivena pozitivna divergencija. RSI prešao 50. Skoro pa buy signal na stochasticu. Gap na 180 i 170. Otpor SMA200 na 183. Vidjet ćemo. Oni koji žele kupiti trebali bi iskoristiti moguće popunjavanje gapa na 170. Pozdrav

@ Brankica

veli moja mama da se dobre ljude nesme hvaliti jer se onda pokvare,ali evo ja sam već tetu Brankicu pohvalio,i opet ću (nemojte nam se pokvariti )

ja možda neznam najbolje čitati grafove,ali znam prepoznati kvalitetne tehničare,a Brankica je po meni na vrhu
samo tako nastavi,a što se tiče jalnih,rekla je moja pokojna suseda:bolje da me mrze zbog jala,nego da me vole iz samilosti!
[thumbsup]samo naprijed ,ti si moj idol [wink]

može TA za IGH


može TA za IGH

a što nebi moglo
imaš lipi veliki silazni klin. ako misliš kupovati, kupi kad lupi na donju, ili kad probije gornju crtu
to je sve

Nadam se da je ovo vani Kiss Of Death Retracement jer sam all out [bye]

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close