Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ajmo Ingra samo naprijed [thumbsup]

Konacno da djeluje ona bikovska divergencija koju ja i Tigrus vidimo vec dva dana.


Koleginice meni se cini da je ta divergencija imala neku bolest i da je jucer i sluzbeno umrla.
U medjuvremenu se radjala jedna druga koja ce i potjerati ovaj odbijanac.
P.S. Isprike zbog malo slikovitog opisa!!!

molim grafičku analizu za VDKT … ako neko to prati
hvala

Prodajem jeftino, kupujem skupo.


Iako sam optimist (za 6mjesec još) , te očekujem SP na 990, to bi prema mojem mišljenju,bio vrh ovog velikog "tehničkog" odbijanca – kontratrenda,

a kada se ovaj trend konačno i okrene, vidimo iz dugoročnije perspektive, da bi pad mogao biti dosta bolan, s obzirom da dolazimo do tradicionalno najvećeg otpora u svakom bear marketu.

Ovaj scenarij kakav se odigrao 2002/03 mi se čini izgledan, odnosno barem treba biti na oprezu.

Iako naravno to nije lako, što bi se dogodilo da ameri probiju 1014 ?

Iako naravno to nije lako, što bi se dogodilo da ameri probiju 1014 ?

ma niš onda bi cekali da se skorigira taj rast…onda nakon korekcije bi opet cekali da probije prošli vrh i tako ti kešolovci nikad nece uci u dionice, zmije su ih grizle

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



Ajmo Ingra samo naprijed [thumbsup]

Konacno da djeluje ona bikovska divergencija koju ja i Tigrus vidimo vec dva dana.


Koleginice meni se cini da je ta divergencija imala neku bolest i da je jucer i sluzbeno umrla.
U medjuvremenu se radjala jedna druga koja ce i potjerati ovaj odbijanac.
P.S. Isprike zbog malo slikovitog opisa!!!
[/quote]

Zabila se u SMA21 pa opet prema dole. Izgleda da je malo teze bolesna. [embarass]

Nemam pojima…ali…po nekim grafovima i analizama SPa, ako probije SP 955 onda mu je otvoren put da ode jako jako visoko…zapravo čini mi se da mu je na putu jedino psiholoških 1000.
Što kažu znalci???

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Ovako dobre informacije s americkog trzista rada bi mogle znaciti skoro pa siguran proboj prema 2400 ili cak 2750 bodova, i zatvaranje 5. podvala od 3. vala.

Efo…otvorena je opcija da ameri kresnu u 955 i onda se skorigiraju malo jače….takda…ne juri sine odmah na 2700

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

dobro – to je to.

korekcija je zavrsila.
ko je jamio – jamio.

u ponedjeljak krece napad na moj target od 2450 koji je ujedno i target probijenog padajuceg kanala.
oscilatori su se ohladili i samo nam je falila jedna zelena svijeca koju smo danas dobili.

pogledati cu koji se patern pojavio pa cu Vam napisati na forum.

evo tri tjedna grafa crobex, dax ,s&p 500
dax I crobex su probili padajuću liniji do s&p 500 to još nije
crobex se pri ovom padu odbio od te linije ,sa padom je gotovo ,prvi target cc 2500 ,target trokuta
u prilogu sličice

Plutonice, ovi targeti stoje negdje na jesen ili prije ljetne letargije, šta misliš??


dobro – to je to.

korekcija je zavrsila.
ko je jamio – jamio.

Hoćeš reći: kupio sam i sad želim da raste? Ne ide to baš tako [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close