Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


INGR doticanje gornjeg bolla i Williams.

Hvala kolega, zbog vas sam prodao u petak. Imate čevape [thumbsup]

@Brankica

Općenito, cijene bi trebale preikunti liniju trenda u smjeru predhodnog trenda negdje između dvije trećine i tri četvrtine horizontalne širine trokuta, klina, tj. udaljenosti od vertikalne baze na lijevoj strani do vrška desnoj strani. Proboj 2/3 do ¾ horizontalne širine klina ispada tolerancija par dana sa time, da je proboj sljedio prilično kasno.



INGR doticanje gornjeg bolla i Williams.

Hvala kolega, zbog vas sam prodao u petak. Imate čevape [thumbsup]
[/quote]

čuj ovo "Baronov monolog" hihihihi……samo barone po tebi stalno pada i kad ide gore
i obrnuto ….o.k. imaš 50% točnost nije ni to loše….


čuj ovo "Baronov monolog" hihihihi……samo barone po tebi stalno pada i kad ide gore
i obrnuto ….o.k. imaš 50% točnost nije ni to loše….

to je respektabilno , pa neki naši vrli analitičari , ne mislim ovi sa foruma nego medijski eksponirani imaju puno manji postotak od toga [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

DLKV APP ??

I very much love INGRA !!

Molim komentirajte današnji gap koji se otvorio na grafu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Molim komentirajte današnji gap koji se otvorio na grafu.

Za ovakav GAP se prodaje imanje, ulazi u dionice i postavlja se stop loss na vrh, tj početak gapa. Razlika (izračunaj).. koliko je to čevapa i pive majko moja mila !!

I very much love INGRA !!



Molim komentirajte današnji gap koji se otvorio na grafu.

Za ovakav GAP se prodaje imanje, ulazi u dionice i postavlja se stop loss na vrh, tj početak gapa. Razlika (izračunaj).. koliko je to čevapa i pive majko moja mila !!
[/quote]

stop loss na vrh?stop loss na vrh??stop loss na vrh???
Stvarno si mjastor, nema sta! [thumbsup]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....




Molim komentirajte današnji gap koji se otvorio na grafu.

Za ovakav GAP se prodaje imanje, ulazi u dionice i postavlja se stop loss na vrh, tj početak gapa. Razlika (izračunaj).. koliko je to čevapa i pive majko moja mila !!
[/quote]

stop loss na vrh?stop loss na vrh??stop loss na vrh???
Stvarno si mjastor, nema sta! [thumbsup]
[/quote]
Ispravak štamparske greške uvažava se i cijeni se cinični podsmjesi… str 366 TA Murphy !!

I very much love INGRA !!





Molim komentirajte današnji gap koji se otvorio na grafu.

Za ovakav GAP se prodaje imanje, ulazi u dionice i postavlja se stop loss na vrh, tj početak gapa. Razlika (izračunaj).. koliko je to čevapa i pive majko moja mila !!
[/quote]

stop loss na vrh?stop loss na vrh??stop loss na vrh???
Stvarno si mjastor, nema sta! [thumbsup]
[/quote]
Ispravak štamparske greške uvažava se i cijeni se cinični podsmjesi… str 366 TA Murphy !!
[/quote]

S tom naznakom kako Murphy ima u vidu trziste gdje imas mogucnost trgovanja i prema dolje i prema gore, a kod nas je samo u jednom smjeru tako da ne mozes zadati stop-LOSS prema gore, jer to nije stop-loss već klasicni prodajni nalog!!!! Aloooo! [bye]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Ovo Alooooo! ti ne treba a i svaka baba zna što u glavi barem nas znači stop loss ili zaustavi, prodaj na sigurno, kada sui siguran u 100% zaradu, ne puši nakon toga, uzmi što si zaradio, budi zadovoljan… kupi si čevapa i gajbu pive i budi vesel. To je to prijatelju hrco s malim slovom. Bitno je ovdje da se razme što se htjelo reći na upit gornji, no dogodi se i kako rekoh štamparskig grešaka.. matrice se pokvarile, no ispravljeno. Klasična prodaja ili u glavi stop loss isto je !!

I very much love INGRA !!


Ovo Alooooo! ti ne treba a i svaka baba zna što u glavi barem nas znači stop loss ili zaustavi, prodaj na sigurno, kada sui siguran u 100% zaradu, ne puši nakon toga, uzmi što si zaradio, budi zadovoljan… kupi si čevapa i gajbu pive i budi vesel. To je to prijatelju hrco s malim slovom. Bitno je ovdje da se razme što se htjelo reći na upit gornji, no dogodi se i kako rekoh štamparskig grešaka.. matrice se pokvarile, no ispravljeno. Klasična prodaja ili u glavi stop loss isto je !!

[cool]

Nije namjera nikoga ismijavati ali na ovome forumu se cuje jedno i drugo .

Stoploss je u svijetu sinonimno sa , jednostavno receno "smanjimo gubitke"

Medutim ovaj forum ima svoje misljenje o stoplossu.. [thumbsup]

have it nice folks

New Report

Close