Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet malo bešteka. žuta isprekidana pokazuje kada je trebalo prodati … ja nisam

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

@trava
da

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ulažem u znanje, a trebao bi u disciplinu

[cry]

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students




Crobex 60-minutni. opcije.

da da braune,danas tko je kupio imat će prilike sutra, prekosutra prodat s dobrim plusom..
a ti, a ti????
kako će to tebi pomoći? [smiley]
[/quote]

Ne mislim da ćemo sutra i prekosutra previše rasti.

Tek kad se odradi 5. val, skočit ćemo gore do 1300, 1400, 1500 i 1600 (fibbo), dno na 1100.
[/quote]

nije ti dobra ova crta na 1100

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

DOW opcije

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Evo graf za KOEI, nekako bi rekao da se KOEI i DLKV prate od početka krize!
KOEI je cijelo vrijeme bježao DLKV, bar 5%, pa potom 10, 20, maksimalno 35%.
A sada bi rekao da DLKV bježi KOEI-u nekih 25%. Meni to izgleda da je vrijeme za obrat bar
u odnosu ove dvije dionice, firmi koje imaju dugu tradiciju i prošlost i koje su u zadnjih 50.g. izdržale sve krize pa i ovu!
Opet zaduženost KOEI je 3x manja nego u DLKV. I to je bitan detalj!
Možda slijedi lošije izvješće pa je prodaja jaka, al svejedno nekakav mi je feeling da KOEI kupuju povlašteni i kad ga bude trebalo dizati bit će dignut gdje treba!
Ovo je po meni ipak 1 od najboljih pickova za kupnju sada! Razina od 205kn se u terminu Tehničke analize zove POTOPLJENA dionica! Kad je Crobex onda bio na 1420 sjećam se da je tada dosta dionica, npr. Tisak, KOEI, DLKV bio u ovoj situaciji! FLAWED = POTOPLJEN!

samo da nebi koei dosao po neznam koji put na ipkk.i te dvije se stalno sudaraju.kada su pocele padati bezbroj puta sam ih mijenjao i uvijek bi se nanova sudarale.mijenjao sam i koei i dlkv cesto zadnje vrijeme i uvjek pogadao ,pri padu uvjek je dlkv vise ronio ,a pri rastu vise rastao ali uvjek su se sudarale.ali ovaj zadnji pad je drugaciji nego svi prethodni.prije je koei imao mnogo jacu potporu,sada mi djeluje lose ,prati knzm.rone nemilo.na kraju krajeva nije ni bitno kako se zovu,skoro sve su tu negdi ili 200 ili 300 kn,pa koja bude najbrza nazad ,lako prebacim.

Evo vam graf S&P500 evil speculatora…sutra ipak biti na oprezu i ne se zalijetati jer već sutra bi mogli imati povratak….
Pozdrav

gledano na dow, to bi moglo bit to, dax ima još prostora za odradit…

ali gledajući na opće stanje i razmjere ove krize sasvim je realno očekivati i dow na 5000, u jednu ruku se nadam da do toga neće doći, živi bili pa vidjeli…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Crobex kanal, mogućnosti.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Gonzo…
Ili do gornje…mislim…isto je pitanje vremena…

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Imaš kakav graf koji podupire ovu mogućnost…ja učim pa mi takvi grafovi uvelike koriste…hvala.



Onda će to na krobiju biti odbijančić. [lol]


Na spx-u moguć rast do 798,a onda nazad na razine cca 700.Crobex moguć odbijanac do 1430.

[/quote]

moguć odbijanac do 1600

[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Zna li netko što se dogodilo DAXu u 12:10? Pad od 65 bodova (1,6%) u 30 min.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close